Pamatyk, kaip paprasta mergina tapo Miranda Kerr(FOTO)

Plastinėmis operacijomis šiandien jau nieko nebenustebinsi: žmonės nuolat koreguoja savo netobulumus, kad tik ilgiau išsaugotų jaunatvišką ar įgautų patrauklesnę išvaizdą. O ar galėtum atsisakyti savo unikalių veido bruožų, kad atrodytum kaip tau patinkanti įžymybė?

Korėjietė manekenė Hong Yuh Reum kardinaliai pakeitė savo akių ir nosies formą, kad atrodytų kaip supermodelis Miranda Kerr. Jauna mergina tikina, kad niekada neatrodė kaip tikra korėjietė, o pasidarius plastines operacijos jos, kaip tarptautinio modelio, karjera įgavo žaibišką pagreitį.

Tikra istorija: tapau meiluže ir jo merginos drauge...
6 savybės, kurias turi vaikinų trokštamos merginos
Pažink save: tavo charakteris pagal veido bruožusMiranda Kerr. AOP nuotrauka

„Pirmą kartą Mirandos Kerr nuotrauką pamačiau žurnale, dėmesį patraukė jos vaikiškų bruožų veidas, bet kartu ji - tokia seksuali!“, - susižavėjimo supermodeliu neslėpė mergina. Hong Yuh Reum savo simpatijas Mirandai Kerr išreiškė ir išsiklijuodama sienas supermodelio nuotraukomis, kad nepamirštų, kaip jai reikia kasdien atrodyti. „Ji - miela, bet kartu ir seksuali, daugybė azijiečių merginų trokšta atrodyti taip, kaip Miranda“, - apie plastinėms operacijoms ją įkvėpusį modelį kalbėjo Hong Yuh Reum.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis