„Selfie“ galia: „Instagram“ dėka vaikinas gavo svajonių darbą(FOTO)

Kai kitą kartą „Instagram“ dalinsitės naujausiu savo „selfie“, pasistenkit, kad jis tikrai būtų vertas dėmesio, nes nežinia, kada koks nors įtakingos modelių agentūros atstovai jus pastebės! Būtent taip nutiko 21 metų amerikiečiui Matthew Noszkai, su kuriuo agentūra kontraktą pasirašė net „gyvai“ jo nemačiusi!

Iki netikėtos sėkmės puikios išvaizdos ir figūros 188 cm ūgio Matthew gyveno ramų gyvenimą: studijavo verslo paslaptis, žaidė universiteto krepšinio komandoje, o vasarą padėdavo statybos kompaniją turinčiam tėčiui. Tiesa, vaikinas ir dažnai apie modelio karjerą susimąstydavo, tačiau laikė tai tik veikla, kurios dėka galėtų užsidirbti truputį papildomų pinigų. Tačiau pasaulio išmaniuosius telefonus užvaldžiusi „Instagram“ lėmė, kad jaunuolis būtų pastebėtas garsios modelių agentūros „Wilhelminna“ (būtent šios agentūros kontraktus ir laimi „America's Next Top Model“ laimėtojai).

Agentūros atstovas susisiekė su Matthew, o šis, žinoma, negalėjo tuo patikėti. Tuomet dar būsimasis modelis turėjo atsiųsti agentūrai keletą savo nuotraukų be marškinėlių. „Man tai pasirodė keista, tačiau tuo metu buvau treniruotėje su draugu, kuris taip pat yra pradedantysis modelis, ir jis mane nuramino, jog modelių pasaulyje prašyti vaikino nuotraukos be marškinėlių - įprastas dalykas“, - apie karjeros pradžią pasakojo Matthew.

Agentūros atstovai nelaukė, kol vaikinas sukaups solidžią profesionalių nuotraukų kolekciją, potencialiems klientams jie rodė tiesiog Matthew „Instagram“ nuotraukas ir kadrus iš sporto salės, kuriems jis pozavo be marškinėlių. „Po kelių dienų sulaukiau skambučio iš to paties agento, jis pranešė, kad mane pozuoti kviečia „Nike“ ir kad turiu tuojau pat atvykti į Niujorką.“, - apie žaibišką sėkmę pasakojo Matthew. Nuo pirmosios agento žinutės „Instagram“ nebuvo praėjusios nė 2 savaitės!

Tai štai kaip netikėtai viena maža, bet labai populiari programėlė gali pakeisti tavo gyvenimą. Buvęs statybininkas Matthew tikėjosi siekti krepšininko karjeros ir žaisti kur nors užsienyje (ką gali žinoti, gal ir į Lietuvą būtų užklydęs?!), o štai vienos „Instagram“ žinutės dėka jis dabar pozuoja garsiausių žurnalų puslapiams ir mados namų katalogams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis