Į kokius būdo bruožus VAIKINAI atkreipia dėmesį?

Tikrai ne vien išvaizda lemia, ar vaikinas parodys tau dėmesį. Taip, vaikinai iš tiesų yra linkę mylėti akimis, tačiau tavo bendravimas ir teigiami asmenybės bruožai dar labiau patraukia vaikinų dėmesį.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tad kokie yra merginos būdo bruožai, kuriuos vaikinai pastebi pirmiausia ir labai vertina?

Švelnumas. Ne veltui yra sakoma, jog merginos yra silpnoji lytis. Taip, tai mes dažnai vaikinus paguodžiame sunkiose situacijose - tai mes juos nuraminame, apkabiname, patariame. Ir tai vaikinai itin vertina, nes kai kuriose gyvenimo momentuose jie be mūsų - kaip be rankų. Švelnumą spinduliuojanti mergina yra maloni, moteriška, atlaidi. Vaikinams svarbus net balso tembras - kuo jis švelnesnis, malonesnis ausiai, tuo mergina jiems kelia didesnę simpatiją. 

Linksmumas. Lyg vandens į burną prisisėmusi mergina tikrai nebus ta, kurią vaikinas puls kalbinti. Ir priešingai – gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti, entuaziastinga mergina kaipmat patrauks vaikino akį. Žinoma, jei iš prigimties nesi ta, kuri kvatoja iš kiekvieno juokelio, stebuklų nesitikėk, tačiau pasistenk į viską žiūrėti kiek paprasčiau. Nesijausk sukaustyta prie vaikino, būk laisva ir parodyk, jog esi neįsipareigojusi.

Pasitikėjimas. Šią būdo savybę nors ir nelengva išsiugdyti, tačiau tikrai įmanoma. Juk žinai tiesą, jog rimtus vaikinus traukia ne tos ledinės gražuolės, kurios vaikinus keičia lyg kojines. Į gyvenimą rimtai žvelgiantiems vaikinams svarbu, jog mergina būti patikima, nieko nuo jų neslėptų ir žvilgsniu nevarstytų kiekvieno patraukliau atrodančio vaikino. 

Gebėjimas priimti kito žmogaus nuomonę. Merginos, kalbančios vien tik apie save, vaikinus atstumia iš karto. O jei dar nuolat spyriojasi ir raukosi, tuomet yra vaikinų pavadinamos tikromis žiežulomis. Kartais, kad ir kaip būtų nelengva, turi priimti tai, jog kitų nuomonė gali skirtis nuo tavo. Žinoma, būti ta, kuri neturi savo įsitikinimų, yra dar blogesnis variantas, tačiau atmink, jog visuomet reikia ieškoti aukso viduriuko.

Nuoširdumas. Mergina, kuri nuoširdžiai domisi vaikino pasiekimais, nesinervina dėl pasišiaušusios sruogos ar nelaiku išdygusio spuogelio, yra tikra ir nuoširdi. Tokios merginos patraukia vaikinus savo paprastumu. Jei vaidinsi tą, kuria nesi, gero nesitikėk. Juk tiesa anksčiau ar vėliau išaiškėja!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis