Skaitykit ir džiaukitės! Šiems 3 Zodiako ženklams ateinantys metai bus geriausi (FOTO)

Ar nejučia pagalvoji apie ateinančius 2018 metus? Vienų laukia egzaminų maratonas, kitų išvykos, darbo vietos ar mokslo įstaigos keitimas, kaita asmeniniame gyvenime... Kaip bebūtų, pokyčių neišvengs nė viena. O kam seksis labiausiai? Laikyk kumščius, jog tarp sėkmingiausių rastum savo Zodiaką!

DVYNIAI. Pastarieji metai šio Zodiako ženklo atstovams buvo permainingi. Neišsipildę lūkesčiai, dužusios viltys ir kilusios problemos su aplinkiniais kiek aptemdė Dvynių gyvenimą, dalį laiko jie nesijautė laimingi. Žinoma, būta ir puikių akimirkų, ypač kalbant apie laiką su draugais bei šeima. Ateinantys geltonojo šuns metai Dvyniams bus kur kas šviesesni. Pagrindinis aspektas, kuris vienis Dvynių ženklo atstovus - tai neblėstanti gera nuotaika, kuri sklis iš vidaus. Susitvarkys vidinis Dvynių gyvenimas, jos taps kur kas ramesnės, harmoningesnės. Joms šį harmoningumą suteiks aktyvi fizinė veikla, kurios Dvynės imsis jau metų pradžioje. Anksčiau ne itin sportą mėgusios arba paprasčiausiai patingėdavusios Dvynės nuspręs, jog joms būtina pagerinti vidinę savijautą bei fizinį pavidalą. Aktyvus laisvalaikis joms padės ne tik pagerinti fizinę būklę, bet ir atrasti tokiu būdu naujų draugų ar net... meilę. Neturinčioms antros pusės vertėtų būti kuo aktyvesnėms, nes sporto salė, sporto rungtynės ar šokių aikštelė gali būti tos vietos, kur rasite simpatiją.

Svarstyklės - merginos, kurios dažniausiai nestokoja entuziazmo ir geros nuotaikos. Visgi praėjusias metais jų džiugesį temdė nors ir nestiprūs, tačiau nemenkai vidinę būseną sujaukę konfliktai su aplinkiniais. Neretu atveju Svarstyklės jautėsi aršios, negebėjo suprasti kitų ir tai jas skaudino iš vidaus, mat iš prigimties Svarstyklės yra teigiamų emocijų skleidėjos. Ateinančiais metais jos sugrįš į tikrąjį savo pavidalą. Svarstyklėms iš šio sąrašo seksis labiausiai. Ko tik besiims, viskas pavyks - gal ne tobulai, tačiau rezultatu šio Zodiako ženklo merginos bus patenkintos. Ypač pasisekti Svarstyklėms turėtų mokslinėje srityje, mat išminties dievas Totas joms lems sėkmę, nors ir nereikės įdėti daugybės pastangų. Svarstyklėse, jei dar nėra pasirodęs, gims troškimas šviestis ir ugdyti save kaip asmenybes. Tai savo ruožtu pritrauks ir priešingą lytį. Senokai miręs stereotipas, jog vaikinai dievina tuštutes lelytes. Išmintingosios Svarstykles, jei dar neturi partnerio, jį atras mokslinėje ar darbinėje srityje. Ieškoti meilės neverta, ji tikrai pasirodys pati ir, tikėtina, tai įvyks pirmajame metų pusmetyje.

Žuvys, tai jūsų metai! Nors praėjusieji buvo taip pat ganėtinai džiugūs ir atnešę svarbių patirčių, šie metai bus dar įspūdingesni. Į Žuvų meilės frontą atpūs jausmų vėjai, tad šio Zodiako ženklo atstovės jausis kaip niekad pakylėtos. Pagerėję asmeniniai santykiai suteiks didelį energijos pliūpsnį, Žuvys taps kur kas ištvermingesnės ir pasižymės didesniu entuziazmu atlikti kasdieninius darbus. Kalbant apie vidinius Žuvų pokyčius, šio Zodiako ženklo atstovai taps kur kas supratingesni, gebės labiau išklausyti ir pasižymės didesniu susikaupimu. Būtent todėl Žuvims, besimokančioms mokykloje ar universitete, prognozuojami kur kas geresni balai ir puikesni santykiai su mokytojomis ar dėstytojais. Seksis daugelis sričių, vertėtų tik pasaugoti sveikatą, jog dėl didelio užimtumo ir veiklumo ji nesuprastėtų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis