TESTAS: ką apie tave aplinkiniams išduoda mėgstamiausia spalva?

Sunku būtų surasti merginą, kuri neturėtų mėgstamiausios spalvos. Vienas traukia ryškūs atspalviai, kitos žavisi pastelinėmis spalvomis. O ar kada susimąstei, kokias charakterio savybes atspindi potraukis vienai ar kitai spalvai? Išsiaiškinkime.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

RAUDONA. Ekstravertų, aistringų žmonių spalva. Jie nori išgyventi kiekvieną gyvenimo akimirką negalvojant, kas laukia rytoj. Aplinkiniams šie žmonės dėl savo energingumo ir ryžtingumo gali atrodyti agresyvūs, pavojingi. Paprastai šie žmonės labiau linkę ne kalbėti, o veikti, jiems nesvetimas „energijos iškrovimas“ sportuojant, aktyviai leidžiant laisvalaikį. Jų nuotaika – nenuspėjama: vieną akimirką gali iš visos širdies juoktis, kitą – graudžiai verkti. Esi įsitikinusi, kad gyvenimas privalo būti džiugus, o jei nutinka nelaimė ar patenki į nemalonią situaciją, dėl to kaltini save. Esi linkusi vertinti žmones pagal jų išvaizdą, greitai nusivili tais, kurie tau nepaklūsta ar tavimi nesižavi.

ORANŽINĖ. Apelsino atspalvį mėgstantys žmonės – gero būdo, mėgiami aplinkinių, laisvai bendraujantys. Jie dažnai šypsosi ir gali prakalbinti net didžiausią tylenį. Nors šie žmonės draugiški, jie nelinkę įsimylėti, dažniausiai jų gyvenime dominuoja trumpi susižavėjimai, todėl oranžinės gerbėjai dažnai lieka vieniši visam gyvenimui. Šie žmonės dievina bendravimą, todėl karjeros laiptais jiems lengviausia lipti dirbant darbą, kuris reikalauja gerų bendravimo įgūdžių, gebėjimo derėtis.

GELTONA. Visose gyvenimo situacijose sieki tobulumo, vaikaisi idealų, dažnai mėgsti pasipuikuoti savo žiniomis, išsilavinimu. Aplinkiniai mano, kad esi pasipūtusi, nors tai dažniausiai tėra kaukė, tau nesvetima baimė atsidurti naujose vietose, blogai jautiesi nepažįstamoje kompanijoje. Esi linkusi į liūdesį, melancholiją. Mėgsti planuoti, bet dažnai planų neįvykdai. 

ŽALIA. Esi patikima, atsakinga, jautri ir gerbiama. Sugebi planuoti savo laiką, nešvaistai jo veltui. Aplinkiniams atrodai ryžtinga, protinga ir maloni. Sugebi aiškiai dėstyti savo mintis, pasakyti, ko nori iš aplinkinių. Dievini gerą kompaniją ir gerą maistą, pati mėgsti gaminti, tikriausiai domiesi kulinarija. Negali pakęsti permainų, mėgsti ramų gyvenimo būdą.

MĖLYNA. Esi stilinga, domiesi mada, tau svarbi tavo išvaizda, dėl jos gali paaukoti ne tik laisvalaikį, bet ir atsisakyti daugelio malonumų. Tau svarbu kontroliuoti situaciją, vadovauti, negali pakęsti, kai aplinkiniai nesutinka su tavo požiūriu. Iš šalies atrodai šalta ir nepasiekiama, vengi megzti naujus santykius, draugus renkiesi visam gyvenimui. Tačiau jei jau įsimyli, atiduodi santykiams visą savi, atskleidi slapčiausias (ir geriausias) savi savybes, esi linkusi aukoti save dėl kito.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis