6 programėlės, kurios padės gauti geresnius pažymius

Abiturientėms dabar - tikras išbandymų metas. Brandos egzaminai kelia nerimą, tačiau nepaisant jaudulio ir baimės jiems vis tiek tenka ruoštis, nes kiekviena nori gauti kuo geresnį balą, taip? Tačiau kartais atrodo, kad nauja informacija į galvą tiesiog nelenda, mokytis daugiau nebegali, o pažvelgus į santraukas tiesiog ima pykinti.

Ką daryti? O gi pasitelkti naujausias technologijas, kurios padės įveikti net ir sudėtingiausią egzaminą. Siūlome išbandyti programėles, kurios pagelbės tau mokantis ir padės nusiraminti prieš egzaminus.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Seserys, dėl kurių Holivudas kraustosi iš proto, nesegi liemenėlių(FOTO)
Neturinčioms vaikino „Facebook“ kirs į skaudžiausią vietą

6 patarimai, kaip „neskausmingai“ prisiversti sportuoti ryte

1. Planuok

Geri rezultatai prasideda planavimu. Realistiškai įvertink, kiek laiko liko iki egzaminų ir kaip per jį efektyviausiai galėtum pasiruošti. Susidaryk mokymosi planą ir griežtai jo laikykis. Sakai, kad esi užuomarša? Tuomet išbandyk mokymosi programėles „Study Timetable“ (skirtą „Android“) arba „Any.Do“, kuriose galėsi sukurti mokslams skirtus priminimus, susidaryti tvarkaraštį ir įvykdyti savo geriausio egzamino planą.

2. Svarbiausia informacija

Daugelis mokymosi specialistų pataria egzaminams pasiruošti mažas mokymosi korteles, ant kurių reikia surašyti svarbiausią informaciją, reikalingą egzaminui. Tarkim, ruošiantis istorijos egzaminui gali paruošti po kortelę kiekvienam svarbiam laikotarpiui ir joje surašyti svarbiausius įvykius ir jų datas. Taip vos žvilgtelėjusi į kortelę sugebėsi atsiminti daugybę su joje pažymėtais įvykiais susijusių faktų. O kad nereikėtų vargti karpant kalną popieriaus, išbandyk specialiai mokymosi kortelėms kurti skirtas programėles „Chegg Flashcards“ (skirtą “iOS“) arba „AnkiDroid Flashcards“ (skirtą „Android“).

3. Ramus mokymasis

Niekas neišblaško susikaupimo taip kaip nuolat pypsintis išmanusis telefonas. Juk rašyti žinutes draugams ar naršyti internete daug įdomiau negu „kalti“ egzaminams, taip? Tačiau norint nešvaistyti laiko, telefoną, deja, teks padėti į šalį. Siūlome išbandyti programėlę „Silence“, kurioje galima nustatyti laiką, kada visi telefono signalai bus išjungti ir tavęs netrikdys nei skambučiai, nei žinutės, nei „Facebook'o“ naujienos.

4. Būtinas poilsis

Nemanyk, kad paskutinę naktį prieš egzaminą iki paryčių mokydamasi sugebėsi pasiruošti baisiajam egzaminui. Neveltui sakoma, jog rytas - protingesnis už vakarą, todėl verčiau eik miegoti įprastu metu, o pailsėjusi turėsi daugiau galimybių susikaupti ir prisiminti visas reikalingas žinias egzamino metu. Sunku užmigti? Išbandyk linksmą, bet efektingą programėlę, skirtą... skaičiuoti avis! „Sheep Counter“ (skirtias „iOS“) padės greičiau užmigti ir kokybiškiau pailsėti prieš svarbųjį egzaminą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis