Kodėl Vilniaus senamiestis kvepėjo ir buvo toks rožinis

Šeštadienį Vilniaus centre, parkelyje prie Kotrynos bažnyčios išdalinome kelis tūkstančius rožinės braškių skonio cukraus vatos ir tiek pat kartų užtraukėme gatvės muzikos dienai skirtas dainas.

Šis, minias žmonių į gatves sutraukiantis nemokamas renginys – šventas reikalas „Panelės“ komandai. Kiekvienais metais, jau aštuntąjį kartą pristatome spec. programą, kurios vinis esate jūs skaitytojai.

Šiemet „Panelė“ pasistatė laimės ratą, ant jo surašė hitais tapusių dainų pavadinimus ir žodžius. Nuo amerikiečių princo Bieberio „Baby“ iki liaudies daina prie laužų tapusios „Rondo“ „Margaritos“. Kiekvienas norėjęs išsisukdavo dainą, kurią kartu su Vilniaus Atžalyno choru užtraukdavo visų praeivių akivaizdoje. O už tai dovanojom neribotą kiekį „Gardi Pramoga“ cukraus vatos ir žurnalą „Panelė“.

„Tai buvo pati saldžiausia Gatvės muzikos diena, kokią tik kada nors turėjome. Daugybė praeivių prisipažino, jog buvo pamiršę cukraus vatos skonį ir dėkojo, kad mes jį priminėme. Tai buvo tikros, nesuvaidintos laimingų žmonių emocijos, - įspūdžiais iš renginio dalinasi „Panelės“ fotografas Algis Kriščiūnas. - Mūsų vatos dalijimo punktas rožine spalva nusplavino senamiesčio gatves“.

O redaktorė Jurga primena, kad šiemet žurnalui sukanka 20 metų, tai reiškia, kad ne tik rožinės vatos, bet ir daug kitų staigmenų „Panelės“ skaitytojų laukia penkiagubai daugiau kartų negu įprasta. Sekite naujienas.

Panele.lt primena, jog šiemet Gatvės muzikos diena buvo suorganizuota ne tik Vilniuje ir dar keturiasdešimtyje Lietuvos miestų.
Trečiąjį kartą ji vyko Tbilisyje ir Kopenhagoje. Pirmą kartą – Hagoje ir Ukrainoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis