Kaip paruošti kojas šortukų sezonui (PATARIMAI)

Šortukai. Sijonai. Suknelės. Vasara. Metas atidengti savo dailias kojytes! Tam, jog jos atrodytų kaip nulietos, būtina nuo kojų tinkamai pašalinti plaukelius.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Štai tau penkių veiksmų programa, kuri tavo kojas pavers švelniomis ir glotniomis.

1. Kojų skutimas – paskutinis veiksmas, kurį turi atlikti vonioje. Plauk galvą, tepkis plaukų kaukes, valykis dantis, ir tik po to atlik plaukelių šalinimą. Tai reikalinga todėl, jog vonios garai atveria poras, o tuomet plaukelius lengviau pašalinti.

2. Venk vienkartinio naudojimo skustukų. Jie, nors ir pigūs, dirgina ir šiurkština odą, be to, jais lengva įsipjauti. Auč! Verčiau investuok į aukštos kokybės skustuką su keičiamomis galvutėmis. 

3. Storesniam sluoksniui, sumaišyk skutimosi putas su dušo žele: taip dar lengviau nuskusi plaukelius. Ir nepamiršk nuplauti skustuko ašmenų po kiekvieno skutimosi!

4. Jei visgi skutiesi vienkartiniu skustuku, išmesk jį po pirmojo naudojimo, o jei naudoji skustuką su keičiamomis galvutėmis, keisk jį kas penkis – septynis kartus. Taip išvengsi galimų nepageidaujamų infekcijų. Juk nenorėtum, jog jos sudarkytų tavo kojų grožį?

5. Dažna iš mūsų tik išlipusios iš vonios griebiamės drėkinamojo kūno kremo ar sviesto ir tepame juo kojas. Deja, toks staigus drėkinimas gali tik suerzinti odą. Verčiau šiek tiek palauk, ir tik tada tepk kremą.

Kad kojytės būtų tobulos, neverta pirkti brangių kosmetinių priemonių. Užtenka to, ką turi namuose. Pasidaryk pati!

Tau reikės:
Pusė puodelio jūros druskos
2 šaukštų pieno miltelių (gali būti ir geriamasis pienas)
2 šaukštų medaus
1/3 puodelio migdolų (gali būti ir kitokio) aliejaus
5 lašelių mėgstamo eterinio aliejaus

Sumaišyk visus ingredientus dubenėlyje. Maišyk šaukštu tol, kol viskas įgaus vientisą masę. Tuomet įdėk masę į tuščią buteliuką ir laikyk vonios kambaryje. Kojas šveisk prieš plaukelių šalinimą – taip palengvinsi skutimą.

Gal turi kokių ypatingų patarimų, kaip dar galima šalinti plaukelius? O gal naminio šveitiklio receptą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis