Liepos prognozė pagal tavo gimimo datą

Pranašysčių žinovė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia liepos mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Bendra mėnesio prognozė:

Vasara bus įtempta, tačiau nesijaudinkite, netrūks ir dažnų atokvėpių. Svarbiausia - neprisikurti iliuzijų, vadovautis šaltu protu ir neatitrūkti nuo realybės, kitaip ji parodys aštrius spygliukus. Aiškiai dėstykite mintis, aplinkiniams pasakykite, ko iš jų norite, ir tai gausite. Nesitikėkite, kad žmonės perskaitys jūsų mintis!

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1

Toliau prognozė pagal gimimo datą (sudėtį visus skaičius kol gausite vienetinį skaičių):

1. Reikės išlaikyti balansą tarp dviejų „ugnių“: meilės ir darbo. Abu reikalingi, abu vienodai svarbūs, todėl labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir panirus į darbus nepamiršti savo artimųjų. Tačiau ir apsvaigus nuo meilės darbą pamiršti - nieko gero. Darbas eis sklandžiau jei jo metu nebus narpliojami meilės reikalai. Taip pat būtina neužmiršti ir savęs. Geras metas grožio procedūroms ar sveikatos užsiėmimams pradėti.

2. Atėjo laikas atsikratyti to, kas nereikalinga, ir pamatysite, kad net nepasigesite ankščiau taip akylai tausotų daiktų. Nėra palanku pasirašinėti naujas sutartis, geriau stebėti ir rinkti informaciją. Svarbu likti gudresniems ir išmintingesniems. Taip pat labai svarbu mokytis iš savo klaidų, nes jas ignoravus situacija gali susiklostyti ne jūsų naudai.

3. Jei ne vestuvės, tai sužadėtuvės, jei ne darbo sandėris, tai labai palankus susitarimas - tikrai labai geras laikas išpildyti savo norus ir svajones. Tuo pačiu gausite gerų žinių, tai jūsų mintys virs darbais. Todėl pirmyn į trasą, tikrai ne laikas atsipalaiduoti, o visu pajėgumu judėti pirmyn.

4. Būtina pasirūpinti sveikata ir imunitetu, verta įsigyti sporto klubo abonementą, užsiimti sveikatos stiprinimo ir gerinimo praktika, nes tai, ką dabar prasidėsite, duos ilgalaikius rezultatus. Todėl jei jau seniai svajoji pakeisti savo išvaizdą, sustiprinti kūną ar atsikratyti keleto kilogramų, dabar tam - pats geriausias laikas!

5. Vyresni asmenys (tėvai, mokytojai) norės nuolat išsakyti savo nuomonę apie tavo gyvenimą ir stengsis apie tave žinoti net tai, ką akylai slepi. Jų patarimus mandagiai išklausyk, nes jie, nors ir įkyrūs, tačiau gali būti labai naudingi. Tuo labiau, kad vyresni žmonės dažnai taip išreiškia savo rūpestį ir prielankumą jaunimui. Stenkis juos suprasti!

6. Įtemptas laikas, todėl geriausia atidėti kuriam laikui visus didelius planus ir, išlaikant savo kasdieninį ritmą, tiesiog laukti. Vertėtų vengti impulsyvių ir neapgalvotų veiksmų kelyje, su aštriais daiktais ir pokštaujant. Kad ir kaip kažkas atrodys svarbu, būtina sumažinti jo emocinį svarbumą ir pažiūrėti į viską iš šalies.

7. Viskas būtų gerai ir švariai, bet nusimato smulkių ir netikėtų mokėjimų, mažų nuostolių tokių kaip pasidarei šukuoseną - lietus aplijo ar apsirengei naują rūbą - kažkas apipylė, atrodys kaip tyčia, bet čia išbandymas, kurio esmė - nesureikšminti smulkmenų.

8. Viskas suksis apie namus ir namiškius, tad niekaip neišsisuksite iš jų dėmesio patenkinimo ir pasirūpinimo jais (nusimato net ligų). Svarbu nesistengti padaryti daugiau nei galite, nes jūsų pastangų „per virš“ tikrai niekas neįvertins, tik be reikalo eikvosite savo jėgas. Sveikas protas ir lengvas atsainumas bus tik į naudą. Kartais pabūkit ir savanaudiškos!

9. Gudrumas padarys „meškos paslaugų“, todėl jei gerai kažko nežinote, nedarykite, ir stenkitės, kad tam tikras specialistas atliktų tai, ko jūs nesugebate. Žiūrėkite tik savo reikalų ir darbų. Jeigu tektų sudarinėti sutartis, būtinai perskaitykite viską prieš pasirašant ir pagalvokite, ar jus tenkintų blogiausios sutarties sąlygos, nes geriausios tenkins, bet gyvenime visaip būna.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis