Ką tavo 2015 metų vasaros maudymosi kostiumėlis sako apie tavo asmenybę?

Beveik nėra abejonių, jog šios vasaros maudymosi kostiumėlį jau esi išsirinkusi. Jei dar ne – pats metas jo ieškoti!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tačiau šį kartą tau nesiūlysime, kokį maudymosį kostiumėlį rinktis. Tu juk pati žinai, ko nori ir kas tau patinka. Geriau paskaityk, ką tavo mėgiamas maudymosi kostiumėlio stiliukas pasako apie tave pačią.

Atskirų dalių maudymosi kostiumėlis, pirktas iš naujausios kolekcijos. Tu – visiška fashionista ir kiekvieną sezoną pasitinki su drabužiais iš naujausios kolekcijos. Esi tikra miesto diva, kuri nepraleidžia progos pavartyti mados žurnalų su savo stilingosiomis draugėmis. Jei atostogausi – tai tik prestižiniuose kurortuose, o nuo drybsojimo prie Žaliųjų ežerų tave pykina. Esi ne iš kelmo spirta, tvirto charakterio, todėl tavo ateities svajonės yra labai didelės.

Atskirų dalių maudymosi kostiumėlis, kuris tau taip patinka, jog nekeiti jo jau 3 vasara. Esi praktiškas ir racionaliai mąstantis žmogus. Mados vėjai tau galvoje nešvilpauja, todėl renkiesi tai, kas laiko patikrinta. Dažnai bijai naujovių, todėl aplinkiai kartais tave palaiko užsisėdėjusia vienoje vietoje. Jei rinktumeisi atostogų praleidimo būdą, tai mieliau praleistum jas namie su gera knyga, o ne keliaudama po Europą.

Vientisas retro stiliaus maudymosi kostiumėlis. Esi mergina, kuri žino savo vertę. Esi skvarbaus proto, labai išmintinga, o mėgstamiausia tavo pamoka mokykloje buvo (ar yra) istorija. Tau smalsu, kaip žmonės gyveno praeityje, todėl savo interesą perteiki ir aprangoje. Dažnai žavi vaikinus, nes savyje tarsi nešiojiesi paslaptį, kurios niekas negali atverti.

Jūreiviško stiliaus maudymosi kostiumėlis. Būtų banalu teigti, jog mėgsti jūra ir bangas. Tau būdingas didelis nuotykių troškimas, esi tikra kelionių ir avantiūrų mėgėja. Be to, kadangi prie jūros dėvi juostuotą maudymosi kostiumėlį, reiškia, tikrai nebijai to, kas išryškina tavo figūrą. Esi mergina be kompleksų, todėl be baimės žengi savo gyvenimo keliu.

Vientisas sportinio stiliaus maudymosi kostiumėlis. Aktyvus gyvenimo būdas tau tikrai nėra svetimas, tačiau ne vien dėl sportinio intereso renkiesi tokį maudymosi kostiumėlį. Taip pat esi ryžtinga, stipri ir savo tikslų siekianti mergina. Jei tau kažkas nepavyksta, nenuleidi kartelės ir ginklų nesudedi. Tavo stiprioji pusė – užsisipyrimas. Kita vertus, tau kartais tai kiša koja, ypač bendraujant su aplinkiniais. Jie dažnai palaiko tave pasipūtusia.

Šortukų tipo maudymosi kostiumėlis. Tu tikrai žinai, kas patinka vaikinams. Jie dievina šortukų tipo apatinį trikotažą, tą patį galėtų pasakyti ir apie maudymosi kostiumėlius. Vis dėlto tu vien vaikinų nuomone nesivadovauji - esi tvirtą nuomonę turinti mergina, kuri turi uoslę stilingiems bei gražiems daiktams. Be to, visiškai nekompleksuoji dėl figūros - ne bet kas galėtų nešioti figūrą šiek tiek stambinantį šortukų tipo maudymosi kostiumėlį. 

Maudymosi kostiumėlis su animacinio filmo herojais. Esi pašėlusi ir linksma mergina, tikra kompanijos siela. Su tavimi niekada nebūna liūdna, nes nuolat sugalvoji nuveikti kažką išskirtinio. Jei tau liūdna - liūdna ir tavo visiems draugams, nes jie tavęs be šypsenos neįsivaizduoja. Vis dėlto kai kas sako, jog esi užsitrigusi vaikystėje. Prisimink, jog vėjavaikiškumas yra gerai tik tuo atveju, kai derini jį su racionaliu protu.

Maudymosi kostiumėlis su raukinukais. Esi mergina, dievinanti romantiką. Jei rinksiesi knygą – tai tik romaną, o be filmo su gražia pabaiga neįsivaizduoji nė vieno savaitgalio. Vaikiną dažniausiai tempi į pačias romantiškiausias vietas, o tavo svajonių pasimatymas - ramus pasisėdėjimas su mylimuoju paplūdimyje. Kartais aplinkiniai tave laiko naivia, tačiau tu tikrai nesi ta, kuri visais pasikliauna. Tiesiog esi jautresnės sielos mergina.

Maudymosi kostiumėlis, kurio apatinę dalį prisidengi skraiste. Esi mergina, sauganti savo teritoriją. Tavęs aplinkiniai nelaiko labai atvira, tačiau tai nereiškia, jog neatsiveri savo artimiausiems žmonėms. Vis dėlto esi linkusi į vienatvę ir dažnai kompleksuoji dėl savo išvaizdos. Todėl pamąstyk, ar verta taip kompleksuoti?

Maudymosi kostiumėlis, kurio viršutinė dalis su dideliais pakietinimais. Tau visada rūpi atrodyti gražiai ir pasitempusiai. Draugai tave draugiškai pravardžiuoja fyfute, tačiau žino, jog tikrai nesi kvailutė. Kaip kitaip, jei taip gudrauji su maudymosi kostiumėlio viršutine dalimi... Iš namų be makiažo net apsirikusi neišeitum, tačiau viskas ne dėl to, jog patiktum aplinkiniams - tiesiog nori pati geriau jaustis ir žinai, jog pasitikėjimas savimi atveria visas duris.

Maudymosi kostiumėlis, kuris beveik neatskiriamas nuo apatinio trikotažo. Tu tikrai nieko nebijai. Esi savo patrauklumą nuolat demonstruojanti mergina, tačiau nereiškia, jog esi vulgari. Tiesiog nematai prasmės kompleksuoti ir savęs varžyti. Beje, tokio maudymosi kostiumėlio dėvėjimas gali reikšti ir tai, jog su mados tendencijomis šiek tiek prasilenki. Tačiau būti madingiausia niekada pernelyg nesistengei - kam pataikauti masėmis? 

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis