Keisčiausios priklausomybės: užkandžiauja katės plaukais ir uosto sauskelnes!

Visi turime priklausomybių: negalime gyventi be saldumynų, kavos, saulės ar muzikos. Tačiau šių žmonių manijos atima žadą. Suaugęs vyras aklai bet kokia kaina siekia tapti panašus į Justiną Bieberį, moteris save gelia bitėmis dėl sekso, panelė saujomis ryja skalbiamuosius miltelius, kaimietė nori pasiversti arkliu.

ĮSPĖJIMAS: aprašyti atvejai nėra tinkamo elgesio pavyzdys. To, ką daro šie žmonės, patariame nekartoti. Beveik visi herojai susiduria su pavojumi sveikatai ar net gyvybei.

ILGŲ NAGŲ DEIVĖ

54-erių Ayanna apsėsta meilės nagams. Per penkerius metus nė sykio nenukirpti jos kojų pirštų nagai pasiekė rekordą – ilgiausias nagas siekia net 15 cm.

Ayanna kategoriškai atsisako nusikirpti nagus, vadindama juos mažybiniais vardais. „Mano mažučiai. Jie tokie seksualūs ir smagūs. Aš esu ilgų nagų deivė.“

Moters draugui Vincentui tai kelia kur kas didesnį nerimą. Mat amerikietė serga diabetu – norint įveikti šią ligą, reikia daug judėti ir sportuoti. Užsispyrėlei to daryti neleidžia ilgi nagai. Ji priversta vaikščioti lėtai ir krypuoti it pingvinas, lipdama laiptais turi pasisukti šonu, o miegodama negali gulėti ant nugaros, nes kliudo atsikišę nagai. Taigi vienintelė veikla, kuria be didesnių sunkumų gali užsiimti Ayanna, tai gulėti ant sofos ir atsargiai vartyti žurnalą.

Ayanna negali mūvėti kojinių ir jokių kitų batų, išskyrus itin atviras basutes – su jomis privalo iškęsti visus metus. Turi ji ir sportinius batelius, kuriems nukirpo priekį, kad nagai turėtų kur išlįsti. Tačiau tokie bateliai, kaip pati pripažįsta, nelabai tinka eiti į viešumą.

Rankų pirštų nagus moteris augina nuo 24-erių, tačiau prieš penkerius metus priklausomybė paūmėjo – ji nutarė nebekirpti ir kojų nagų.
Vincento gėdinimai, kad keistuolė negali net su anūkais deramai padūkti, nepadėjo. Tad draugas moterį nutarė nusivesti į šokių pamoką: gal čia ji atsikvošės, supratusi, kad negalėdama šokti, praranda šitokį malonumą. Tačiau Vincentui teko nusivilti. Didžiąją dalį šokių pamokos Ayanna nervinosi, kad tik draugas neužmintų ant nagų. Galiausiai ji pasidavė: „Nenoriu šokti. Nebereikia. Aš tikrai jų nenusikirpsiu – nagai sudaro 50 proc. mano asmenybės. Eikite visi velniop.“

PLASTIKO VALGYTOJA

Jei kas ir piktinasi plastiko tarša aplinkai, tik ne aštuoniolikmetė Kailin iš Sakramento miesto Kalifornijoje. Ji plastiką suvalgo. „Sukramčiau jau dvylika televizijos pultelių, daugiau nei tūkstantį kokteilių smeigtukų, 800 šakučių, apie 10 vandens buteliukų, du kūdikių čiulptukus, tris kompaktinių diskų dėklus, apie 25 šiaudelius“, – skaičiuoja keistuolė.

Jau 11 metų kiekvieną dieną Kailin valgo plastiką ir mano, kad jis reikalingas organizmui. „Skonis manęs nežavi. Tačiau dievinu plastiko traškumą ir tuo pačiu švelnumą – man patinka pati faktūra.“ Televizoriaus valdymo pultelio faktūra – viena Kailin mėgstamiausių. „Dantimis iškandu mygtukus ir juos sukramsnoju – čia kaip žaidimas, užkandis, lyg moliūgų sėklos.“

Per dieną Kailin suvalgo apie penkiolika plastiko gabalėlių. Per 11 metų ji suskaičiavo suvartojusi 68 kg plastiko daiktų. „Visgi labiausiai dievinu kokteilių šiaudelius, smeigtukus. Dirbu restorane administratore, todėl tų smeigtukų galiu gauti kiek panorėjusi.“ Įprastą dieną, kai nereikia daug nervintis, Kailin sako sutriauškianti 15 kokteilių šiaudelių.

Pomėgis triaukšti plastiką prasidėjo vaikystėje, kai ji buvo šešerių – plastiko graužimas jai padėdavo atsipalaiduoti. Gydytojai kraipo galvas ir sako, kad toks pomėgis – pavojingas gyvybei. Kailin kepenys jau dabar stipriai pažeistos – jos 60 proc. didesnės, nei turėtų būti. TV šou „My Strange Addiction“ metu apsilankiusi pas gydytoją ir sužinojusi, kad gali mirtinai susigadinti kepenis, Kailin, rodos, ateis į protą. „Liūdna, kad vienintelis mano džiaugsmas nuodija organizmą.“ Ji pažadėjo gydytis nuo priklausomybės.

SKALBIMO MILTELIŲ RIJIKĖ

19 metų slaugos studentė Tempest Henderson iš Floridos yra priklausoma nuo skalbimo miltelių ir muilo. „Kas rytą atsikeliu ir einu į vonią valgyti. Aplaižau du pirštus, apibarstau jais miltelius ir smaguriauju. Taip skanaudama užtrunku penkiolika minučių“, – sako Tempest.

Vaikystėje ši mergina dievino skalbimo miltelių kvapą. „Geriausias prisiminimas iš vaikystės – kai mama apkabindavo, nuo jos megztinio jausdavau švaros kvapą. Tai labai ramindavo. Nuo to laiko, vos susinervinusi, imdavau uostyti miltelius.“ Tempest manija milteliams vis augo, kol pasiekė kulminaciją: prieš šešis mėnesius ji pradėjo juos valgyti. „Prisimenu pirmąjį kartą, kai lyžtelėjau. Skonis buvo toks geras, saldžiarūgštis, toks teisingas – gailėjausi, kodėl anksčiau jų neparagavau.“

Miltelių maniakė žino, kad toks pomėgis – pavojingas, ji net yra skaičiusi įspėjamuosius užrašus ant miltelių dėžutės: „Nevalgoma, nuodinga“, tačiau tai dar labiau vilioja.

Įvairovės dėlei Tempest valgo ir muilą. „Laižau jį, kai plaunuosi rankas arba einu į dušą. Ten labiausiai mėgstu laižyti žalio muilo putas nuo savo kūno. Kai putų nebelieka, įsidedu gabalėlį į burną ir čiulpiu. Tai – dieviška. Jei kiti nusiprausę jaučiasi švarūs išoriškai, aš jaučiu švarą ir savo viduje.“ Per savaitę mergina suvalgo penkis gabalėlius muilo.

JI NORI BŪTI ARKLIU

31-erių Nicole iš San Diego Kalifornijoje jau 20 metų beveik kasdien persirengia ir vaidina ponį. „Ši rolė man skirta. Tampu arkliu ir mintimis, ir išore“, – aiškina.

Kad taptų arkliu, Nicolei reikia visai daug: ant veido užsidėti kamanas – specialų arklio apynasrį, prisitaisyti arklio ausis, išsidažyti veidą šio gyvulio snukio spalvomis, taip pat ji mėgsta, kai kas nors ją pakaso. Nicole netgi turi vadeles, kas panorėjęs gali ją vadelioti. Prie kojų ji prisitaisiusi kanopas. „Būti poniu – nuostabu. Tai didžiausias laimės šaltinis mano gyvenime.“

Nicole mama – sutrikusi. Ji nežino, ką daryti su dukters hobiu. „Tikrai labai savotiška matyti dukrą apsirėdžiusią kaip arklys. Jei žmogus nori būti gyvūnu, tai jau nėra sveika“, – svarsto mama. Tačiau moteris-arklys nė kiek nesigėdija savo fetišo. „Tai – tikroji aš. Norite – priimkite mane tokią, nenorite – eikite į šoną.“

Nicole tik neseniai nusprendė savo šeimai papasakoti apie slaptą fetišą. „Kai ji priėjo prie manęs taip apsirengusi, pamaniau „O, šventa karve! Tiksliau, šventas arkly!“ Ji atrodė bjauriai“, – sako moters mama. Apstulbusios mamos Nicole paprašė užsegti jai specialias plienines kamanas ant veido. „O dabar aš parodysiu skirtingas eisenas: čia – ispaniško arklio ėjimas, aukšti žingsniai. O čia – bėgu ristele.“ Į gydytojus šeima nesikreipia, viliasi, kad į ketvirtą dešimtį įkopusi moteris arkliškų žaidimų kada nors pati atsisakys.

ANTRASIS JUSTINAS BIEBERIS

33-ejų vyras skyrė penkerius metus ir 100 tūkst. dolerių (250 tūkst. litų), kad atrodytų kaip paauglių dievukas dainininkas Justinas Bieberis.

Žvaigždės fanas – tai suaugęs vyras, dainų kūrėjas iš Los Andželo (Kalifornija) Tobis Sheldonas. Veido riebalų užpildai, lūpų operacijos, kaktos išlyginimas botulinu, skruostų mažinimas, daugiatūkstantinės vokų pakėlimo plastinės operacijos – tai tik dalis pokyčių, kuriems ryžosi vyriškis. „Kai kas perka prašmatnias mašinas, kiti – brangius namus. Aš su savo pinigais elgiuosi dar kitaip – darausi plastines operacijas, kad vis labiau panašėčiau į Bieberį“, – pasakoja amerikietis.

Piktintis tikrąja savo išvaizda Tobis pradėjo sulaukęs 23-ejų – tuomet prasidėjo jo plaukų problemos. Dėl ligos vaikinas ėmė plikti. Taigi 2008 m., kai pasaulyje sužibo dailios šukuosenos vaikinuko Bieberio žvaigždė, liguistos Tobio mintys įgavo pagreitį. Kartu su milijonais paauglių mergaičių Bieberio karščiausiu fanatiku tapo ir Tobis.

8 tūkst. dolerių (20 tūkst. litų) vyras išleido plaukų persodinimui. Tačiau vis tiek nebuvo patenkintas. Juk plaukų transplantacija dar nereiškia, kad ir šukuosena taps lyg pop žvaigždės. Plastikos chirurgui jis nunešė Bieberio nuotrauką, kad aiškiai matytųsi, kokios šukuosenos reikia. „Prireikė dar trijų operacijų ir dar 21 tūkst. dolerių, kad rezultatas mane tenkintų: chirurgas pažemino plaukų liniją, suformavo kirpčiukus“, – sako 14 metų už Bieberį vyresnis vyras.

Kai pasidarė Bieberio šukuoseną, nuolatinę baimę pasenti jaučiantis Tobis nutarė, kad jam dar negana, ir jis tęs žvaigždiškus pokyčius. „Justino beibifeisas – mano įkvėpimo šaltinis, tai man padeda rašyti dainas. Jo muzika man nepatinka, negarbinu kaip žvaigždės – tiesiog man patinka jo veidas, aš jam pavydžiu to vaikiško snukučio.“

Vien vokų pakėlimo operacija kainavo 5 tūkst. dolerių. O paskutinė daryta operacija – šypsenos sumodeliavimas. Trijų dalių operacijos metu siekta piktą, kiek susiraukusią Tobio išraišką padaryti kuo panašesnę į jo devyniolikmečio idealo berniukišką šypseną. Tai kainavo 30 tūkst. dolerių.

Nors jau išleido per 100 tūkstančių, Tobis nė neplanuoja sustoti. „Laukia žandikaulio, nosies operacija. Tačiau dabar jau neblogai: mūsų šukuosenos vienodos, šypsena panaši. Į veidrodį jau nebaisu pažiūrėti.“

SAUSKELNIŲ MANIAKĖ

22-ejų Keišia iš Niujorko prisipažįsta turinti bjauroką priklausomybę: kaupti... nešvarias sauskelnes. Kuo daugiau šlapimo – tuo geriau. „Turi būti prisisiota“, – paaiškina mergina, išsitraukia iš stalčiaus baltą gniužulėlį ir godžiai įtraukia oro.

Keišios priklausomybė pasireiškė prieš porą metų, kai ji pradėjo kaupti nešvarias sauskelnes ir visur jas nešiotis. „Vienus vystyklus turiu pasidėjusi virtuvėje, uostau gamindama, kitus – miegamajame, dar vienus nešiojuosi rankinėje.“

Dabar Keišia laukiasi pirmagimio, todėl jos sužadėtinis trenkė kumščiu per stalą ir uždraudė užsiimti gėdingais darbeliais. Tačiau mergina vis randa galimybių daryti tai slapta. Sauskelnių ji gauna iš draugų, o nesuvokiantiems tokios aistros paaiškina: „Einate ir užuodžiate gardžiausio kepsnio kvapą, esate išalkęs, seilės pradeda kauptis, trokštate jo paragauti. Man nutinka taip pat, kai užuodžiu prisisiotas sauskelnes.“

KATINIUK, ATEIK ČIA

Kita herojė parodo, prie ko gali privesti meilė katėms. 43-ejų Lisa iš Detroito (Mičiganas) užvis labiausiai pasaulyje mėgsta laižyti nuo savo katės plaukus. „Nulaižau plaukelius ir kramtau juos, tai lyg kramtomoji guma – atpalaiduoja. Katės kailio labai įdomi tekstūra, jis itin minkštas.“

Laižyti katę Lisa pradėjo prieš 15 metų. Mat labai norėjo su savo augintine jaustis artimesnė. Per dieną moteris suvalgo tris iš katės plaukų padarytus kamuoliukus. Iš viso susideda apie 3 tūkstančiai.

Gumulėlius ji pasidaro surinkusi besišeriančios keturkojės plaukus nuo grindų, tačiau, sako, skaniausi būna nuo pačios katės. „Kaip mama savo kačiukus, taip ir aš – suimu augintinę ir laižau.“ Nepalaižiusi katės Lisa ištveria vos dvi valandas (užjaučiame keturkoję).

KAČIŲ ĖDALO VALGYTOJA

Jei Lisa valgo plaukus, kita ponia, 46-erių Mary, dalijasi su 17-mete senute kate jos ėdalu. Farvelo miesto (Mičiganas) gyventoja – tiesiog pamišusi dėl kačių ėdalo.

Kačių maistą moteris pradėjo valgyti po skyrybų su vyru. Ji jautėsi vieniša, sėdėjo namie su trimis katėmis ir sumanė paragauti – įdomu, koks skonis. Nekaltas paragavimas virto priklausomybe. „Kai pagalvoju apie kačių konservus, man burnoje ima kauptis seilės“, – sako ji. Skaniausi jai – sūrio ir mėsos skonio ėdalai.

Bedarbė Mary kačių ėdalui išleidžia daugiau pinigų nei įprastam maistui – per mėnesį apie 200 dolerių (500 litų). Ji visada turi kačių skanėstų savo automobilyje, rankinėje ir prie miegamojo stalelio – naktipiečiams. „Kartais visą dieną valgau tik katiniškai, jokio žmonių maisto.“

BITĖS – SEKSO GELBĖTOJOS

53-ejų Margaret iš Morningview miesto (Kentukis) į savo kūną suleido daugiau nei 50 tūkst. bičių geluonių ir sako, kad tai pagerina sekso kokybę.

Jau dešimtmetį moteris 10 kartų per dieną įsigelia sau bitę. Viskas prasidėjo nekaltai – tokį metodą Margaret naudojo sumažinti skausmui, mat ją kamavo artritas. Šiandien gydymas bičių nuodais virto į maniją. Kad niekada nepritrūktų bičių, kieme moteris užveisė tuziną avilių.

Vabzdį Margaret suima pincetu ir prispaudžia prie kūno. Kojos, čiurnos, klubai, alkūnės, rankų, kojų pirštai ir net kakta bei nosis – vietos, į kurias kasdien susminga bičių geluonys. „Kai pirmą kartą įsigėliau, neskaudėjo taip baisiai, kaip maniau. O vėliau skausmas tik mažėjo. Įpratau.“

Gydytojai Margaret įspėjo, kad bet kuris kitas bitės įgėlimas gali būti mirtinas, nes nuolatinis gėlimasis organizmui gali sukelti alergiją. Tik laiko klausimas, kada. Tačiau Margaret nebijo. Nors šiek tiek jaučiasi kalta, kad bitės žūva dėl jos pomėgio, ji įžvelgia didesnius privalumus: „Geriausia, kad po dešimties įgėlimų seksas būna nuostabus.“ Moters vyras ponas JD tik pritariamai linkčioja be žodžių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis