Spalio prognozė pagal tavo gimimo datą

Pranašysčių žinovė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia spalio mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Bendra mėnesio prognozė:

Šio mėnesio vinis – kiekvienas jūsų veiksmas turės atoveiksmį. Šį mėnesį būtina augti visomis prasmėmis, nuolat tobulėti, tai galimybė įsitvirtinti, įleisti šaknis ir taip brandinti, auginti šakas ir gauti gauti darbo rezultatą – vaisius.

MEILĖ: dabar – ne pats geriausias laikas ieškoti antros pusės, kainuos daug nervų, tuo pačiu teks įdėti daug pastangų ir tai sukels dar didesnę kančią, kad iššvaistėte save. Rezultatas – grįšite ten, kur pradėjote, bet dar vienišesni ir liūdnesni. Todėl sulaukite, viskam savas laikas.

SVEIKATA: bus ligų ligelių, bet svarbiausia atkreipti dėmesį į kraują ir jo tyrimų rezultatus. Esant nedideliam negalavimui neskubėti jo gydyti brangiais, reklamuojamais, bet neveiksmingais vaistais. Taip pat stuburas, nugara, juosmuo - saugoti šias kūno dalis labiau nei visada. Sveikata – didžiausias turtas. Kai būsite patys sveiki, bus lengviau pasirūpinti ir savo artimaisiais, o ši tendencija ir išliks visą mėnesį.

DARBAS, PINIGAI: nesiskųskite ir atlikite net ir nemaloniausius darbus. Taip, ne visada sulauksime teisybės, tačiau kiekvienas turi savo kelią ir privalo rūpintis savo darbais bei reikalais nesilyginant su kitais. Tada bus mažesnis nusivylimas ir nepasitenkinimas. Pinigai išliks tokie patys, be didelių permainų, tik bus nedidelių nuostolių dėl aplaidumo.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

1. Pirmyn ir tik pirmyn. Dabar visu pajėgumu reikia eiti tik į priekį, negailint nei laiko, nei jėgų, siekiant savo tikslo visu galingumu! Kartais atrodys, kad kažko visiškai nesuprantate ir nepajėgiate įveikti, tačiau neišgyvenkite dėl to – draugai šį mėnesį jus kaip niekada iki šiol palaikys, galite tikėtis jų pagalbos.

2. Kai nežinai, į kurį uostą plaukti, tai joks vėjas nepalankus. Sakyčiau, nuotaika, mintys, norai, emocijos bus visiškai neprognozuojami. Labai ryškus susidvejinimas ir ne šiaip, o tam, kad pagaliau turėtumėte vieną pasirinkimą ir jo laikytumėtės, tam kad išmoktumėt jį apginti, nesvarbu, ką sako kiti.

3. Jei atsiras galimybė pakeliauti – būtinai sutikit. Kelionėje ne tik pažįsti kitą, bet ir pasitikrini/pamatai save. Todėl būkite pasiruošę ir nuotykiui, ir nusivylimui, ir džiaugsmui, ir ašaroms, bet tame ir žavesys, turėsite galimybę keliauti per savo jausmų ir emocijų labirintą. Na o kalbant žemiškai ir paprastai – neaplenks kasdieniniai rutininiai rūpesčiai. Lyg vienas darbas vis kitą.

4. Laukia apsivalymas. Tačiau nesibaimink, jis bus greitas ir efektyvus kaip skiepai. Palankus metas kraustytis, pradėti remontą ar tiesiog ką nors atnaujinti buityje. Pasijusi žymiai geriau apsivaliusi ne tik materialiai, bet ir nutraukę nereikalingus santykius, o gal išnešę ir jau nebepatinkančius augalus.

5. Vakarėlių metas! Atrodys, kad vos tik parėjai iš vieno baliaus, jau esi pakviesta į kitą. Linksmybės atneš ne tik gerą nuotaiką, bet ir vieną kitą naudingą kontaktą. Šį mėnesį tave lydės sėkmė: tavo viršininkas arba mokytojas tave pagaliau deramai įvertins, puiki proga parodyti savo darbo rezultatus ir gauti už tai apdovanojimą. Puikus laikas sužibėti moksluose ar darbe! 

6. Savo darbus ir reikalus suskirstykite į skirtingas pakopas ir tvirtai laikykitės nustatyto plano. Tokiu būdu matysite, ką padarėte, kiek dar liko ir kiek turite laiko. Tvarka, sistema ir disciplina – jūsų šio mėnesio varančioji jėga. Taip pat, jei aktualu, galite ir turėtumėt tvarkyti teisinius reikalus, jie eisis sklandžiau, lengviau ir paprasčiau nei įprastai.

7. Neleisk tavęs du kartus skaudinti, išmok gyvenimišką pamoką vos ją patyrusi. Viskas turi ribas ir jūsų kantrybė taip pat, tad nelauk, kol ji pasibaigs ir nesugebėsi kontroliuoti savo emocijų ir veiksmų. Elkis gudriai ir išmintingiau,svarbu stebėti save ir kitus.

8. Nesitikėk greito lengvo laimikio: norėsis greitai ir bet kaip, tai ir turėsi bet ką (bet kokį žmogų, darbą, situaciją...) tiesiog atskirk, kur tavo iliuzija, o kur realybė, ir jokiu būdu jos nepagražink. Ne pats geriausias laikas investicijoms ir brangesniems pirkiniams.

9. Atrodys, kad laikas sustojo ir kad viskas užstrigo, bet greičiausiai tu pati užstrigai savo gyvenime. Atėjo laikas išlįsti iš vienatvės kiauto, nes niekas kitas už tave to nepadarys. Taip pat bus sunku adaptuotis naujoje aplinkoje, bet kaip ir visur, ir gyvenime bus išlaikyta pusiausvyra. Nesistenk ieškoti nei labai pozityvių, nei labai negatyvių gyvenimo pusių, džiaukis juo tokiu, koks jis yra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis