Išmok skaityti žmonių mintis: 3 būdai

Jei tau atrodo, jog tik psichologai gali aiškiai permatyti žmonių mintis ir suvokti jų elgesį, labai klysti. Tai galime padaryti kiekviena iš mūsų, tereikia bendraujant su žmogumi atkreipti dėmesį į tris pagrindinius dalykus.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Stebėk žmogaus kūno judesius

Sakoma, jog judesiai yra iškalbingesni už žodžius. Iš tiesų, juk dažnai žmogui net neprabilus, galime pamatyti, kaip jis jaudinasi, pyksta ar priešingai – skleidžia gerą energiją šypsodamasis, taip tarsi nusakydamas, koks laimingas jis yra. Psichologai įrodė, jog kai mes kalbame apie žmogaus elgesio ir minčių suvokimą, žodžiai teturi tik 7 procentus įtakos. Žodžiai nėra beverčiai, tačiau kur kas veiksmingesni yra kiti dalykai. Net 55 procentus to, kaip mes suvokiame žmogų, sudaro žmogaus kūno kalba. 30 procentų – jo balso tonas.

Tačiau norint skaityti žmogaus mintis nereikia įkyriai, nenuleidžiant akių analizuoti jo judesius. Verčiau reikėtų į viską pažvelgti atsipalaidavus ir nurimus. Per didelis analizavimas gali sukelti tik dar daugiau klausimų. Todėl bendraujant su žmogumi vertėtų įsiklausyti ne vien į jo žodžius, o aprėpti visumą: ir girdėti, ką jis šneka, ir reaguoti į tai, kaip jis juda, kur deda akis, kokios yra jo veido išraiškos ir taip toliau.

Kliaukis intuicija

Yra sakoma, jog mes, panelės, turime tą stebuklingą intuiciją, kuria galime nuspėti daugelį dalykų. Todėl ja ir pasikliauk. Logika šiuo atveju netinka. Norint atspėti, apie ką žmogus galvoja, nereikia pasikliauti jo išvaizda ar apranga - šie išoriniai dalykai visiškai nenusako to, koks iš tikrųjų yra žmogus.

Intuicijai labai svarbus pirmojo susitikimo įspūdis: juk jis ir nulemia, kaip mes toliau bendrausime su žmogumi. Jau pirmą kartą susitikusi su žmogumi gali daug ką apie jį sužinoti, jei akcentuosi šiuos dalykus: žmogaus žvilgsnį, rankų mostus, prisilietimus.

Jausk emocinę žmogaus energiją

Tai vienas iš svarbiausių žmogaus minčių skaitymo bruožų. Juk žinai, jog kai kurie žmonės aplink save tarsi sukuria energijos ratą – kai kurie teigiamą, kai kurie neigiamą. Tu, įvertinusi tą ratą, gali susikoncentruoti į tai. Jei žmogus skleidžia teigiamą energiją, pritaikyk jo elgesį ir manieras anksčiau sutiktiems optimistiškiems žmonėms. Tikėtina, jog taip, kaip elgėsi kiti kadaise sutikti optimistai, elgsis ir ką tik tavo sutiktas žmogus.

Jei žmogus skleidžia neigiamą energiją, susiek jį su anksčiau sutiktais nemaloniais žmonėmis: rask tarp jų panašumų, bendrų bendravimo, manierų bruožų. Visai nestebins, jeigu suradusi sąsajų tu galėsi nuspėti, ką galvoja tavo sutiktoji neigiamoji asmenybė.

Žmogaus minčių skaitymas nėra lengvas dalykas. Tačiau vis dėlto tai - ne magija. Pasitelkusi kai kuriuos žmogaus analizės būdus, gali iš tiesų nuspėti, koks yra žmogus, ką jis ketina daryti ir ką tuo metu mąsto.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis