9 mažos grožio gudrybės, kurių nevalia pamiršti žiemą

Pakanka pažvelgti pro langą į puriu sniegu padengtą gamtą, praeiti pro šventinėmis lemputėmis puoštas vitrinas, o gal tiesiog išgirsti varpelių skambėjimą... Ir atrodo jau kažkur viduje kyla tas džiaugsmas, jog šventės jau arti! O kadangi šventės jau arti – pats metas pradėti galvoti apie dovanas. Ir pirmiausia, apie dovaną sau pačiai!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Todėl dar turi kelias dienas „pagaminti“ pačią vertingiausią ir trokštamiausią savo dovaną! O kad gamybos procesas būtų sklandesnis, pasiūlysime tau kelis patarimus. Tai:

1. Pasakyk „SUDIE“ suskilinėjusioms lūpoms! Tai padaryti galėsi paprastai: kas vakarą, prieš miegą, patepk lūpas plonu medaus sluoksniu. Jos tikriausiai netaps putlios kaip Angelinos Jolie, tačiau gundančios ir sveikos – tikrai.

2. Rytinis paburkimas  tikrai nesuteikia daug žavesio. O jį po truputį panaikinsi rytiniu ritualu: atsikėlusi išgersi stiklinę vandens (nesvarbu, kad po to planuoji gerti kavą ar arbatą!) ir atliksi įvairias veido mimikas. Taip ne tik tavo veidas įgaus natūralų rausvumą, bet ir greičiau atsigaus po nakties.

3. Gražūs nagai – kiekvienos merginos pasididžiavimas. Vienas iš būdų juos sustiprinti – nagus dildinti ta pačia kryptimi, nesvarbu, tai būtų į kairę, į dešinę ar į nago centrą. O po šių grožio procedūrų nebereikės nerimauti, kad tiek ilgai puoselėti ir auginti nagai prieš pat didžiąsias šventes nulūžo...

4. Jei dar plaukų nelepinai kaukėmis– tuomet pats metas! Nesvarbu, ar tai bus kiaušinis, ar avokadas, o gal natūralus aliejus, tačiau jie poveikį savo turi. Tad nepatingėk palepinti savo plaukų bent kas savaitę ir vėliau galėsi grožėtis savo rezultatu.

5. Natūrali makiažo valymo priemonė  visada bus naudingesnė už cheminę. O ją pasidaryti nesudėtinga: vatos diskelį sušlapink ir patepk nedideliu kiekiu natūralaus aliejaus. Tada jau galima švelniai nuvalyti kosmetiką nuo veido. Tokiu būdu veidas bus ne tik švarus, bet ir „pamaitintas“.

6. Rytiniam mieguistumui – griežtas „ne“! Nuolat jautiesi pavargusi? Atmink, kad auksinė miego taisyklė yra tokia: 8 valandos - aukso viduriukas; 10 valandų – grožio miegas; 12 valandų – persimiegojimas; 6 valandos – juodi ratilai po akimis.

7. Suskilinėjusi rankų oda – ne tik nemaloniai atrodo, tačiau negydoma gali sukelti nemažai skausmo... To išvengti galėsi tepdama natūralius aliejus, kurie suteiks apsaugą nuo šalčio poveikio ir aprūpins ląsteles įvairiomis reikalingomis medžiagomis. Be to, jei lauke dėvėsi pirštines – gijimo procesas vyks daug greičiau.

8. Tiesi laikysena – vienas iš veiksnių, atkreipiančių aplinkinių dėmesį. Tikriausiai ir pati ne kartą žavėjaisi šokėjų tiesia nugara? O paslaptis paprasta: tiesi laikysena jiems yra įprotis. Tad kiekvienas tavo pastebėjimas, jog esi sukniubusi, ir pasitaisymas – žingsnelis išsvajoto tikslo link!

9. Sakoma, kad šaltis stabdo senėjimą, tad būk lauke ir šalk, šalk, šalk! Žinoma, juokaujame, tačiau grynas oras tikrai tau naudingas. Ne tik tuo, jog kiekvienas retas saulės spindulėlis mums gamina vitaminą D, tačiau net tiesiog vaikščiodama ir nieko neveikdama lauke nusiraminsi ir skirsi laiko sau. O įtampos sumažėjimas atsispindės ne tik tavo bendravime, bet ir išvaizdoje.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis