4 dalykai, kurie kitų akyse tave daro patrauklią

Kartais mes net pačios nesuprantame, kodėl vieni žmonės mus traukia, o kiti kažkodėl atstumia. Galima tai įvardinti chemija, karmų sutapimu (arba nesutapimu), tačiau vis dėlto yra dalykų, kurie daro tave akimirksiu patrauklesnę.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Ir šį kartą - visai ne apie išorinį grožį. Yra 4 dalykai, kurie iš karto daro tave patrauklesnę, tačiau jie ne visi yra susiję su išvaizda. Paskaityk juos!

Malonus balsas. Nepaisant įvairių išvaizdos niuansų, malonus, švelnus balso tonas visuomet yra labai svarbus norint padaryti gerą įspūdį. Jei tu tokiu balsu apdovanota - puiku. Nors balso parduotuvėje nusipirkti negali, tačiau tikrai gali jį patreniruoti ir palavinti taip, jog šis skambėtų maloniau. Jei esi linkusi nuolatos kalbėti garsiai, pasistenk šiek tiek švelninti balso toną, kalbėti ramiau. Internete apstu pratimų, skirtų lavinti balsui, o jie tikrai yra efektyvūs. Jei pati esi nepatenkinta savo balso tonu, gali pasitreniruoti namie.

Turtingas kalbinis žodynas. Komunikacija yra be galo svarbi, norint atrodyti patrauklia kitų žmonių akyse. Jeigu dažnai vartoji necenzūrinius žodžius, kitas žmogus iš karto suvokia, jog kultūra ir mokslas tau svetimi dalykai. Pasistenk lavinti savo kalbą - dažnai bendrauk su protingais žmonėmis, mokykis iš jų taisyklingos kalbos. O svarbiausia - nepamiršk skaityti. Skaitymas lavina mūsų kalbą, nes skaitant mes mokomės išreikšti savo mintis, formuoti taisyklingus sakinius. Todėl nevenk laisvalaikiu atsiversti knygą, nes tai ne tik malonumas, bet ir didžiulė nauda.

Tvarkinga išvaizda. Graži išvaizda neatsiejama nuo tvarkingos išvaizdos. Visada pasirūpink, jog maloniai kvepėtum, drabužiai būtų išlyginti, o batai visuomet liktų švarūs. Nereikia pirkti brangių firmų drabužių, užtenka atrodyti tvarkingai ir skoningai. Juk net brangiausia suknelė, kuri yra neišlyginta ar sutepta, bus šimtą kartų blogesnis variantas, nei tvarkingai atrodanti suknutė. 

Rūpinimasis kitais ir išklausymas. Empatija, tai yra, įsijautimas į kito žmogaus būseną ar jausmus, tau tikrai pridės patrauklumo. Žmonės gerai jaučia, kai jais iš tikrųjų yra domimasi. Pastebėk, kokia yra žmogaus nuotaika - jei jis suirzęs, būk jam malonesnė, atlaidžiau vertink jo žodžius. Jei jo nuotaika gera, bendrauk nuoširdžiai ir paprastai.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis