Tapk svajonių mergina, laikydamasi šių įpročių

Graži moteris patinka akims, gera – širdžiai; pirmoji yra papuošalas, antroji – lobis“, – garsi Napoleono Bonaparto frazė, kurią tik išgirdus norima tapti antrąja mergina. Tačiau kodėl turėtume apsiriboti tik vienu variantu? Kodėl mums nepasirinkus būti ir gražioms, ir geroms, ir protingoms?

„Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.“ Tegu tai būna tavo moto! Jeigu žadėjai eiti į lauką, o dangus apsiniaukė ir pradėjo lyti kaip iš kibiro, nenusimink ir susirask veiklos namie: sportuok, pažiūrėk filmą ar perskaityk knygą. Jeigu tavo simpatija susirado merginą – tai ir tegu būna jis laimingas, nes tu ir taip moki puikiai praleisti laiką, o vėliau sutiksi dar šaunesnį vaikiną! Tiesiog pasistenk kiekvienoje nesėkmėje rasti sėkmę. Tai nėra jau taip lengva, tačiau rezultatas – stulbinantis. Aplinkiniai žavėsis tavo optimizmu ir norės būti šalia tavęs, o galbūt vienas iš jų bus tavo išrinktasis?..

„Stebuklingieji“ žodeliai. Kokie? Ačiū, prašom, atsiprašau... Tikriausiai ne kartą esi pastebėjus, kai paskolini daiktą, o žmogus ima ir nueina. Tarsi tokia pagalba turėtų būti savaime suprantama! Jokios padėkos! Tačiau ar pati visada padėkoji? O, pavyzdžiui, kai netyčia stumteli greta esantį žmogų, ar atsiprašai? Juk kai tavęs atsiprašo, kažkaip ir pykti nebesinori... Taigi, tiesiog keletas žodelių ir tu jau tampi mandagesnė. Ar ne malonu?

Domėkis. Visi žavisi protingais žmonėmis, tad kodėl savo žinių netobulinti? Skirk per dieną 5 minutes įdomiems faktams išmokti. O gal nuspręsi kasdien išmokti po 5 užsienio kalbos žodžius? Pagalvok, po metų nuvykusi į ta kalba kalbančią šalį jau galėsi neblogai susikalbėti!

Galvos masažas. Tikriausiai tai galėtų būti vienas iš keisčiausių siūlomų įpročių. Tačiau, jeigu nori grožėtis savo plaukais ant galvos, o ne šukų šeriuose, tai turėtų tapti tavo kasdienybe. Ką reikia daryti? Sukamaisiais judesiais masažuoti galvos odą kelias minutes prieš miegą. Tai ne tik paskatins kraujotaką ir aprūpins plaukų šaknis deguonimi bei maisto medžiagomis, bet ir maloniai atpalaiduos. Vienu šūviu – du zuikiai!

Gerk daugiau vandens. Ir jeigu manai, kad vieno puodelio arbatos ar kavos ryte pakanka – klysti. Pagalvok, kaip greitai auginamos gėlės pageltonuoja, o žiedai nebetenka savo blizgesio, kai pamirštame laistyti? Juk panašiai būna ir su mumis: veidas „pasipuošia“ spuogais, kartais net mimikos raukšlelėms prireikia laiko, kad išnyktų(!), o kur dar bloga nuotaika ir galvos skausmas! Ir viskas dėl vandens stygiaus. Todėl geriau reguliariai gerti daug vandens, o kai vanduo pabosta, juk galima ir pasukčiauti: pasigaminti gaivos, sulčių ar šaltos arbatos, kai karšta jau pabodusi. O kai būni ne namie – ne problema, juk galima su savimi nešiotis buteliuką. Tad kodėl nepradėjus šį įprotį ugdyti jau dabar?

Mankštinkis. Merginos, kurios reguliariai nesimankština, dažniausiai sako, kad ryte nėra tam laiko. Tačiau ar nebūna tokių rytų, kai žadintuvas būna nustatytas penkiomis minutėmis anksčiau, kad galėtum dar šiek tiek pagulėti lovoje? Kodėl šio laiko neišnaudojus vertingiau? Juk vien po mankštos jausiesi daug energingesnė ir žvalesnė, o aplinkiniai juk tai puikiai pastebi. Beje, mankštindama nepamiršk ir veido: atlikinėk įvairias grimasas, ir pastebėsi, kaip paraudo skruostai, o rytinis paburkimas dingo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis