Didžiulį sekėjų skaičių socialinėse medijose turintis sporto mylėtojas Linas: „Svarbiausia nelaukti rytojaus ir pradėti sportuoti tuoj pat!“ (FOTO)

50 tūkst. sekėjų „Instagramtinkle - nemenkas skaičius. Sporto fanatikas, vlogeris Linas Kecorius (18 m.) teigia, jog ši internetinė platforma ne tik yra puiki saviraiškos priemonė, bet ir pagalbininkė siekiant atrasti patinkančią veiklą.

Nors Linas gali pasigirti dideliu sekėjų bei prenumeratorių Youtube kanale skaičiumi, teigia save laikantis paprastu ir norėtų, jog daugelis jį tokį laikytų. Mokykloje paskutiniuosius metus besimokantis jaunuolis ateitį trokšta sieti su sportine veikla, tad trumpo interviu metu mums patars, kaip neaptingti ir išlaikyti motyvaciją sportuoti. Paskaitome!

„Instagram“ platformoje turi nemenką sekėjų būrį – beveik 50 tūkst. sekėjų. Kas lėmė, jog šis skaičius toks didelis, kaip pavyko prisitraukti sekėjų ir ar dėl to stengeisi?

Tiesą sakant, iš pradžių į Instagram plaformą iš tiesų žiūrėjau nerimtai. Pamenu, kai sesuo bandė mane prikalbinti parsisiųsti jį, o aš jos klausiau: Kuo ši programėlė įdomi? Vien tik nuotraukų kėlimu? (šypsosi). Visgi laikui bėgant pradėjau suvokti, jog tai puiki saviraiškos priemonė. Tikiu, kad Instagram dėka atradau aistrą fotografijai. Neturiu atsakymo, kodėl žmonės nusprendė mane sekti, reikėtų paklausti jų.

Whats up?

A post shared by Linas Kecorius (@linas_kecorius) on Oct 31, 2017 at 11:17am PDT

„Youtube“ turi savo kanalą, kurio prenumeratorių skaičius taip pat auga. Papasakok, kokius vaizdo įrašus dažniausia talpini?

Taip, tiesa, tęsiu veiklą ir YouTube kanale, rimčiau juo užsiimti pradėjau maždaug prieš du mėnesius. Dažniausia talpinu daily vlog formato vaizdo įrašus. Tikiuosi, jog kada nors bus galimybė filmuoti kiekvieną dieną, nes tai skatina tobulėjimą, troškimą atrasti kažką naujo.

whop! musu jau 8k ✌️

A post shared by Linas Kecorius (@linas_kecorius) on Aug 29, 2017 at 1:14am PDT

Ką tau suteikia vloginimas – vlogini vedamas tikslo ar tai daugiau tavo laisvalaikio praleidimo būdas?

Vloginimas, kaip ir minėjau ankstesniame atsakyme, ragina tobulėti, išmėginti, nuveikti kažką naujo, dėl to man labai smagu. Be to, po, pavyzdžiui, metų įdomu peržiūrėti, ką tokiu metu veikei. Pamenu, prieš metus teko filmuotis su Brazile viename vaizdo įraše. Nusprendžiau nufilmuoti filmavimo užkulisius, tad dabar po kiek laiko tikrai smagu peržiūrėti vaizdo įrašus. Dar smagiau bus po 10 - 15 metų prisiminti, koks jaunas buvau! Mėgstu sakyti, kad vloginimas yra tarsi mano vaizdo įrašų formato dienoraštis. Žinoma, smagu, kai žmonės tave išklauso, dėl to jie ir yra paviešinti.

Ma buddy 🐶

A post shared by Linas Kecorius (@linas_kecorius) on Nov 3, 2017 at 3:36am PDT

Turi atletiškas kūno formas. Atskleisk savo sportinės veiklos rutiną, kiek kartų per savaitę sportuoji ir kur tai darai dažniausiai?

Galima sakyti, jog sportuoju pusę savo gyvenimo, nuo 9 metų pradėjau kilnoti štangas sunkiosios atletikos šakoje. Sekėsi tikrai puikiai, daug kartų buvau Lietuvos čempionas, teko sudalyvauti Europos čempionate ir užimti šeštą vietą. Visgi pastaruosius du tris metus sportuoju sporto klube 5 - 7 kartus per savaitę. Šiuo metu varžybose nebedalyvauju, bet nežinau, kas bus ateityje, gal sugrįšiu į jas!

dar truputi ir grisiu i formyte 😅 💪

A post shared by Linas Kecorius (@linas_kecorius) on Sep 20, 2017 at 5:22am PDT

Esi neabejingas sportui bei fotografijai. Šios abi sritys tau svarbios, tačiau kuri yra artimesnė?

Tikrai sunku išskirti vieną sritį, bet galbūt tai būtų sportas. Kadangi kitais metais baigsiu mokyklą, planuoju pratęsti savo išsilavinimą sporto sferoje ir įgauti trenerio išsilavinimą. Tikiuosi, jog kas nors iš skaitančių tai su manimi sportuos!

Tikriausiai sulauki nemažai dėmesių iš merginų. Kaip į jį reaguoji, ar stengiesi atsakyti?

Tiesą sakant, iš merginų daug dėmesio tikrai nesulaukiu, labai retai sulaukiu žinučių. Galbūt atrodau pasikėlęs, bet galiu patikinti, jog taip tikrai nėra.

Keliais sakiniais apibūdink merginą, kuri patrauktų tavo akį. Ar ji būtinai turėtų būti sportiška?

Nesu nustatęs standartų, tokių kaip mergina tik brunetė ir tik su mėlynomis akimis. Kiekvienas žmogus yra savaip gražus, bet man tikrai svarbu, jog mergina būtų susitvarkiusi, turėtų tikslų savo gyvenime, jog skatintų mane tobulėti, o ne stabdytų. Žinoma, būtų smagu, jog mergina ir sportuotų, manau, taip būtų lengviau bendrauti bei leisti laiką kartu, kai abiejų hobis vienodas!

Have a great day ! ✌️

A post shared by Linas Kecorius (@linas_kecorius) on Aug 9, 2017 at 4:48am PDT

Rudenį vis sunkiau atrasti motyvacijos aktyviai gyventi bei sportuoti. Ką patartum merginoms, kurioms stinga motyvacijos pradėti sportinę veiklą?

Patarčiau pradėti sportuoti tuoj pat! Nelaukti rytojaus, susikrauti sportinę rankinę ir nueiti nusipirkti sporto abonemento, nes kuo ilgiau lauksi, tuo labiau blės motyvacija, atsiras priežasčių ten nenueiti. Man pačiam daugiausia motyvacijos duoda matoma transformacija bei kūno pokyčiai. Bijau įsivaizduoti, koks būčiau be sporto. Pamenu, pradėjęs sportuoti pirmaisiais metais savo sunkiosios atletikos varžybose nesvėriau nė 35 kg., o buvau gana aukštas, tad nesinori apsileisti. Be to, man tikrai patinka sportuoti, labai malonu palikti visa susikaupusias emocijas sporto salėje.

Chilling killing 🗡

A post shared by Linas Kecorius (@linas_kecorius) on Oct 16, 2017 at 5:13am PDT

Kokie tavo ateities planai?

Šiuo metu esu dvyliktoje klasėje, todėl greitai teks pradėti savarankišką gyvenimą. Tikiuosi sieti savo karjerą su sportu bei vaizdo įrašų specialisto ar fotografo darbu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis