Ką apie vaikiną išduoda jo plaukai: šukuosena ir spalva

Apie vaikiną gali spręsti vien pažvelgusi į jo plaukus. Ne tik jų spalva, bet ir kirpimas gali pasufleruoti, koks vaikino charakteris ir ką jis mėgsta. Taigi, perskaityk, bet nežiūrėk į tai pernelyg rimtai.

Plaukų spalva:

Raudonplaukis, kaip princas Harry

Raudonplaukiai vaikinai dažniausiai būna labai kūrybingi ir mėgstantys vadovauti. Manoma , kad ugninių plaukų savininkai karšto būdo, bet dažniausiai ši taisyklė nepasitvirtina. Jiems patinka merginos, turinčios gera humoro jausmą.

princas Harry
princas Harry
Vida Press

Blondinas kaip Alexas Pettyferis

Šviesiaplaukiai vaikinai tikri nuotykių ieškotojai ir avantiūristai. Gyvenimas jiems – šventė, todėl nuobodu nebus. Labiausiai juos žavi merginos, kurios nebijo kartu leistis į nuotykius ir nesirūpinančios dėl kiekvieno menkniekio.

Alexas Pettyferis
Alexas Pettyferis
Vida Press

Rudaplaukis kaip Zacas Efronas

Rudų tonų plaukų savininkai – itin žemiški vaikinai. Jie mokės ne tik kiaušinienę iškepti, bet ir sutaisyti dviratį. Rudaplaukiams svarbiausia, kad su mergina būtų apie ką bendrauti – tuštutės dažniausiai jų nežavi.

Zacas Efronas
Zacas Efronas
Vida Press

Juodaplaukis kaip Tayloras Lautneris

Juodaplaukiai vaikinai būna karšto būdo ir tikri širdžių ėdikai. Jie pasitiki savimi ir kartais būna pernelyg nesavikritiški. Juodaplaukius žavi tvirto charakterio arba nuolankaus būdo ir švelnios merginos.

Tayloras Lautneris
Tayloras Lautneris
Vida Press

Šukuosena:

Stačių plaukų šukuosena kaip pas Cristiano Ronaldo

Šiam vaikinui itin svarbūs pinigai ir jo karjera. Tačiau širdyje jis tikras jautruolis, gali susigraudinti net pasakodamas apie savo vaikystės šunį.

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
Vida Press

Ilgų plaukų šukuosena kaip pas Harry Stylesą

Tai tikras romantikas – jam patinka istorijos apie senovę ir vampyrus. Arba jis bus tikras gamtos mylėtojas ir kovotojas už jos išsaugojimą.

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

„Hipsteriškas“ kirpimas kaip pas Robertą Pattinsoną

Šiam vaikinui itin svarbi aplinkinių nuomonė. Nors siekia išsiskirti iš minios ir būti „kitokiu“, tačiau tai tik vaidyba. Jis seka madą ir daug dėmesio skiria savo išvaizdai.

Robert Pattinson
Robert Pattinson
Vida Press

Dailiai sušukuoti plaukai kaip pas Ryaną Goslingą

Šis vaikinas mėgsta švarą ir yra gana konservatyvus, tačiau nėra nuobodus. Jis mokės pasirūpinti ne tik savimi, bet ir mergina šalia jo.

Ryan Gosling
Ryan Gosling
Vida Press

Dažyti plaukai kaip pas Justiną Bieberį

Šis vaikinas nebijo rizikuoti ir yra kūrybingas, tačiau gali būti savimyla.

Justin Bieber
Justin Bieber
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis