INTRIGUOJA: kaip susipažino garsiausios žvaigždės? (FOTO)

Visada smalsu sužinoti, kaip susipažino garsios poros. Ar tai įvyko filmavimo aikštelėje? O gal vienas iš įsimylėjelių kažkada turėjo labai pasistengti, jog dabar matytume gražią porą kartu... ?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Kad ir kaip būtų banalu, dauguma žvaigždžių iš tiesų susipažįsta filmavimo aikštelėse. Juk bendras darbas ir veikla suartina ir paprastus žmones. Štai garsiausių porų susipažinimo istorijos, kurios dažnai mezgėsi filmuojantis bendruose projektuose, tačiau oi, su kokiais prieskoniais!

„Gossip Girl“ žvaigždutė ir jos dabartinis vyras Ryan Reynoldsas (beje, jau ir Blake dukrytės tėtis!), susipažino Luizianoje 2010 metais, kur vaidino filme apie vieną super herojų. Tuo metu Ryanas dar buvo vedęs gražuolę aktorę Scarlett Johansson. Tačiau tada sutiko kitą gražuolę - Blake. Ryanas, būdamas tikras vyras, iš karto išsiskyrė su figūringąja Scarlett. Vis dėlto iki skyrybų Ryanas su naująja savo simpatija viešumoje nesirodė. Užtat dabar jie dažni raudonojo kilimo svečiai, kartu atrodantys labai žavingai.

Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas
Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas
Vida Press

Senais gerais laikais, kai gražuolė Beyonce dar dainavo grupėje „Destiny`s Child“ , ji sutiko savo gyvenimo vyrą, tuo metu dar jauną reperį Jay – Z. Beyoncei tuo metu buvo 18 metų, bet ji jau nuo pirmo susitikimo su Jay – Z jautė, jog jis bus jos vyras ateityje. Juos suvedė romantiškasis klipas „Bonnie & Clyde“, po kurio filmavimo pora nebesiskyrė. 2008 metais pora susituokė, o 2012 pasaulį išvydo jų dukrelė Blue Ivy. Ši pora tituluojama viena įtakingiausių porų pasaulyje. 

Jay – Z ir Beyonce
Jay – Z ir Beyonce
Vida Press

Kone garsiausia pramogų pasaulio pora Kim ir Kanye tik pamatę vienas kito tikrai nepajuto to ypatingo jausmo. Jiems prireikė nemažai laiko, jog taptų pora. Aistra tarp šių dviejų žvaigždžių įsiplieskė Jimmy Kimmelio laidoje, kurioje jie kartu dalyvavo. Laidoje jie geriau pažino vienas kitą ir pradėjo susitikinėti. Kokia yra dabartinė balandėlių istorija, jūs, tikriausiai, puikiai žinote, nes kiekvieną šios poros žingsnį atidžiai seka žiniasklaida, kuri ir praneša gerbėjams naujienas iš Kim bei Kanye fronto.

Kim Kardashian ir Kanye Westas
Kim Kardashian ir Kanye Westas
Vida Press

Pirmasis apie savo jausmus Emmai viešai prabilo Andrew. Anot jo, jų susitikimas buvo pasmerktas meilei, mat abu iš karto pajuto vienas kitam labai stiprius jausmus. Pora susipažino 2012 metų filmo „Amazing – Spider – Man“  filmavimuose. Andrew teigimu, jų suartėjimas virto savotišku žaidimu, mat niekas iš aplinkinių apie jų simpatiją nenutuokė. Kartu filme vaidinę aktoriai sako pajutę, jog tarp jų tvyrojo KAŽKAS. Tas kažkas virto tuo, kuo galime pasidžiaugti, mat Emma ir Andrew pora yra tituluojama kaip viena mieliausių porų Holivude.

Emma Stone ir Andrew Garfieldas
Emma Stone ir Andrew Garfieldas
Vida Press

Saldžioji porelė susipažino vienas su kitu gal ir neoriginaliai, tai yra, filmuodamiesi seriale „Hope & Faith“, tačiau kaaaip. O viskas buvo taip: sukdamiesi vienoje aplinkoje jie nuolat pastebėdavo vienas kitą. Vis dėlto didysis ryšys buvo užmegztas netikėtai, kuomet stebint vieną iš serialo serijų bendroje kompanijoje, Austinas netyčia palietė Megan koją. Anot gražuolės, ją tiesiogine to žodžio prasme nupurtė elektra. „ Tai magija!“ - vėliau prisipažins Megan. 

Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas
Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas
Vida Press

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis