HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (10 20 -10 22)

Rudeniškas ir gražus savaitgalis jau čia! Ką jis tau pateiks?

Avinas.Savaitgalį žvaigždės pataria atidžiai stebėti viską, kas vyksta aplink – aplinkiniai kalbės apie svarbius dalykus. Šiandien turi progų gauti svarbios informacijos, išgirsti vertingą patarimą ar sulaukti puikios idėjos. Ateityje visa tai gali praversti, tad nesistenk atsidurti dėmesio centre – priešingai, būk dėmesingas, klausyk, mokykis, įsidėmėk.

Jautis.Tu būsi pailsėjusi, tad kunkuliuosi energija, mielai būsi įvykių centre, o gal net apsiimsi juos režisuoti pati. Sekmadienį, jei pasiseks, gali praktikoje išsiaiškinti talentingo organizavimo paslaptį: neverta gaišti laiko tam, kad rastum kelią į kiekvieno širdį. Pakanka rasti universalius sprendimus, kurie tiks daugumos skoniui.

Dvyniai. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas savaitgaliui – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Vėžys. Kuo greitesnio ir ryžtingesnio sprendimo reikalaus aplinkybės, tuo labiau tu būsi linkusi lėtinti tempą, kol galiausiai apskritai sustosi. Beje, jeigu savaitaglį tavęs niekas neragins ir nekels sąmyšio, tau turėtų pavykti veikti konkrečiai ir apgalvotai. Tik labai labai lėtai. Ir aplinkiniai neturėtų dėl to tavęs smerkti.

Liūtas.Šiuo metu reikėtų aktyviai siekti savo tikslų, kadangi sėkmė įmanoma bet kurioje srityje. Savaitgalio metu pasireikši kūrybiniame konkurse, meninio sporto varžybose ar pan. Dar neturinčių širdies draugo laukia flirtas, susirašinėjimai. Savaitgalis puikus metas užmegzti pažintis, kurios gali išsirutulioti į rimtus jausmus

Mergelė. Savaitgalį ginčai gali būti tokie aršūs, kad ne tik tiesai, bet elementariausiems reikalams gali nelikti jėgų. Žvaigždės įspėja – aplinkiniai provokuos, kad įsiveltum į kokią diskusiją, bet nereikėtų pasiduoti provokacijoms. Jei situacija taps nebekontroliuojama, jai ištaisyti prireiks nemažai laiko, jėgų ir pastangų.

Svarstyklės. Sekmadienį tavyje prabus maksimalistas. Visame kame norėsis aiškumo, apibrėžtumo – net ten kur tai tiesiog neįmanoma. Dėl tokio nusiteikimo tau bus lengva priimti sprendimus, tiesa, jie bus gana kategoriški. Kad nesusipyktum su visais aplinkiniais, būk nuolaidesnis santykiuose su žmonėmis.

Skorpionas. Kaip įprastai, jautiesi persitempusi, bet išlaikai pusiausvyrą bene geriausiai savo gyvenime. Nepamiršk skirti šiek tiek laiko sau, kad galėtum pasisemti jėgų ir visas jėgas skirti žmonėms, kuriems tavęs reikia. Kartais tavo antroji pusė yra svarbiausias, bet neretai tu vienodai myli daugiau nei vieną žmogų, įskaitant draugus ir šeimos narius.

Šaulys. Šį savaitgalį tau teks daugiau, nei gali pakelti. Tau reikia, kad viskas vyktų lėtai ir galėtum susikaupti ir blaivia galva priimti sprendimus. Šį savaitgalį tau teks tiek daug išbandymų visose srityse, kad jausiesi tarsi važinėtumeisi centrifuga atrakcionų parke. Tu negali priimti sprendimų greitai ir todėl prašysi laiko, tikėdamasi, kad tas, kas prašo, nenusisuks ir neatsisakys kažko, kas gali būti nuostabu, vien todėl, kad negavo tavo atsakymo tą pačią minutę.

Ožiaragis. Jei būtų duobė, kuri galėtų dabar atsiverti ir praryti tave, tu pasirinktum tai vietoj sutrikimo ir pažeminimo, kurį dabar jauti. Tu net negali pasakyti, kaip atsidūrei tokioje padėtyje – nuo sausio mėnesio tai buvo kaip „sniego gniūžtės” efektas, su savo pakilimais ir nuopuoliais, bet galiausiai tai lėmė, jog atsidūrei pačiame dugne. Tu norėtum turėti jėgų imti ir pakilti iš šios duobės, bet šį savaitgalį tu nori tik valgyti ledus, žiūrėti serialus ir skendėti savigailoje.

Vandenis. Savaitgalį darbai ir mintys bus susiję su artimais žmonėmis – giminaičiais ar draugais. Galbūt kažkas iš jų turi problemų, kurias tu padėsi išspręsti arba galėsi morališkai palaikyti. Žvaigždės pataria Vėžiui nepamiršti pareigos jausmo ir jei reikia, paaukoti savo asmeninį laiką arba net darbo reikalus tam, kad palaikytum artimą žmogų. Sekmadienį tu pati semsiesi stiprybės iš artimųjų, kurie tave palaikys.

Žuvys. Bet kokia veikla savaitgalį suteiks tau džiaugsmo ir galbūt konkrečios naudos – svarbu, kad ją suplanuotum su artimais žmonėmis. Surenk draugišką vakarėlį arba tiesiog susirinkite šeimos rate. Būk nuoširdi su tais, kurie tau brangūs, ir jie taip pat atvers tau savo širdis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis