Viena geidžiamiausių manekenių: dar nepilnametė, o rengiasi it „Playboy“ mergaitė(FOTO)

Gigi Hadid – sparčiai populiarėjanti manekenė ir viena iš gražuolių, papuošusių „Sport Illustrated“ kalendorių. Šiuo metu mergina pluša Niujorko mados savaitėje. Nors Gigi dar tik 19 (Amerikoje pilnamestytsė yra 21 m.), jai prikabinta vienos seksualiausių podiumo vilkių etiketė. Ar tikrai merginos stilius toks nepadorus?

G. Hadid dažnai dalyvauja fotosesijose, kuriose vietos fantazijoms paliekama visai nedaug. Tačiau tai nenuostabu, nes manekenės figūra iš tiesų pavydėtina. Fotosesijos paplūdimyje, gamtoje ar studijose, kur mergina vilki tik vieną kitą drabužėlį, – kasdienybė. Vis dėlto seksualumu trykštantis įvaizdis nėra tik vaidmuo, renginiuose mergina taip pat vilki figūrą išryškinančias sukneles, nesibaimina gilių iškirpčių, trumpų sijonėlių ar iš tolo šviečiančios liemenėlės.

G. Hadid, Vida Press nuotr.

Geltonoji spauda jau spėjo jaunai merginai prikabinti ne pačią padoriausią etiketę, internautai nesnaudžia ir piktais liežuviais plaka: „Gigi rengiasi netinkamai pagal savo amžių, atrodo vulgariai ir demonstruoja per daug atviro kūno.“ Bet tokie komentarai nė kiek nejaudina G. Hadid mylimojo Cody Simpsono, metais jaunesnis atlikėjas didžiuojasi savo mergina ir negaili jai pagyrų.

G. Hadid ir Cody Simpsonas, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis