Meilės trikampis: ką daryti, jeigu patinka du vaikinai?

„Jei įsimylėjai du vaikinus, lik su antruoju, nes jei tikrai mylėtum pirmąjį, nebūtum įsimylėjusi kito.“ Šie Džonio Depo žodžiai skamba paprastai ir gana logiškai, tačiau... Ar realybėje įsipainiojus į meilės trikampį apsispręsti ir priimti sprendimus išlieka taip pat lengva?

Mylėti du vienu metu... Ar tai įmanoma? 

Daugeliui merginų norisi šaukti: „Ne! Tikrai ne! Neįmanoma!“ Tokia neigimo reakcija yra visiškai normali, nes niekas nenori būti meilės trikampio dalimi, visos svajoja apie stabilius santykius, o jau vien mintis apie konkurentę, kuri sėlina ir savo nagais kėsinasi į mylimą vaikiną, sukelia mažų mažiausiai pavydą. Deja, psichologai teigia, kad, taip, mylėti du žmones vienu metu įmanoma, lyg to dar būtų negana abu partneriai, tiek „teisėtas“, tiek „uždraustasis vaisius“ yra lygiaverčiai.
Į klausimą, kodėl taip atsitinka, atsakymų yra ne vienas. Kartais tai būna vadinamasis „asmenybės skilimas“, tai reiškia, kad žmogus skirtingus poreikius ir polinkius įgyvendina su skirtingais partneriais, todėl mintis apie meilės trikampį jam labai priimtina, o buvimas meilės trikampio dalimi suteikia laimės. Kita priežastis gali būti labai paprasta, tai nepasitenkinimas partneriu, kai kažko trūksta tame, kuris šalia, pradedama dairytis aplinkui.


Aš jausmuose pasiklydau! 

Iš jausmų labirinto, teisingą kelią surasti gali padėti paprastas, dažnai rekomenduojamas eksperimentas: pasiimk du popieriaus lapus, ant atskirų popieriaus lapų užrašyk abiejų savo mylimųjų teigiamas ir neigiamas, labiausiai tau patinkančias ir tas, kurių negali pakęsti charakterio savybes. Į sąrašą įtrauk abejones, baimes, kurios siejamos su kiekvienu iš vaikinų. Svarbiausia būk sąžininga ir atvira pati sau. Kai viską surašysi, palygink rezultatą, apsvarstyk, kurio vaikino savybės yra tinkamesnės ilgalaikiams santykiams kurti, kokių santykių trokšti.
Nepamiršk, kad tavo intuicija gali būti puiki pagalbininkė šioje situacijoje. Įsivaizduok, kad esi šalia su vienu iš jų, tada su kitu. Jei tau iš tikrųjų patinka žmogus, tu jį myli, pajusi ramybę ir nusiraminimą, jei ne pajusi nerimą. Atmink, kad šį sprendimą, kurį pasirinkti iš dviejų, turi priimti tu, draugės negali už tave nuspręsti. Tik tu žinai ir geriausiai supranti, ko tau iš tiesų reikia.

Kaip išsivaduoti iš meilės trikampio pinklių?

Sakoma, kad iš Bermudų trikampio niekas negrįžta, jeigu laiku apsispręsi yra tikimybė, kad tavo meilės laivas sėkmingai išplauks. Tad, jeigu nusprendei, kad buvusiojo glėbys ir bučiniai tavęs nebežavi, viskas, ką gali dėl jo padaryti – būti su juo sąžininga, pasakyk jam, ką jauti ir nepalik abejonių, neatidėliok išsiskyrimo, nusprendei išeiti – išeik. Tikėtina, kad iš paliktosios pusės sulauksi dovanų, gėlių arba grasinimų nusižudyti, nepasiduok provokacijoms.
Jeigu atsitiko taip, kad tu ir esi ta nukentėjusioji pusė, kuri sužinojo apie vaikino nuotykius „kairėje“ ir mėgavimąsi dviejų merginų draugija, turėtum išlikti, kiek įmanoma ramesne, nors tai būtų beprotiškai sunku. Geriausia nekelti skandalų, o kuo ramiau pranešti, kad viską žinai ir neketini su tuo taikytis. Pranešti reikėtų nedelsiant, nesirink pozicijos, kuri vadinasi „plaukimas pasroviui“, manydama, kad viskas susitvarkys savaime... Susitvarkys arba ne. Jeigu manai, kad sugebėsi atleisti neištikimybę, pasiūlyk rinktis: tu arba ji. Jokiu būdu nepradėk grasinti ar šantažuoti partnerį, nes atvirumo ir nuoširdaus paaiškinimo taip ir nesulauksi. Meilė – likimo dovana, jeigu vaikinas pasirinko ne tave, nenusimink, nesilaikyk įsikabinusi ir nemaldauk sugrįžti. Tiesiog paleisk, sakoma, jeigu tikrai myli – paleisk, jeigu sugrįš – amžinai bus tavo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis