5 filmai, kuriuose vaidina nepakartojamas Tedžio aktorius

Holivude yra labai daug aktorių, kurie gali atlikinėti vieno tipo roles. Vieni daugiausiai vaidina komedijose, kiti – veiksmo filmuose. Dar kai kurių neįsivaizduojame ne draminiuose vaidmenyse. Tačiau kartais pasitaiko aktorių, kurie gali suvaidinti bet ką, kas jiems pasiūloma. Taip taip, mesk į juos ką nori, o jie puikiai susidoros su savo vaidmenimis. Vienas tokių aktorių – Markas Wahlbergas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Pradėjęs vaidinti dramose, aktorius greitai užaugo iki veiksmo filmų, o galiausiai apsiėmė ir komedijas. Ir viskas jam sekėsi puikiai. Ir dabar aktorius geba suderinti veiksmą su komedija ar drama. Tai yra išties universalus aktorius.
Taigi, šį savaitgalį norime parekomenduoti pažiūrėti penkis įdomiausius filmus, kuriuose šis universalus aktorius atliko labai skirtingus vaidmenis.

1. „Tedis 2“ (angl. „Ted 2“)

Po sėkmingo įsiliejimo į normalų gyvenimą nepraustaburnis pliušinis meškiukas Tedis galiausiai ima kurti bendrą gyvenimą su savo drauge ir jau žmona Temilin sumąsto, kad nori susilaukti vaikelio. Tačiau taip nutinka, kad teisiškai pliušinis meškinas negali būti tėvu, taigi jam tą reikės įrodyti teisiniu būdu, mindant teismų slenksčius. Ir čia į pagalbą ateina jo senasis gerasis draugas Džonas, sutikęs gelbėti ne tik teisme, bet ir spermos banke.
Nors šiame filme pagrindinis dėmesys sutelkiamas į nuolat blevyzgomis besidalijantį Tedį, kurį įgarsina ir filmo režisierius Sethas McFarlane‘as, be Marko Wahlbergo ši komedija tiesiog pražūtų. Šio savaitgalio premjerinis filmas yra puikios komedijos tęsinys, kuris turėtų šokiruoti ne ką mažiau už pirmąją dalį ir praplėsti tolesnę suaugusio vyro ir kalbančio pliušinio meškino draugystės istoriją. Matoma, kad šiame filme aktorius nelabai patobulėjo nuo pirmosios dalies, tačiau to pakanka, kad Markas Wahlbergas išlaikytų puikią juostos atmosferą.
Pagrindinius vaidmenis filme taip pat atlieka Amanda Seyfried, Jessica Barth, Morganas Freemanas, Johnas Slattery‘is, pirmosios dalies psichopatas Giovannis Ribisis ir kiti aktoriai.

2. „Išlikęs gyvas“ (angl. „Lone Survivor“)

Būrys jūrų ruonių (dar vadinamų SEALAIS) susiruošia į visiškai nepavojingą užduotį, kurioje jie turi susitvarkyti vos keturiese. Atvykę į užduoties vietą kariai susiduria su ryšio nesklandumais, tačiau dėl to pernelyg nesusirūpina. Viskas vyksta pagal planą, kol karių netyčia neužtinka vietiniai piemenys. Moralinių vertybių vedami kariai pakliūna į siaubingą situaciją, kai aplink skrieja kulkos, o kelias veda tik uolėtu kalnu žemyn.
Kariniai filmai Markui Wahlbergui nėra labai įprasti, nors prieš šį filmą jam yra tekę įkūnyti buvusį kariuomenės snaiperį. Tačiau čia jis išties turi atkurti tikrą istoriją ir jam pavyksta tikrai gerai. Pagal tikros operacijos Afganistane „Raudonieji sparnai“ išslaptintus duomenis skurta karinė dramą gali suspausti širdį net ir patiems kiečiausiems. Ir nors pavadinimas realiai išduoda kuo baigsis juosta, įdomu stebėti veikėjų pokyčius, kaip jei adaptuojasi prie situacijų. Pagrindinį vaidmenį atlikęs Markas Wahlbergas išties smarkiai įsijaučia į vaidmenį ir nepriekaištingai perteikia į siaubingas situacijas pakliūnančio kario išgyvenimą šalyje, kurioje nežinai kuo pasitikėti, o esi likęs kažkur viduryje kalvų, apsuptas skriejančių kulkų.
Kartu su M. Wahlbergu filme pasirodo Tayloras Kitschas, Emile‘is Hirschas, Benas Fosteris, Ericas Bana ir kt.

3. „Rezerviniai farai“ (angl. „Other Guys“)

Du visiškai nuvertinti Niujorko policijos detektyvai tokie yra ne be reikalo. Abu jie – visiški nevėkšlos ir nuolat padaro daugiau žalos, nei naudos. Taigi, niekas rimtai į juos nežiūri. Kol galiausiai porelei kliūna tokia byla, kurioje jiems teks stot į rimtų policininkų batus ir įminti gana didėlę mįslę. Ypač po to, kai geriausių policininkų „postai“ nuovadoje kaip ir atsilaisvina. Vyrai pasinaudoja galimybe tapti svarbiais, bet viskas pasisuka visiškai ne taip, kaip buvo galima tikėtis.
Tai yra iš koto verčianti komedija, kuri tuo pačiu yra ir Marko Wahlbergo komedinis debiutas. Žinoma, ir anksčiau aktorius yra vaidinęs filmuose, kuriuose buvo komiškų elementų, tačiau grynai komedija yra būtent ši – „Rezerviniai farai“. Stojęs į Willo Ferrello porininkus aktorius su partneriu sugebėjo sukurti tokį stiprų komišką duetą, kad gerbėjai dar iki dabar prašo jų pratęsti istoriją ir sukurti antrą dalį filmui. Deja, nei patys aktoriai, nei filmo kūrėjai tokių planų iki šiol nepuoselėja.
Filme be M. Wahlbergo ir W. Ferrello vaidmenis atlieka Dwayne‘as Johnsonas, Samuelis L. Jacksonas, Derekas Jeteris, Michaelas Keatonas, Eva Mendes ir kt.

4. „Pašėlusios naktys“ (angl. „Boogie Nights“)

Filmų suaugusiesiems režisierius Džekas Horneris nuolatos ieško naujų talentų ir netikėtai užtinka Edį Adamsą. Edis yra jaunas ir išvaizdus jaunuolis, kuris tikrai neturi problemų su seksualiniu pajėgumu. Naudodamas filmavimosi slapyvardį Dirką Diglerį, jaunuolis greitai iškopia į pornografijos industrijos viršūnę ir laimi vieną apdovanojimą po kito. Narkotikai ir milžiniškas ego greitai įsiterpia tarp Dirko ir jį supančių žmonių, o tada jaunuolis jau supranta, kad šlovė išblėsta akimirksniu.
„Pašėlusios naktys“ yra vienas pirmųjų Marko Wahlbergo vaidmenų. Šiame filme aktorių galime išvysti dar tikrai labai jauną, tačiau jau prieš daugiau nei 20 metų aktorius sugebėjo atskleisti tikrąjį savo vaidybinį potencialą. Taigi, nieko nuostabaus, kad jo laukė tikrai sėkminga aktoriaus karjera. Filme jis sugeba parodyti visas žmogaus emocijas, pakilimus ir elgesį po skaudaus nuopuolio.
Prie dar geresnio tris Oskaro ir vieną Auksinio gaublio nominaciją pelniusio filmo pasirodymo prisideda ir M. Wahlbergo kolegos Julianne Moore, Luisas Guzmanas, Burtas Reynoldsas, Johnas C. Reilly‘is, Donas Cheadle‘as, Heather Graham ir, žinoma, juostos režisierius Paulas Thomas Andersonas.

5. „Naktis priklauso mums“ (angl. „We Own the Night“)

1988-ųjų Brukline nusikalstamumas tiesiog veši, o pagrinde – narkotikai ir visas su jais susijęs smurtas. Su šiuo nusikalstamumu kovoja kylanti policijos žvaigždė Džo, sekantis savo tėvo Burto pėdomis. Tuo tarpu Džo brolis Bobis – taip pat žengia sėkmingais žingsniais, tik visai kitoje srityje. Jis – naktinio klubo savininkas, kuriam visos durys praviros. Vieną naktį Džo surengia reidą Bobio naktiniame klube, kur karts nuo karto lankosi narkotikų imperiją kurianti Rusijos mafija. Nuo tos akimirkos abiejų brolių gyvenimai apsiverčia aukštyn kojomis ir kiekvienas jų stengiasi kovoti už kito išgyvenimą.
Nors tai tikrai ne vienintelis vaidmuo, kuriame M. Wahlbergas turėjo įkūnyti policininką, tačiau jis – vienas ryškiausių. Stiprus aktoriaus pasirodymas kriminalinėje dramoje atvėrė aktoriui duris į labai daug kitų gerų filmų. Ir nors jis turėjo nemažai vaidmenų iki tol, po šio filmo aktoriui prasidėjo tiesiog aukso amžius – nuo tų metų jis kasmet turėjo bent po du ar tris vaidmenis, o 2013-ieji jam tapo rekordiniais metais, kai M. Wahlbergas pasirodė keturiuose filmuose.
Kartu su juo pagrindinius vaidmenis filme kūrė Joaquinas Phoenixas, Eva Mendes, Robertas Duvallis ir kt.

Daugiau filmų rasi www.buvaukine.lt

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis