Naminė dviejų ingredientų kaukė, naikinanti inkštirus

Reta mergina bent jau brendimo laikotarpiu nėra susidūrusi su spuogais ar inkštirais. O su jais kovoti – itin sudėtinga: tik vienas pradėjo mažėti, žiūrėk, jau naujas kitoje veido vietoje atsiranda...

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tik neskubėk pirkti viso kalno priemonių nuo spuogų ir inkštirų, kol neišbandei naminės, vos iš dviejų ingredientų sudarytos, tačiau veiksmingos kaukės!

Jai pasigaminti tau tereiks:

-1 šaukšto apelsinų sulčių (geriausia – šviežiai spaustų);
-1 šaukšto kepimo miltelių.

Sumaišyk abu ingredientus inde ir atsargiai tepk ant švaraus veido. Nusiteik 20 minučių nekalbėti: džiūdama kaukė kietėja ir jei kalbėsi, jos dalelės ims byrėti.

Po 20 minučių sušlapink delnus ir sukamaisiais judesiais nušveisk (švelniai!) veidą, o vėliau kaukę nuplauk šiltu vandeniu. Po procedūros veidą patepk drėkinamuoju kremu.

Apelsinų sultys mažina poras, C vitaminas skaistina oda, o kepimo milteliai veikia kaip antioksidantas, kovoja su spuogais ir šveičia odą. Po kaukės panaudojimo oda gali šiek tiek parausti, tačiau jei laukimo metu jauti, kad odą nemaloniai peršti, kuo skubiau kaukę nuplauk, kad nesudirgintum odos.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis