Būdai, kurie padės tavo draugei susirasti vaikiną

Tavo gera draugė neseniai išsiskyrė su vaikinu, yra įstrigusi rutinoje su senu vaikinu, o gal tiesiog pernelyg drovi? Padėk jai rasti vaikiną imdamasi iniciatyvos tu.

Draugiškas apsikeitimas. Tavo vaikino draugas yra labai mielas ir gražus, o šiuo metu jie kaip tik draugiškai šnekučiuojasi? Pristatykite savo draugę tam gražuoliukui, taktiškai įsiterpdama į jų pokalbį. Kas gali žinoti, gal kas nors iš to išeis! Žinoma, visuomet reikėtų stebėti, ar draugei vaikinas patinka ir ar yra jos skonio.

Jokių slėpynių. Jums reikalinga pertraukėlė? Prisimink – visiškai normalu šiek tiek pasišnekučiuoti mergaičių kambarėlyje, tačiau nesislėpkit ten visą vakarą. Juk nori, kad naujasis vaikinas, su kuriuo tavo draugė taip smagiai šnekučiavosi, galėtų surasti ją dar kartą.

Pašnekesys. Mielai pasišnekučiuokite su drauge prieš jai žengiant svarbų žingsnį – ji gali būti labai susijaudinusi ir nervinga! Nedidelis komplimentas tikrai pakels jos pasitikėjimą savimi. Ypač ši taisyklė galioja tuomet, kai draugė keliauja į pirmą pasimatymą - juk jo metu jaučiamas didžiausias jaudulys!

Būkite išrankios. Nėra gana tiesiog supažindinti savo draugę su pirmu pasitaikiusiu, atsitiktiniu vaikinu. Jei intuicija sako, kad reikia draugę pastūmėti šio vaikino link ir tau atrodo, kad jie galėtų būti ideali pora, tačiau vėliau paaiškėja, kad jie neturi nieko bendro, panaudokite slaptą kodą ir keliaukite prie kito vaikino. Patark draugei laikytis standartų bei principų tam, jog ji atrastų tikrą sielos draugą. Žinoma, itin lepiai būti irgi nevalia.

Laiku suprask užuominą. Kai tik pastebėsi susižavėjimą iš draugės pusės, nepamiršk susirasti išėjimo, kad draugė ir jos naujoji simpatija galėtų geriau vienas kitą pažinti – vieni! Juk žinai seną tiesą, jog geriausiai ryšys mezgasi ne daugybės žmonių būryje, o būnant dviese.

Pasiūlyk jos telefono numerį. Kol tavo draugės bei naujojo vaikino, kurį ji yra įsižiūrėjusi, keliai dar neišsiskyrė, paprasčiausiai pasakyk, kad abi turite eiti, bet jis gali paskambinti ir susitarti dėl vėlesnio susitikimo.

Būk kantri. Gera draugė – padėjeja, kantriai išklausys visas istorijas ir visus ketinimus užkariauti trokštamą vaikiną. Būk tikra, kad palaikai savo draugę kiek tik galima, nes kitą savaitgalį gali būti tavo eilė! Draugystė - savotiški mainai, kurių procese apsikeičiame jausmais, emocijomis, išgyvenimais. Jei demonstruojame atjautą ar kantrumą, tuomet lygiai to paties trokštame ir iš savo draugių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis