Grožio triukas: kaip lakuojant nagus išvengti burbuliukų?

Tikriausiai ne kartą lakuodama nagus ne juokais susinervinai pamačiusi, jog visas tavo darbas - perniek, nes preciziškai nulakuotų nagų paviršiuje susidarė oro burbuliukai. O kaip jų išvengti ateityje?

Burbuliukai - tai tarp nagų lako sluoksnių „įstrigęs“ oras. Dažniausiai burbuliukai atsiranda naudojant pasenusį nagų laką arba lakuojant nelygaus paviršiaus nagus. Tačiau kad apsisaugotum nuo burbuliukų lakuodama nagus kas kartą, tereikia žinoti keletą gudrybių.

Prieš lakuodama nagus nuvalyk juos nagų lako valikliu. Net jei ant nagų nėra nagų lako likučių, juos nuvalyk. Rankų kremas, drėgmė ar paprasčiausi plika akimi nematomi nešvarumai gali tapti burbuliukų atsiradimo priežastimi.

Prieš lakuodama nenaudok rankų kremo. Tepdama rankas kremu, netyčia gali jo užtepti ant nagų, o riebus kremas tikrai neleis nagų lakui sukibti su nago paviršiumi.

Nekratyk nagų lako buteliuko, būtent šis veiksmas sukelia burbuliukus lakui dar nepatekus ant tavo nagų. Jeigu nori, kad lakas suskystėtų, pavoliok buteliuką tarp delnų. Lėtai!

Tepk plonus sluoksnius. 2 ploni sluoksniai yra daug geriau nei 1 tirštas. Jie ne tik greičiau džius, bet ploname lako sluoksnyje bus mažiau vietos rastis oro burbuliukams.

Nedžiovink nagų karšto oro srove ir venk skersvėjo. Karštas oras džiovina tik viršutinį nagų lako sluoksnį. O jei išdžius tik viršutinis sluoksnis, kituose tikrai rasis burbuliukų. Lakas privalo džiūti tolygiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis