Pažink save: tavo charakteris pagal veido bruožus

Senovės kinai tikėjo, kad žmogaus veidas atspindi jo charakterį. Jie išskyrė penkis veidų tipus - vandens, medžio, žemės, ugnies ir metalo, pagal kuriuos galima nusakyti charakterio ypatybes. Surask savo veido tipą ir sužinok, kokias slaptas savybes turi!

ŽEMĖS TIPAS

Būdingi bruožai:
platus žandikaulis, siaura kakta, tiesūs antakiai ir didelės akys.


Catherine Middleton. AOP nuotrauka

Stabili, rami ir pareiginga - taip trumpai galima tave apibūdinti. Esi šiek tiek vienišė ir drovi, tau reikia laiko, kad galėtum pasitikėti naujai sutiktu žmogumi, tačiau jei žmogų įsileidi į savo širdį, jis tampa tikru tavo draugu, kuriam esi ištikima.

Žemės tipui būdingas pavydo jausmas, sunkiai jį išgyveni, taip pat tau sudėtinga atleisti išdavystę. Aplinkiniai gali tavimi pasitikėti, esi nuosekli, jokio darbo nedarai atmestinai.

Puikus Žemės tipo veido pavyzdys - Kembridžo hercogienė Catherine Middleton, kuri garsėja savo aukštais reikalavimais, darbštumu ir atsakomybe. Žemės tipo žmonės yra iš prigimties globėjai, kurių artimieji ir draugai prašo patarimo ir užuojautos.

UGNIES TIPAS

Būdingi bruožai: didelės akys, smailas smakras, apvalūs skruostai, didelė burna.

Vida Press

Spontaniška, aktyvi, draugiška ir negalinti be draugų kompanijos. Ugnies tipo merginos trokšta būti dėmesio centre, todėl dažnai jų gyvenimo kelias veda į pramogų pasaulį.

Šio tipo merginos negalvoja apie pasekmes, o vykdo savo sumanymus tą pačią akimirką, kai jie tik šauna į galvą. Jos moka džiaugtis kiekviena akimirka, tačiau ne mažiau dievina ir dramatiškas situacijas, dažnai ieško konfliktų „lygioje vietoje“.

Esi lyg atversta knyga: nieko nuo aplinkinių neslepi, sąvoka „asmeninis gyvenimas“ tau - svetima. Su tavimi linksma, turi daug draugų, bet savo pozityvumu trauki ir blogiukus, ypač mergišius, kurie apsuka tave aplink savo pirštą.

Puikus Ugnies tipo pavyzdys - dainininkė Beyonce. Darboholikė, aistringa diva, verslininkė, žmona, mama - jos pareigų ir vaidmenų sąrašas - beribis. Viena populiariausių pasaulio atlikėjų uždega gerbėjus savo energija, meile gyvenimui bet nepakartojamu talentu. Kad ir kur benueitų, ši moteris neliks nepastebėta.

VANDENS TIPAS

Būdingi bruožai: ilgos blakstienos, aukšta kakta ryškus (atsikišęs) smakras, siauri lenkti antakiai, išraiškingos lūpos.

Vida Press

Lanksti ir gebanti prisitaikyti prie bet kurios situacijos. Mėgsti permainas, naujas pažintis, keliones, tačiau kartu esi ganėtinai uždara, intuityvi ir gerai apgalvoji kiekvieną savo žingsnį.

Niekada nieko neatlieki spontaniškai, pirmiausiai pasveri visus „už“ ir „prieš“. Šalia tavęs gera, mėgsti šypsotis ir skleisti gerą nuotaiką. Aplinkiniams atrodai atvira ir visuomet pasiryžusi išklausyti, tačiau savo paslapčių į kairę ir į dešinę nedalini.

Ariana Grande - puikus Vandens tipo pavyzdys. Milijonus gerbėjų turinti mergina spinduliuoja pozityvumą ir grožį, mielai bendrauja su fanais, tačiau asmeninio jos gyvenimo paslapčių nežino niekas. Ji nori būti žinoma, tačiau iki galo jos nepažįsta net artimiausi draugai.

MEDŽIO TIPAS

Būdingi bruožai: itin aukšta kakta, kampuotas žandikaulis, ilga tiesi nosis, siaura burna.


Whitney Port. AOP nuotrauka

Impulsyvi, ambicinga, pasitikinti savimi ir itin aktyvi - esi tikras naujų idėjų generatorius. Negali nustygti vietoje, jei reikia pradėti naują įdomų projektą, tačiau tau sudėtinga viską atlikti nuosekliai: teiki pirmenybę malonumams ir iki paskutinės minutės vengi širdžiai nemielų darbų.

Dėl savo tikslo gali padaryti bet ką, netgi išduoti draugę. Niekada neparodysi, kad tau liūdna ar turi problemų, nori, kad aplinkiniai galvotų, jog gyveni tobulą gyvenimą ir esi tiesiog žavinga būtybė. Nebijai naujų iššūkių ir niekam neleidi abejoti savo talentais. Tavo entuziazmas naujovėms gali erzinti tuos, kurie mato problemas ten, kur tu jų nepastebi. Tavo pozityvumas - užkrečiamas, tačiau atmink, kad net ir nuo didžiausių linksmuolių pavargstama...

Puikus Medžio tipo pavyzdys - televizijos žvaigždė ir dizainerė Whitney Port. Nuo pat savo karjeros pradžios būdama vos 19 metų ji jau žinojo, kad nori įsitvirtinti mados pasaulyje, todėl darė viską, kad tik pasiektų savo tikslą. Dėl karjeros ji prarado ne vieną draugą ir mylimąjį, tačiau niekada neparodė nepasitenkinimo ir tyliai vykdė savo planą.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

„Skudurynų reidas“: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)
„Antrąja Meilutyte“ laikoma lietuvė dėl plaukimo miegojo baseine(INTERVIU)
Peržengė ribas: itin liekna „Pretty Little Liars“ aktorė buvo priversta atrodyti liekniau(FOTO)

METALO TIPAS

Būdingi bruožai: mažos gilios akys, ryškūs skruostikauliai, maža nosis su ryškia kuprele, siauros lūpos.

Kirsten Dunst
Kirsten Dunst
Vida Press

Mėgstanti vienatvę ir slepianti savo asmeninį gyvenimą nuo pašalinių akių. Užsispyrusi, atkakli ir siekianti savo užsibrėžtų tikslų. Vengi rodyti tikrąsias savo emocijas, tačiau kiekvieną jų išgyveni itin jautriai. Esi griežta sau, dažnai sukuri sau sudėtingas sąlygas, kad prisiverstum atlikti tą, ką ilgai atidėliojai. Aplinkiniai dažnai nežino, ar gali laikyti tave savo drauge, nes vengi pasakoti apie savo gyvenimą ir retai prisileidi žmones arti savęs.

Mėgsti kontrolę ir kontroliuoti kitus, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad svajoji dirbti gyvūnų dresuotoja ir manai, kad visi turi paklusti tavo komandoms. Jeigu niekas iš šalies nesukontroliuoja tavo noro vadovauti, gali tapti nevaldoma.

Metalo tipo žmonės siejami su kantrybės trūkumu ir pykčiu, tačiau retai kada pasiduodi nepasiekusi savo tikslo. Puikus Metalo tipo pavyzdys - atlikėja Lorde, kurią daugelis laiko užsispyrėle, tačiau ši itin darbšti mergina jau spėjo užkariauti didžiausias pasaulio scenas, o tokių rezultatų be disciplinos ir ryžto nepasieksi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis