8 išvaizdos elementai, kurie lemia, ar vaikinas į tave atkreips dėmesį

Ar kada pagalvojai, kodėl vieni vaikinai praeina pro šalį, atrodo, tavęs net nepastebėdami, o štai kiti dar ilgai palydi akimis? Pasirodo, egzistuoja tam tikra seka, pagal kurią vaikinai tave „nuskenuoja“ ir jei jų akį patraukia vienas iš 8 svarbių tavo išvaizdos elementų, jie tave įsimins ilgam. O kas labiausiai traukia vaikinų akis ir kodėl?

1. Vešlūs plaukai

Sveiki ir prižiūrėti plaukai signalizuoja, jog merginai svarbi jos išvaizda bei sveikata. Nesąmoningai vaikinai ieško tos, su kuria būtų galima pratęsti giminę ir kurios sveikas organizmas dovanotų sveikus palikuonius.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Sparčiai populiarėja nauja pavojinga grožio manija
Pasitikrink, ką apie tave atskleidžia tavo gimimo data
Gatvės mada: jaunimas demonstruoja neįpareigojantį stilių(FOTO)

2. Nuoširdi šypsena

Kai nuoširdžiai šypsomės, akys šiek tiek prisimerkia, o aplink jas susidaro juoko raukšlelės. Vaikinai iškart pastebi, kai nuoširdžiai juokiesi iš jų pokštų, o kada tik apsimetinėji.

3. Draugės

Jei vaikinas pirmą kartą tave pastebi draugių apsuptyje, jis peržvelgs ir tavo draugių išvaizdą. Tačiau ne dėl to, kad galbūt kuri nors draugė bus patrauklesnė, o todėl, kad galėtų įvertinti, ką laikai savo draugais. Tave supa akivaizdžių „tuštučių“ pulkas? Vaikinas manys, kad ir tu į savo drauges charakteriu panaši, nesvarbu, kaip yra iš tikrųjų...

4. Balso tembras

Tyrimai rodo, kad vaikinus labiau traukia merginos, turinčios aukštesnį balso tembrą. „Plonesnius“ balsus jie tapatina su jaunyste, energija ir aktyvumu.

5. Klubų ir liemens apimčių santykis

Vaikinų akis labiausiai traukia „smėlio laikrodžio“ tipo figūros. Manei, kad vaikinus dažniausiai traukia tik lieknos manekenės? Pasirodo, ne. Nesąmoningai vaikinai ieško tų, su kuriomis vieną dieną kur šeimą. O Lieknas liemuo ir išraiškingi klubai jiems asocijuojasi su vaisingumu. Todėl nustok išgyventi, jei gamta apdovanojo itin moteriškomis formomis!

6. Švytinti oda

Sveika ir lygi oda vaikinams signalizuoja, kad esi emociškai stabili ir nelinkusi rūpintis dėl menkniekių. Stresas, nerimas, nemiga daro įtaką spuogų atsiradimams ir bėrimams, o tos, kurios moka su problemomis ramiai tvarkytis, dažniau džiaugiasi ir lygesne veido oda. Švytėjimą gali „suvaidinti“ ir bronzato bei skaistalų pagalba.

7. Nenatūralūs „priedai“

Priaugintos blakstienos, prisegtos plaukų sruogos, nenatūraliai įdegusi oda bei netikri nagai signalizuoja, kad dėl savo išvaizdos eini iš proto ir rūpinimasis ja užima didžiąją tavo laiko ir minčių dalį. O ar tokia mergina turės laiko santykiams?..

8. Akys

Akys, o ne, tarkim, krūtinė, yra kūno dalis, į kurią vaikinai žiūri dažniausiai. Nori jį „nugikluoti“ žvilgsniu? Rinkis subtilų makiažą ir jokiu būdu nepadaugink tamsių šešėlių darydamasi dieninį makiažą, nes atrodysi it iš karnavalo pabėgusi aktorė...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis