Merginų numylėtinis Vaidas Baumila: meilė yra netoliese(VIDEO)

Ketvirtadienio vakarą atlikėjas Vaidas Baumila savo ištikimiausiems gerbėjams surengė gyvo garso koncertą, kurio pažiba tapo nauja daina „Free Love“ ir ją pristatantis vaizdo klipas.

Renginyje dalyvavo ne tik visa vaizdo klipo kūrybinė grupė, bet ir būrys Vaido draugų bei pramogų pasaulio atstovų – aktorė Karina Stungytė, atlikėjai Raigardas Tautkus ir Mino bei laidų vedėja Urtė Šilagalytė.

„Jaučiuosi žengęs dar vieną laiptelį savo muzikinėje karjeroje, kadangi padedamas draugų ketinu nuo rudens pradėti gyvo garso koncertų turą po Lietuvą. Per devynerius metus scenoje tai bus pirmasis mano turas su grupe atliekant savo muzika”, - prieš koncertą sakė Vaidas.

Pritariant keturių muzikantų grupei, jis atliko žymiausius ir klausytojų jau pamėgtus savo kūrinius, tačiau merginų širdis ištirpdė koncerto pabaigoje atlikta dar negirdėta daina „Free Love“ ir jai Nidoje režisierės Alginos Navickaitės kurtas vaizdo klipas.

Anot Vaido, daina parašyta konkrečiai merginai, tačiau jis nėra linkęs atskleisti, kas ji. „Šiuo metu esu tokioje būsenoje, kai atrodo, kad meilė yra kažkur netoliese, bet niekaip nepavyksta jos pagriebti. Apie tai ir naujoji daina „Free love“. Apie meilės ieškojimą, pojūtį, kad ji sklando aplink ir jos laukimą. Netoliese esančios meilės jausmas kankina jau kurį laiką, taigi esu pasiruošęs. Kai ją pagausiu, tikrai nepaleisiu“, – sako dainininkas.

Kurį laiką tarp Jungtinės Karalystės ir Lietuvos gyvenęs atlikėjas dabar didžiausią dėmesį skiria savo gimtinės scenai. Koncertai, spektakliai, miuziklai ir serialai – pastaruoju metu visur šmėžuojantis dainininko veidas įrodo, kad veiklos jam netrūksta. Kol kas konkrečių planų naujam sezonui neturintis Vaidas sako, kad naujovių tikrai bus – laukia įvairūs teatro projektai ir albumo įrašinėjimas bei pristatymas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis