Figūros manija: tai, ko trokšta merginos, vaikinams ne visada patrauklu(FOTO)

Prieš keletą savaičių rašėme apie tai, kaip per pastarąjį šimtmetį keitėsi grožio standartai. Sunku patikėti, kad vos keli dešimtmečiai skyrė visiškai skirtingus figūros idealus. Šiandien trokštamiausia – sportiška, tačiau nepraradusi moteriškų apvalumų figūra, o riestas užpakaliukas tapo kiekvienos figūra besirūpinančios merginos siekiamybe.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„tobulų užpakalių“ savininkes kaip Jen Selter ir dieną naktį svajoja apie kuo riestesnį užpakalį nepagalvodamos, kad paprasčiausiai jų figūros tipui turėti brazilišką užpakaliuką – neįmanoma.


Jen Selter. Vida Press nuotr.

Žinoma, savo figūra besirūpinančios merginos pirmiausiai nori patikti pačios sau, tačiau neverta apsimetinėti, kad joms nerūpi ir aplinkinių vaikinų nuomonė. Kad merginos eina iš proto dėl išraiškingų formų – akivaizdu, bet ką apie tai iš tikrųjų mano vaikinai? Ar tikrai seksualumo etalonu tapo išraiškingas užpakalis? To jų ir paklausėme.

Kostas, 19 m.: „Žinoma, kad sportiška merginos figūra yra patraukli, o kai mergina sportuoja, tai ir užpakaliukas „užsiriečia“. Tačiau viskam yra saikas, man tie Kardashian užpakaliai tikrai jokių gerų jausmų nesukelia“.

Justas, 22 m. „Kaip ten sakoma, kad užpakalis – merginos vaisingumo simbolis? Man asmeniškai patinka moteriškų formų merginos, kai yra už ko paimti (juokiasi), jau geriau apvalesnė nei „kaulų rinkinys!“

Augustas, 21 m.: „Viena yra stebėti gražuoles ekrane ar žurnale, o visai kas kita – realios merginos, kurias matai gatvėje, klubuose ir t.t. Mergina turi būti patraukli, tačiau riestas užpakalis toli gražu nėra figūros idealas. Mane labiausiai žavi merginų akys, plaukai, jos charakteris, humoro jausmas, o figūra juk taip greitai gali pasikeisti, nereikėtų „užsiciklinti“ ties kažkokiais absurdiškais grožio standartais“.

Tomas, 18 m. Kardashianės? Labai sexy! Mergina neturi priminti paauglio berniuko be jokių kūno formų, tokias vėjas gali nupūst!“.

Gediminas, 23 m. „Merginos neturėtų būti vertinamos pagal kažkokias atskiras kūno dalis ar absurdiškus figūros standartus. Simpatija, meilė – sudėtingi dalykai, kuriuose išvaizda ir lieknumas ar užpakalio riestumas užima tikrai ne svarbiausią vietą. Žinoma, prisižiūrinčios merginos – gražu, tačiau paprastai tos, kurioms už viską svarbiau jų figūros, nelabai turi ką daugiau pasakyti“.

Marius, 20 m. „Ar mergina yra seksuali, aš sprendžiu pagal visumą, o ne atskiras kūno dalis. Kartais net toks dalykas kaip batraiščių rišimas ar plaukų užkišimas už ausies gali būti daug patraukliau už seksualiais apatiniais aptemptą idealų užpakalį. Aš pirmiausiai susižaviu mergina, o toliau imu pastebėti, ką ji turi gražaus. Dar nė karto neteko tokia savo taktika nusivilti“.

Karolis, 19 m. „Kadangi pats intensyviai sportuoju, šalia savęs neįsivaizduoju aptingusios ir apsileidusios merginos. Sporto klube mano akį patraukia sportiškos merginos, kurios stengiasi tiek dėl savo išvaizdos, tiek dėl sveikatos. Man riestas nedidelis užpakaliukas – labai gražu, tačiau už viską labiau žavi ilgos stangrios kojos. Merginos, nespjaukit į pritūpimus!“

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis