„Nemergaitiški“ serialai, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Esi „Liežuvautojos“, „Jaunųjų melagių“, „Vampyrų dienoraščių“ ir panašių serialų gerbėja? Galbūt laikas atsisveikinti su „mergaitiškomis“ intrigomis, meilės dramomis, gyvenimiškomis, jau tūkstantį kartų girdėtomis situacijomis ir nesudėtingais scenarijais? Vietoje to siūlome pamatyti kai ką išties intriguojančio bei jaudinančio!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Esame pasiruošę padėti tau kasdien bent trumpam atitrūkti nuo šios jau gerokai įgrisusios pilkos žiemos depresijos. Rekomenduojame įnešti į savo kasdienybę fantazijos, nebanalių jaudinančių meilės istorijų, pačių netikėčiausių situacijų, siužeto posūkių ir genialaus scenarijaus spalvų. O įvairiapusiški personažai bei jų skambūs viso pasaulio mėgdžiojami dialogai įtrauks ir leis patirti nekasdienius įspūdžius.

Tereikia valandos ar pusvalandžio per dieną, ir galėsi labiau pasitikėti savimi vaikinų draugijoje, šiems pradėjus diskutuoti apie „Sostų žaidimą“, „Biurą“ ar kitus visą pasaulį prie televizorių ekranų prikausčiusius serialus. Juk žinia, kad vaikinai visada mieliau bendrauja su įvairiapusiškomis, daug kuo besidominčiomis panelėmis, todėl išreiškusi nuomonę apie vieną ar kitą žemiau aprašytą serialą, prisidėsi savo žaviai asmenybei papildomą ryškų pliusą.

„Ne mergaitiški“ serialai pranašesni dar ir tuo, kad jų kūrėjai žiūrovui perteikia labai platų vertybių spektrą, kurios priverčia susimąstyti. Taigi tokie serialai ne tik praskaidrins niūrią žiemos kasdienybę, bet ir praturtins tavo sielą.

1.„Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“)

Į magišką pasaulį nukels Džordžo R. R. Martino „Ledo ir ugnies giesmės“ knygų serijos ekranizacija „Sostų žaidimas“. Čia sutiksi septynias didingas šeimas iš septynių Vesteroso žemyno karalysčių, bet kokia kaina siekiančias įtakos ir valdžios geležiniame soste. Magija, aistra, smurtas, valdžios troškimas, stulbinanti vaidyba, netikėčiausios kiekvienos serijos pabaigos prikaustys tavo dėmesį ilgam. Tai yra galingos JAV televizijos HBO pasididžiavimas, pelnęs vieną „Auksini gaublį“, laimėjęs net šimtą aštuonis kitus apdovanojimus, nominuotas trylikai „Emmy“, ir, tikime, jog tai dar ne pabaiga! Parodyti keturi sezonai iš septynių, taigi iki balandį pasirodysiančio penktojo dar turi laiko pasivyti.

Seriale tikrai bus į ką akis paganyti – pagrindinius vaidmenis atlieka fantastiško talento bei žavesio aktoriai. Tai danas Nikolajus Costeris-Waldau, įkūnijęs gražuolį Jaime‘į Lannisterį, priešų šeimos atstovus suvaidinę Kitas Haringtonas (Jonas Snow), Richardas Maddenas (Robas Starkas). Taip pat čia sutiksi ir 2014-ųjų metų geidžiamiausia išrinktą moterį Emilią Clarke ( Daenerys Targaryen).

2. „Nuodėmingoji Kalifornija“ (angl. „Californication“)

Atsipalaidavimui nuo viduramžiškų mūšių siūlome pasižiūrėti Hanko Moodžio nuotykius saulėtojoje šių dienų Kalifornijoje. Šis „Showtime“ televizijos kūdikis įsuka į smagią, nepadorią komediją apie populiaraus rašytojo nerūpestingą gyvenimą, tačiau tuo pačiu ir už širdies griebiančią jo gyvenimo dramą. Beprotiškai žavus, bet turintis priklausomybę nuo alkoholio ir gražių moterų, Hankas dar ir beprotiškai myli savo dukros motiną ir stengiasi sugrįžti į teigingą kelią. Šis paradoksalus, bet puikią nuotaiką žiūrovui nešantis lengvabūdiškas serialas savo sąskaitoje turi vieną „Auksinį gaublį“ ir kitus penkis apdovanojimus.

Pagrindinį vaidmenį atlieka „X failų“ žvaigždė Davidas Duchovny, atsidūręs moterų numylėtinio patraukliojo rašytojo Hanko Moodžio kailyje. Jo mylimąją – „nestandartinę“ gražuolę, bohemiškąją Karen suvaidino Natascha McElhone.

3. „Biuras“ (angl. „The Office“)

Šis serialas – tai nuostabi, aukšto lygio satyrinė komedija, išsiskirianti savo originalia realybės šou forma. Čia patenkame į kasdienį mažo Amerikos miestelio popieriaus tiekimo įmonės, lyg ir visiškai eilinio nuoboduliu trenkiančio biuro gyvenimą. Tačiau dėmesį iškart patraukia nepaprastas biuro linksmintoju, „kiečiausiu“ popieriaus pardavimo ekspertu ir „fainiausiu“ savo pavaldinių draugu save laikantis vadybininkas Maiklas Scottas. Antrame plane atsidūrę biuro darbuotojai sulig kiekviena serija taip pat atsiskleidžia kaip komiški, neįprastus nuotykius kasdieniniame darbe patiriantys veikėjai. Netrūksta ir jaudinančių meilės istorijų vingių! „Biuras“ įvertintas „Auksiniu gaubliu“ bei susiglemžęs kitus dvidešimt aštuonis apdovanojimus.

4. „Oranžinė – naujoji juoda“ (angl. „Orange is the New Black“)

Šis kūrinys – tai komiška drama, kurios šaltinis yra Piper Kerman memuarai „Oranžinė - naujoji juoda: metai moterų kalėjime“. Serialas pasakoja apie biseksualią moterį iš Niujorko, praeityje palaikiusią itin artimus ryšius su narkotikų kontrabandininke Aleks Vos ir trumpam tapusią jos partnere. Susitvarkiusi gyvenimą, susiradusi sužadėtinį, Piper nusprendžia atsakyti už savo praeities nuodėmes, todėl prisipažįsta policijai. Už tai jai, aišku, tenka penkiolikai mėnesių sėsti į kalėjimą ir sustabdyti romantiškus planus su sužadėtiniu. Serialo veiksmas vyksta moterų kalėjime, kuriame Piper netikėtai sutinka jau minėtąją Aleks. Taigi pagrindinei veikėjai iškyla drastiška dilema: kokį gyvenimą ji visgi nori turėti – ramų, stabilų ir gražų su sužadėtiniu Lariu, ar pasileidusį ir jaudinantį su Aleks. Serialas nominuotas keturiems „Auksiniams gaubliams“ bei laimėjęs kitus dvidešimt septynis .


5. „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking bad“)

Dar vienas aukščiausio lygio kategorijai priklausantis serialas su genialiais veikėjais ir pribloškiančiu siužeto vystymu. Tai istorija apie nenusisekusio, ramaus chemijos mokytojo tapimą vienu pikčiausių, žiauriausių narkotikų rinkos atstovų. Pagrindinį veikėją Walterį netikėta žinia, jog serga plaučių vėžiu, priverčia susimąstyti apie savo beprasmį gyvenimą bei šeimą. Jei jau gyventi trumpai, tai bent taip, kad būtų ką prisiminti ir ką palikti po savęs šeimai. Taip jis nusprendžia savo chemijos žinias pritaikyti pelningam, bet labai nelegaliam verslui – metamfetamino gaminimui.

Serialas susigriebė net du „Auksinius gaublius“ ir šimtą penkiolika kitų apdovanojimų.
Walterio White‘o vaidmenį atlieka „Auksinį gaublį“ laimėjęs Bryanas Cranstonas, jo verslo partnerio, narkomano Jessie Pinkmano – taip pat „Auksiniams gaubliams“ nominuotas Aaronas Paulas.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis