GROŽIO ANKETA. Dėl kokio grožio prietaiso buvusi misė Rūta turėjo skaudžios patirties? (FOTO)

Kadaise Lietuvoje grožio karūną laimėjusi Rūta Elžbieta - Mazurevičiūtė traukia aplinkinių žvilgsnius it magnetas. Tačiau ne graži merginos išvaizda yra Rūtos vizitinė kortelė.

Ne paslaptis, jog mergina yra karė - savanorė, o dar gi didelė sporto bei šokių mėgėja. Lavindama savo vidinį pasaulį įvairiausiomis veiklomis, Rūta, be abejo, neužmiršta ir išorinio grožio. Kaip ji rūpinasi savo išvaizda, paskaityk antradieninėje „Grožio anketoje“. 

Rūta, turi skaisčią ir lygią odą. Papasakok, kaip ja rūpiniesi.

Manau, kad odos būklė priklauso nuo tokių faktorių kaip mitybą ir teisinga priežiūra. Todėl stengiuosi valgyti daugiau nei tris kartus per dieną po nedidelį kiekį įvairių maisto produktų, kad organizmas gautų įvairiapusiškų maisto medžiagų. Taip pat, geriu nemažai vandens.

Kiekvieną vakarą ir rytą odą švariai nuvalau. Naktį patepu maitinančiu ar drėkinančiu kremu, ryte – serumu, kuriame yra ne tik odai naudingų medžiagų, bet ir apsauga nuo saulės ar laisvųjų radikalų (kenksmingų aplinkos medžiagų).

Kas prasibėgti?! ;) #pakrante

A photo posted by Ruta Mazureviciute (@mazruta) on


Turi ilgus plaukus. Ar jais kaip nors ypatingai rūpiniesi, kokias priemones naudoji?

Kadangi turėjau karčios patirties dėl nudegusių plaukų naudojant plaukų formavimo prietaisus, todėl dabar visada stengiuosi prieš tiesinant, sukant pačiai ar darant šukuoseną kažkam kitam, naudoti apsaugines nuo karščio priemones, aliejukus. Nepamirštu bent kartą per savaitę pamaitinti intensyvaus poveikio atstatančia plaukų kauke.

Ar esi dirbtinio grožio šalininkė – nevengi gelinio lakavimo, priauginamų blakstienų? O gal visa tai tau svetima?

Tikrai svetima. Iš prigimties turiu ilgas blakstienas, todėl nematau reikalo jas deginti ir gadinti prisiauginėjant. Tačiau gelinio lakavimo neatsisakau, tai man padeda sutaupyti nemažai laiko.

Today we in blue...

A photo posted by Ruta Mazureviciute (@mazruta) on


Ką manai apie šiuolaikinio grožio sampratą – ar ne per daug šiandien akcentuojama grožio svarba?

Žiūrint į ką pats žmogus susikoncentruoja, man svarbiau tobulėti kaip asmenybei. Todėl stengiuosi įgyti naujų žinių ir naudingos patirties studijuodama ir dirbdama, išbandydama naujas sritis gyvenime – karinę veiklą, šokius, sportą ar kita.

Kokių turi grožio ritualų – daug miego, lankymasis grožio salonuose ar panašiai?

Miegas iš ties vienas mėgstamiausių mano ritualų, jei turiu galimybę tikrai nevengiu ilgiau pamiegoti. Taip pat, mano manymu, grožį palaikyti kiekvienai moteriai ar merginai padeda aktyvus gyvenimas ir pozityvios mintys. Tik kai jautiesi pailsėjęs ir pozityviai nusiteikęs, gali spinduliuoti teigiama energija ir grožiu.

#morning #selfie #smilgamakeup #preparing #photoshooting

A photo posted by Ruta Mazureviciute (@mazruta) on


Esi buvusi misė. Ar misės privalo savo grožiu rūpintis labiau nei kitos merginos?

Grožio kulto per daug nesureikšminu, kiekvienam svarbu rūpintis savimi, kad jaustumeisi sveikas, laimingas ir pasitikintis savimi žmogus, nepamirštant tobulėti ne tik išoriškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis