Kaip paversti simpatiją tavo vaikinu?

Tavo horizonte - gražus, žavingas, puikų humoro jausmą turintis vaikinas. Kol kas jūsų bendravimas apsiriboja statusu „draugai“. Tačiau tu nori tikrai ne paprastos draugystės!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tavo svajonėse - laikymasis už rankučių, pokalbiai iki paryčių ir romantiški bučiniai. Tu trokšti, jog tavoji simpatija virstų tuo, kas galėtų vadintis tikru tavo širdies draugu. Štai tau patarimai, kaip simpatiją paversti tavo vaikinu.

Nebijok jam parašyti pati

Bailiukės dažniausiai taip ir lieka už borto, todėl nebijok jam parašyti pirma: kaip jam sekasi, ką jis veikia, gal net pasiūlyk susitikti. Vadovaukis logika – juk žemė nesugrius, jei jam parašysi? Beje, šį principą gali naudoti tik porą kartų. Jei ir vėliau jis tau nerašo, nebesistenk. Tikriausiai jo nedomini...

Kartu nuveikite kažką smagaus

Kai eisite susitikti, pasiūlyk savo simpatijai laiką praleisti ten, kur yra daug ekstrymo. Tai gali būti važinėjimas riedlente, riedučiais, apsilankymas atrakcionų parke ar panašiai. Adrenalinas, išsiskirantis tokių veiklų metu, padidins buvimo kartu įspūdį. Tai labai svarbu, nes vaikinas vis prisimins, kaip smagu jums buvo leisti laiką kartu.

Leisk jam žinoti, jog kito vaikino neturi, bet esi užimta veiklomis

Kai susitiksi su juo, subtiliai užsimink apie tai, jog esi laisva daryti, ką nori, pavyzdžiui, daugiau laiko skirti buvimui su draugais. Tačiau jokiu būdu netapk ta dejuojančia forever alonere – tokios panelės atstumia, nes vaikinai mano, jog draugaujant jos bus labai prieraišios ir neleis jiems net atsikvėpti.

Parodyk susidomėjimą

Neslėpk savo jausmų. Pamačiusi simpatiją ne nusuk akis, o žvelk tiesiai į jį. Akių kontakto galia yra įspūdinga, nes ji priverčia vaikiną atkreipti į tave dėmesį. Mesk ledo karalienės įvaizdį šalin. Jis suveikia tik tuomet, kai vaikinas yra aklai tave įsižiūrėjęs. Kitu atveju privalai stengtis.

Pasitikėk savimi

Joks vaikinas nenorės būti su panele, kuri nepasitiki savimi ir yra nuolat nerimaujanti dėl savo išvaizdos ar kitų dalykų. Tavo simpatija į tave atkreips dėmesį tik tuomet, kai matys, jog tu save myli ir esi užtikrinta dėl savo veiksmų. Tylios pelytės, kurios kompleksuoja dėl kiekvieno iškilusio spuogelio, tikrai nepretenduoja tapti vaikinų numylėtinėmis.

Būk atvira

Vaikinai mėgsta bendraujančias ir atviras merginas. Jei neleisi vaikinui tavęs pažinti ir užsisklęsi savyje, vargu, ar jis norės, jog tu taptum jo panele. Jūs abu turite šalia vienas kito jautis patogiai. Jei tarp jūsų tvyros įtampa, vargu, ar tai bus panašu į laimingos poros santykius.

Nesistenk pavirsti panele tobuląja

Kad ir kaip norėtumėme būti idealios panelės, tenka susitaikyti su karčia tiesa: tobulų nebūna. Todėl jei bandysi save paversti ta, kuri yra ir graži, ir šmaikšti, ir protinga, prie gero tai gali neprivesti. Vaikinai dažnai užuodžia, jog mes bandome apsimesti tuo, kuo nesame.

Flirtuok

Jei nori, jog vaikinas taptų tau daugiau nei draugu, privalai išmokti flirto technikos. Niekas nesako, jog turi kiekvieną sekundę akimi mirkčioti vaikinui ar be perstojo sukti plaukų sruogas aplink pirštus. Tačiau norint simpatiją priversti tau kažką jausti, privalai susukti jam galvą. Jei manai, jog flirto technikų išmokti neįmanoma, klysti. Internete apstu informacijos šia tema, todėl paskaičiusi teoriją pabandyk išmėginti ją praktiškai!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis