4 EFEKTYVIAUSI pratimai gražioms kojoms

Į nugarą alsuojantis šortukų ir trumpų sijonų sezonas verčia mus mąstyti apie tai, kaipgi mūsų kojos atrodys su visais tais drabužėliais. Dangstyti kojų neverta, geriau atlikti paprastus, bet labai naudingus kojoms pratimus.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Jei nori tikrai didelio efekto, vieną kartą per savaitę atlikti visą pratimų kompleksą neužteks. Turi ryžtis bent 3 – 4 dienų per savaitę kojų gražinimo programai. Tad čiupk sportui skirtą kilimėlį ir pirmyn!

Nepralenkiamieji pritūpimai

Pats efektingiausias kojų stangrinimo pratimas yra pritūpimai. Pritūpimai ne tik gražina kojas, bet ir formuoja stangrų užpakaliuką. Tačiau atmink, jei netaisyklingai atliksi pritūpimus, rizikuoji pakenkti savo nugarai. Todėl įsidėmėk, kaip reikėtų juos taisyklingai atlikti. Atsistok tiesiai, kojas laikyk pečių plotyje. Nugarą išlaikyk tiesią ir leisk sėdmenis žemyn. Turi pajusti, kaip dirba galiniai tavo kojų raumenys. Tada lėtai kilk aukštyn. Pratimą kartok apie 40 kartų. Pamatysi, jau po kelių kartų pajusi, jog tavo kojos darosi stangresnės.

Senos geros „žirklės“

Vidines šlaunų puses pagražinti puikiai tiks pratimas „žirklės“. „Žirklučių“ pratimas – be galo paprastas, tau tereikia atsigulus ant nugaros iškelti kojas į viršų 90 laipsnių kampu ir stengtis kojas kiek įmanoma labiau išskėsti į šonus. Tuomet kojas suglausk, ir vėl kartok judesį iš naujo. Svarbiausia yra nugarą išlaikyti prigludusią prie grindų. Norint efekto, pratimą reikėtų kartoti apie 30 – 40 kartų. „Žirklės“ patiks toms, kurios trokšta vadinamojo thigh gap efekto.

Kojos kėlimas aukštyn

Šis pratimas labai nesudėtingas, tačiau naudingas. Jo esmė: atsigulk ant šono ir pakišk vieną ranką po galva. Kitą ranką iškelk į viršų, arba, jei patogiau, laikyk prie pilvo. Dabar viršutinę koją perkelk per apatinę ties keliu. Duok darbo apatinei kojai – kelk ją į viršų 40 kartų, tačiau pasistenk, kad ji neliestų žemės.Viską pakartok su kita koja.

Stebuklingieji įtūpstai

Kad kojos būtų lieknos, labai veiksmingi yra įtūpstai. Na, su jais teks šiek tiek daugiau „pavargti“, tačiau rezultatas yra garantuotas! Taigi, kaip taisyklingai atlikti įtūpstus. Pirmiausiai atsistok kiek tik įmanoma plačiau, rankas uždėk ant juosmens. Lenk koją ir ženk žingsnį į priekį, o tuo pačiu metu kitos kojos kelį leisk žemyn. Pasistenk, jog keliai neišlįstų už kojų pirštų linijos. Jei nori sunkesnio įtūpstų varianto, į abi rankas pasiimk po svarmenį. Taip stiprinsi ne tik kojų, bet ir rankų raumenis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis