GRUODŽIO prognozė pagal tavo gimimo datą

Parapsichologė Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia gruodžio mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

1. Nors šventinis laikotarpis pareikalaus jūsų dėmesio ir laiko, bet darbo apleisti nereikėtų ir nors atrodys, kad dirbate išsijuosusi ir nieko gero nematote, dar ne laikas atsipūsti ir atsipalaiduoti. Tuo pačiu svarbu gerai pagalvoti, ar žmonės įvertins jūsų norą nupirkti brangesnes dovanas. Todėl jums galiotų pasakymas  „daugiau yra mažiau“. Susitvarkykite su gaunama informaciją ir gerai girdėkite, kas yra sakoma, ir tą informaciją priimkite be savo interpretacijų.

2. Aiškiai suvokite, ką darote ir koks laukia rezultatas. Tarkim, norite būti plona, bet kartu trokštate  vaikelio. Tai – nesuderinama ir tada gyvenimas nepildo jokio jūsų noro, nes jūs nežinote, ko norite. Jeigu nuolat priekaištaujate antrajai pusei, artimiesiems, kolegoms, tai sulauksite tikrai ne meilės ir šilumos. Todėl leiskite sau ir kitiems būti žmonėmis su savo visais pliusais ir minusais ir viskas bus gerai. Taip pat gudriai ir išmintingai, draugiškai pasieksite daugiau nei kategoriškai. Teks turėti reikalų moteriškoje aplinkoje, todėl nuo jūsų nusiteikimo daug kas priklausys. Visų nepakeisite, o pradėkite tik nuo savęs.

3. Kasdieniniai rūpesčiai ir rutina, bet šį mėnesį kaip niekad bus primintas jūsų kiekvieno karminis auklėjimas ir turėsite grąžinti karmines skolas. Todėl svarbu, kad ir kokie kasdieniniai rūpesčiai, kad ir kokie reikalai užgriūtų, – tai patikrinimas ir išbandymas, ar esate pasiruošę eiti toliau ir priimti tolimesnes užduotis. Susidariusias situacijas spręsti reikėtų ne tradiciškai ir neįprastai. Dirbantys ir siekiantys bus apdovanoti dvigubai, sakyčiau nusišypsos netikėtai sėkmė ir jūsų darbas bus apvainikuotas.

4. Jei jums atrodo, kad jei nieko nedarysite, tai nieko ir nebus, klystate. Metas pažvelgti savo baimėms į akis.Taip pat svarbu nesipriešinti vykstantiems procesams ir pamatysit,e kokia jūsų laukia nuostabi kelionė, kuri suteiks stabilumą , tvirtumą ir užtikrintumą. Gerai būtų per šias šventes važiuoti į svečius (ne namuose save švęsti), pakeisti nusistovėjusią tvarką ir atverti save galimybėms. 

5. Namai, šeima, tradicijos (negalima sakyti, kad visi penketukai turi gilias tradicijas, bet galima sakyti, kad yra kažkokių keistų įpročių, susijusių su šventiniu laikotarpiu). Bet tos tradicijos ir vargina, ir apsunkina kasdienybę, todėl reikėtų nedaryti sau „meškos paslaugų“ ir peržiūrėti, gal kas yra jau nereikalinga... Tuo pačiu reikėtų nustebinti artimus ne tik materialiomis dovanomis, bet ir tomis,kurios suteiktų malonumo ir didelio džiaugsmo. Reikėtų pasiskirstyti darbais ir užduotimis. Nors metų galas, bet, jei norite, galite pasikalbėti dėl atlyginimo pakėlimo, bus visos sąlygos ir aplinkybės atlikti neužbaigtus darbinius reikalus.

6. Viskas puikiai ir šauniai. Organizuojat vakarėlį ar gimtadienį geriausiai susitvarkysite su visomis užduotimis. Tai jūsų laikas, galite galvoti, sakyti, ką tik norite, bet visos aplinkybės padės padaryti viską, ką gebate geriausiai. Tuo pačiu nusimato ne tik numatytos šventės, bet turėtumėt gauti ir pakvietimų į gimtadienius, pasisedėjimus ir renginius, balius. Turite eiti, dalyvauti, nes užmegsite gerus ryšius, pateiksite save iš gerosios pusės. Svarbu atkreipti dėmesį į maistą: tiktų lengvas paprastas ir natūralus, kuo mažiau apdorotas. Kas mokosi ir siekia žinių - gausite gerą įvertinimą ir atsiskaitysite geriau nei tikitės (aišku nepamirštam pasimokyti!).

7. Paseno, nupuvo, nukrito? Netekot – džiaukitės,nes patys nesugebėjot atsikratyti ir atsirinkti, kas nereikalinga, tad gyvenimas tai padarė už jus. Tai santykių aiškinimosi metas, tiesiog turite suprasti, kad yra santykių, kurių nereikia tempti ir gerinti. Turite galimybę išsivaduoti ir eiti tolyn. Tuo pačiu nėra palanku keisti darbo, įsipareigojimų. Laukite, kol pasibaigs galiojimas, susitarimas. Ir neskubėkite priimti naujų įsipareigojimų ir susitarimų, nes jie bus trumpalaikiai.
Neskubėkite ir kelyje - susižeisti niekas nenori, bet per neapdairumą visko gali būti.

8. Myliu-nemyliu, būsiu-nebūsiu – vienu metu kamuos dvejopos emocijos ir bus tokia situacija: vienas vyras - turtingas, kitas - geras, trečias - puikus seksas. Ir atrodys, kodėl negali būti trys viename... Bet šis modelis pasireikš ne tik santykiuose, bet ir darbe, buityje. Pasirinkite vieną pasirinkimą (tik nepamirškite, kad nieko nepasirinkti irgi yra pasirinkimas) ir jo laikykitės. Nes tas blaškymasis ir neapsisprendimas yra blogiau nei pasirinkti kažką. Ir nuojauta nereikėtų aklai pasikliauti...

9. Svarbiausia – sveikata. Atrodys – lyg tyčia: norisi tiek padaryti, o jėgų nėra. Bet liga ir negalavimas - tik tam, kad nieko nedarytumėt, nes tokiu būdu būsite apsaugotas nuo didesnių nesusipratimų ir klaidų. Tai laikas pamąstymams ir sau, pajautimui savęs ir aplinkos. Ir nepamirškite, kad emocijos kinta, kaip ir jūsų nuotaika bei mintys, todėl nusišypsokite ir gyvenimas nusišypsos jums.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis