Merginų elgesys, kurį vaikinai laiko juokingu

Jie iš Marso, mes iš Veneros, todėl kartais galime nesuprasti vienas kito. Tačiau dažnai vaikinai mūsų taip nesupranta, jog jiems net juokas ima. Dėl kokių dalykų jie juokiasi labiausiai?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Nuolatinis nerimas dėl savo išvaizdos

Patikėk, vaikinams nėra nieko labiau erzinančio, kai tu nuolatos nerimauji dėl savo išvaizdos. Ar nenubėgo tušas? Ar nesusivėlė šukuosena? Ar neišsitepė bateliai? Vaikinai varto akis, girdėdami tokias tavo šnekas, todėl pasistenk būdama su vaikinu nutylėti, kaip tave erzina tavo išvaizdos trūkumai. Dažnai mes skundžiamės be pagrindo

Pastovus kikenimas

Labai gerai, jog esi linkusi džiaugtis net menkiausia smulkmena, tačiau nepamiršk, jog kas per daug – tas nesveika. Jei nuolatos juoksiesi kaip išprotėjusi, vaikinui tai gali pasirodyti kiek keistoka. Vaikinams patinka merginos su paslaptimi, tokios panelės jos traukia, nes yra nenuspėjamos. Žinoma, nebūtina visada tramdyti juoką ir nuolatos būti susikaupusiai, tačiau ribas reikia jausti.

PMS sukeltos isterijos

Nors giliai širdyje vaikinai mus užjaučia dėl TOMIS dienomis užklumpančių nemalonių pojūčių, kartais juos erzina, jog mes pernelyg įsijaučiame į kankinių vaidmenį ir nuolatos skundžiamės ar dar blogiau – pradedame isterikuoti. Nieko baisesnio vaikinui nėra, jei mes įsijaučiame į dramos karalienių vaidmenį ir visą dieną būname susiraukusios dėl, pavyzdžiui, ryte vaikino netyčia užmiršto bučinio. Nors motulė gamta taip jau sutvarkė, jog per PMS jaučiamės lyg nesavos, save reikėtų sukontroliuoti. 

Kalbėjimas taip, tarsi mums niekas nerūpėtų

Merginos iš prigimties yra linkusios rūpintis kitais ir švelniai elgtis su aplinkiniais, todėl kai mes staiga pradedame elgtis taip, lyg mums niekas nerūpėtų, vaikinai tai palaiko pasipūtimu. Per didelis pasitikėjimas savimi vaikinus juokina. Todėl nevaidinkime panelių nepasiekiamųjų, būkime nuoširdžios ir atviros. Vaikinai ledo karalienių ne tik vengia, bet ir klijuoja joms ne kokias etiketes.

Pamaiviškumas

Mes, merginos, esame sutvertos būti gražios. Būtent todėl lankomės grožio salonuose, dažniau už vaikinus užsukame į drabužių parduotuves ir atidžiai rūpinamės savo išvaizda. Tačiau kartais iš to per didelio rūpinimosi tampame tikros pamaivos. Taip, vaikinai mėgsta savo vertę žinančias ir tuo besinaudojančias merginas, tačiau nuolatinis žiūrėjimas į veidrodį, kartojimas „kokia aš sau graži“ ar tiesiog savo išvaizdos pervertinimas vaikinus atstumia. Ir tikrai juokina, ypač kai mes, būdamos paprastos, pamaivomis staiga patampame prie patinkančio vaikino. 

Ryškus makiažas

Trys tonos maskuojamosios pudros ant veido, ryškūs lūpdažiai ar blakstienos iki dangaus tinka nebent karnavalui. Ypač vaikinus juokina mums taip patinkantis veido kontūravimas - jie niekaip negali suvokti, kodėl mes brėžiame tas keistas juostas ant veido odos. Todėl nepersistenkim. Pagražinti save reikia, tačiau kam virsti pajuokos objektu?

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis