5 filmai, kuriuos būtina pažiūrėti po išsiskyrimo(VIDEO)

Reta mergina savo gyvenime nepatiria išsiskyrimo skausmo. Tačiau kai baigiasi ašaros, namuose nebelieka šokolado, o visoms draugėms atsibosta guosti ir įtikinėti, jog tas niekšas buvo tavęs nevertas, metas save gelbėti ir grįžti į vėžes. Siūlome pradėti nuo filmų, kurie padės išgyventi išsiskyrimo skausmą.

„500 Days Of Summer

Vaikinas sutinka merginą, jie pradeda draugauti, po truputį gimsta meilė - skamba kaip tobula meilės istorija? Deja, kai kurios tobulos istorijos tiesiog ima ir pasibaigia. Kaip gyventi tada, kai toji vienintelė nusprendžia savo širdį atiduoti kitam? O svarbiausia - kaip suvokti, kad tokių „vienintelių“ pasaulyje - ne viena ir ne dvi?

„Blue Valentine“

Kartais meilė prasideda labai jausmingai, į širdį atneša pačius audringiausius metus, o po kurio laiko ima ir išblėsta. Kas lieka? Pagarba, prisirišimas, prisitaikymas, o gal net ir pripratimas. Šio filmo istorija sukasi aplink Sindę ir Deaną, kurie kažkada vienas kitą be proto mylėjo, o šiandien nebežino, ką vienas kitam jaučia. Sutuoktinių pora bando meilę atgaivinti prisimindama savo jausmingą praeitį, tačiau ar to užteks?..

„Like Crazy“

Ką daryti, kai tave ir mylimąjį skiria Atlanto vandenynas? Ar įmanoma išsaugoti meilę skambučiais ir laiškais? Ką daryti, kai po trumpų viešnagių tenka skirtis? Ir kaip elgtis, kai suvoki, kad atstumas stipresnis už jausmus? Filmas, įrodantis, kad meilė - tai ne tik romantiškos akimirkos, bet ir nesutarimai, nusivylimai, apmaudas, mintys apie išdavystę ir kiti paprastai romantiškuose filmuose nerodomi dalykai...

„He's Just Not That Into You“

Filmas, kurį tiesiog privalo pažiūrėti kiekviena mergina. Merginos dažnai prisikuria svajonių, o vaikinų mąstymas - paprastesnis. Jei jis tau neskambina, tai nereiškia, kad jis pametė telefoną, jį pagrobė ateiviai arba jo katei daro operaciją. Jei vaikinas norės su tavimi susisiekti, jis padarys viską ir jokia kliūtis nepastos jam kelio. Tačiau kaip išmokti save apgaudinėti ir suvokti, kad vaikinas, dėl kurio tu eini iš proto, tiesiog nenori tavęs matyti? Tuo labiau, kad suvokdama šią tiesą tik padėsi sau. Filmo anonsą rasi ČIA.

„Bridget Jones' Diary“

30-metį perkopusi Bridžita nusprendžia, kai Naujieji metai jai bus ypatingi: ji mes rūkyti, gerti, numes nereikalingus kilogramus ir, svarbiausia, susiras sau vaikiną. Tačiau ji greitai pastebi, kad susikurtą planą vykdyti – itin sudėtinga, ypač, kai panosėje kasdien vaikšto labai žavus ir arogantiškas jos bosas. Labai linksmas filmas, kuriame kiekviena mergina ras bent dalelę savęs. Filmo anonsą rasi ČIA.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis