Tiesa, kurios vengia įsimylėjėliai

Kiekviena nauja pora išgyvena akimirką, po kurios tampa aišku, jog jiems lemta kartu praleisti visą likusį gyvenimą. Vieniems tai - daug jėgų pareikalavusi kelionė kartu, kitiems - didžiausios paslapties atskleidimas, tretiems - su džiaugsmo ašaromis akyse ištartas „aš tave myliu“.

O kaip žinoti, kada ištarti tuos tris stebuklingus žodžius? Juk per anksti juos ištaręs gali likti nesuprastas arba, dar blogiau, tavo antroji pusė neatsakys tau tuo pačiu...

Tačiau, pasirodo, meilėje prisipažinti gali ir pavėluoti, toks situacija dažnai baigiasi skyrybomis. Garsi santykių ekspertė Tracey Cox pataria, kokie ženklai parodo, kad atėjo metas abipusiams meilės prisipažinimams, ir kaip atskirti, ar tavo jausmai - tikri, o ne trumpalaikis susižavėjimas.

1. Įsitikink, kad vienodai suprantate meilės prisipažinimo prasmę. Tavo „aš tave myliu“ gali skambėti „Kada tu man pasipirši?!“. Būk atsargi, ypač, jei žinai, kad tavo vaikinas įtariai žiūri į įsipareigojimus. Visuomet gali pasirinkti „saugų“ variantą ir prisipažinti meilėje sakydama, kad jį myli, bet tikrai nenori skubinti įvykių, ir nesitiki, kad jis išsitatuiruos tavo vardą ant krūtinės. Nuoširdumas - geriausias pasirinkimas.

2. Būk tikra. Jei galvoje sukasi bent viena abejonė dėl vaikino, meilėje prisipažinti tikrai neverta. Geriau palauk ir tik tada, kai visa širdimi suvoksi, kad be šio žmogaus tiesiog negali gyventi, verta išsakyti jam savo jausmus.

3. Galbūt meilė iš pirmo žvilgsnio ir egzistuoja, tačiau prisipažinti, kad myli vaikiną vos po trijų pasimatymų - rizikinga. Kaip gali žinoti, kad myli, kai matei jį vos tris kartus?!

4. Meilei reikia (daug) laiko. Ilgalaikius santykius išgyvenę žmonės pripažįsta, kad tuomet, kai pirmą kartą pasakė „aš tave myliu“, iš tikrųjų meilės nejautė, bent jau palyginus su tais jausmais, kuriuos jaučia savo išrinktiems praėjus ne vienai dešimčiai gyvenimo kartu metų. Prisipažinti meilei santykių pradžioje - paprasta, tuomet mes „nešiojame“ rožinius akinius ir nepastebime savo išrinktųjų trūkumų, mūsų akyse jie - tobulybės. Kaip gi tokių nemylėsi?!

5. Neklausk. Žinoma, ištarus lemtinguosius žodžius norisi, kad tau būtų atsakyta tuo pačiu, tačiau jei matai, kad vaikinas sutriko, jokiu būdu neklausk, ar ir jis tave myli. Taip jį tik dar labiau išgąsdinsi. Geriau pasirink neutralų variantą ar pajuokauk.

6. Prisipažinimas dėl sekso. Pasirodo, kartais žmonės prisipažįsta meilėje vien tam, kad išpeštų iš savo antrosios pusės tam tikros naudos. Todėl jei su vaikinu esate artimi ir gyvenate lytinį gyvenimą, niekuomet neprisipažink meilėje prieš ar po sekso, nes jo atsakymas bus nenuoširdus. Daugelis vaikinų, pajutęs, kad turi bent menkiausią galimybę su tavimi permiegoti, padarys ar pasakys bet ką, kad tai įvyktų, net meilėje prisipažins. O po sekso vaikinas jausis dėkingas ir jam tikrai nebus sunku atsakyti „aš tave irgi“.

Meilė - nuostabus, tačiau įnoringas jausmas. Todėl nesugadink gražių akimirkų bandydama jas paskubinti!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis