Nesiseka matematika? Sukurta programėlė, per sekundę išsprendžianti uždavinius

Ar kartais žvelgiant į uždavinius matematikos vadovėlyje norisi rautis plautis, nes visiškai nesupranti, kaip reikėtų juos spręsti? Tavo kančios baigėsi: pasirodė programėlė, kuri „pamačiusi“ uždavinį lape tuoj pat suranda jo sprendimą!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

„PhotoMath“ (kol kas prieinama tik „iOS“ vartotojai, „Android“ versija pasirodys 2015-ųjų metų pradžioje) – tai programėlė, kuri atpažįsta uždavinius, tiesa, tik atspausdintus, o ne rašytus ranka, ir kaip mat parašo ekrane jų sprendinį bei visus žingsnius, kuriuos reikia atlikti norint išspręsti uždavinį.

Programėlė nesunkiai atpažįsta linijines lygtis, tačiau kol kas sudėtingesnių uždavinių spręsti nesugeba. Taip pat ji sunkiau „pamato“ uždavinį kompiuterio ekrane, o popieriaus lape esantį atpažįsta iškart.

Ar tokios programėlės atsiradimas reiškia, kad tuoj mokiniai tiesiog „praskanuos“ savo namų darbus nieko neišmokę? O tu ar išbandysi šią programėlę? Dalyvauk apklausoje!


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis