3 lengvai padaromos šukuosenos šimtadieniui(FOTO)

Artėjant vienai didžiausių mokyklos švenčių, šimtadieniui, merginos ima sukti galvą, kaip kuo puošniau susišukuoti šiai ypatingai progai.

Vienos skuba pas savo plaukų stilistą, kitos prašys draugės pagalbos, o ar pagalvojai, kad puošnią šimtadienio šukuoseną gali pasidaryti ir pati? Siūlome paskutinės minutės idėją - tris lengvai padaromas šukuosenas, kurias lengvai paversi itin puošniomis! Rinkis, kas labiausiai patinka: palaidi plaukai, kuodelis ar pynė. 

Pirmiausiai reikės pasikelti pakaušį ir susipinti priekyje pynutę. Išsišukuojam plaukus ir priekyje atskiriame juos nuo ausies iki ausies kaip rodau nuotraukoje. Priekinius plaukus susekit dideliu sagučiu.

Dabar kelsim pakaušį. Atskiriam ploną sluoksnį viršuje esančių plaukų, juos iššukuojame ir truputį paveliame iš nugaros pusės. Tuomet porą kartų apsukame aplink pirštą, stumtelėjame į viršų ir kai susidaro norimo dydžio kupstas ant pakaušio, prisegame metaliniais segtukais.

Sekite segtukus iš abiejų pusių, kad plaukai neišslystų. Išleidžiame priekyje susegtus plaukus, juos iššukuojame ir imame ploną sruogą prie kurios nors ausies.

Piname išvirkščiąją kasą. Tai - paprasta kasa, tačiau pinant išvirkščiąją, sruogas keliame per apačią, o ne kaip įprasta, per viršų. Piname kaskart prikabindami plaukų iš viršaus.

Štai taip turėtų atrodyti pynė. Piname ją iki kitos ausies ir prisegame paprastu segtuku.

Pynės linkius prapešiojame, kad ji atrodytų masyvesnė.

Štai ir viskas, beliko iššukuoti palaidus plaukus. Jei norite juos sugarbanoti, darykite tai karštomis žnyplėmis. Tik stenkitės pradėti sukti sruogas kuo žemiau, kad nesugadintumėt iškelto pakaušio.

KUODAS

Jeigu vis dėlto šventės neįsivaizduojate be į kuodą susuktų plaukų, prašom, palaidus plaukus sukite į tvirtą kuodelį. Imkite vidutinio dydžio sruogą ir ją sukdamos kaip virvę vis prikabinkite palaidų plaukų. Raitykite sruogą aplinkui, o kai paslėpsite galiukus, tiesiog tvirtai susekite smeigtukais.

UODEGA

Pynės šįmet - itin madingos. O kodėl gi nepasipuošus pyne ir į šimtadienį? Juk priderinus puošnų plaukų sagutį, tokia šukuosena lengvai taps tinkama vakarėliui. Pabandykim!

Iššukuojam palaidus plaukus ir susegam šone dideliu segtuku.

Piname „Žuvies uodegą“ iš kuo smulkesnių sruogelių. Nemokat ir nežinot, kas ta „Žuvies uodega“? Tai kasa, kurią pinant kaskart imama nauja sruogelė iš kraštų. Jei nemokate, galite pinti paprastą kasą.

Surišame puošnia gumele ir kiekvieną sruogelę atsargiai prapešiojame ir darome ją kuo netvarkingesnę. Dar spėsit nulaižytų šukuosenų prisidaryt, kai pasensit, tegyvuoja jaunatviška plaukų betvarkė! Atminkit, kad net ir paprasčiausią šukuoseną pagyvinus tinkamais aksesuarais, paversite ją šventine.

Daugiau šukuosenų idėjų rasite šukuosenų blog'e www.vytine.blogspot.com


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis