Auksinis jaunimas: buvęs banko vadovas iškėlė dukrai vestuves už beveik 3 milijonus litų(FOTO)

Dažna mergina bent kartą gyvenime pasvajoja, kokia gi bus toji stebuklinga jos vestuvių diena. Vienos nori kuo prabangesnės šventėms, kitoms svarbu originalumas, o trečioms terūpi, kad pavydėtų visos draugės.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tačiau iš tikrųjų kiekviena mergina savo vestuvių dieną nori pasijusti princese ir atsidurti dėmesio centre. O kitoms taip pasiseka, kad jų svajonę išpildo nieko savo mažajai princesei negailintis tėvelis...


Nell Diamond. AOP nuotrauka

Buvęs vieno garsiausių pasaulio bankų „Barclays“ vadovas Bobas Diamondas savo 25 metų dukrai Nell iškėlė tikros princesės vertas vestuves. Spėjama, kad prabangi šventė ant Viduržemio jūros kranto esančiame 5 žvaigždučių „Hotel Du Cap-Eden-Roc“ viešbutyje dėl skandalo aukštas pareigas apleidusiam buvusiam banko vadovui kainavo beveik 3 milijonus litų! Mergina ištekėjo už finansininko Teddy Wassermano.


Nell Diamond. AOP nuotrauka

Ceremonijoje nuotaka vilkėjo dizainerio  Olivierio Theyskenso kurtą suknelę, jai pasiūti prireikė net 35 metrų šilko, suknelę puošė 5 metrų ilgio šleifas. Vėliau nuotaka persirengė kiek kuklesne suknele, kurią sukūrė dizaineris Prabalas Gurungas, jis taip pat kūrė ir pamergių sukneles.

Nellie in Wonderland 🐇 @nelliediamond #nellandteddy

A photo posted by Olivier Theyskens (@oliviertheyskens) on

Daugiau prabangiųjų vestuvių nuotraukų rasite čia.

Vesutvių kainoraštis:

-Spėjama, kad nuotakos suknelė kainavo 250000-300000 dolerių (apie 680000 - 820000 Lt).
-Dizainerio Prabal Gurundo kurta antroji Nell vestuvių suknelė, jos pamergių suknelės ir nuotakos mamos apdaras – apie 70000 dolerių (apie 191000 Lt).
-Viešbučio nuoma vestuvėms – 351000 dolerių (apie 955000 Lt)
-Vestuvių vakarienė – 170000 dolerių (apie 462000 Lt)
-Vestuvinis tortas – 4212 dolerių (apie 11500 Lt)

O kur dar gėlės, fejerverkai, šukuosenos, makiažas, vestuvių planuotojo alga (paprastai vestuvių planuotojas gauna 20% vestuvių kainos prilygstančią algą)... Princesiškos vestuvės nemenkai patuština piniginę!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis