Žaibiškai plinta manija, susijusi su kojomis (FOTO) (APKLAUSA)

Pasaulyje dedasi keisti dalykai. Viename Alžyro universitete studentė buvo dėstytojo išvaryta iš egzamino. Paklausite, už ką?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Ne, ne už tai, jog ši blogai elgėsi ar kėlė sumaištį auditorijoje. Ir tikrai ne už tai, jog nusirašinėjo egzamino atsakymus nuo kolegų. Mergina iš egzamino buvo išvaryta už sijoną! 

Anot šaltinių, tai tikrai nebuvo mini sijonėlis, kuris galėtų sukelti dėstytojo pasipiktinimą. Tačiau kokį nepasitenkinimą šis dėstytojo poelgis sukėlė visame pasaulyje tarp merginų ir moterų!

Kita studentė, Sophia Jama, Facebooke paskelbė akciją, kuria ragino kitas merginas į viešą erdvę kelti nuotraukas, kuriuose jos demonstruotų apnuogintas kojas. Sophie vadovaujasi lozungu: „Mano orumas nėra matuojamas sijono ilgiu!“.

Atrodo, Sophie poelgis sukėlė tikrą ažiotažą pasauliniu mastu. Socialiniuose tinkluose pasirodė daugybė nuotraukų, kuriose merginos protestuoja prieš tokį dėstytojo poelgį ir tarsi sako, jog merginos yra laisvos rinktis tai, ką nori nešioti.

Vieną iš nuotraukų gali išvysti čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis