LIEPOS HOROSKOPAS kiekvienam Zodiako ženklui

Vidurvasaris - darbymečio ir darbo paieškų metas. Sezoniniuose darbuose, savanorystės žygdarbiuose, tetos biure, senelių sode ir kaimyno laukuose trūks darbo rankų ir bus siūloma vertinga patirtis. Ką rasi - ilgai turėsi ir nepamirši. Išvien su draugais įveiksi neįmanomas užtvaras, galbūt net pakeisi pasaulį, tik nemiegok !

Horoskopą sudarė Saulė Jonaitytė. www.horoskopas.lt

AVINAS

Atsigręžusi į praeitį, sugrįžusi į gimtas vietas, į artimųjų glėbį, atsipalaiduosi ir rasi stiprybės šaltinį. Namuose bus ką veikti, giminėms reikės talkos. Dėl sentimentų ir senų baimių žengsi žingsnį atgal, nerimausi dėl menkniekių. Svarbiuose reikaluose iki 19d. – pauzė, intrigos, nutrūksta dalykiniai ryšiai, baigiasi sutartys. Paranku atsisakyti neperspektyvios veiklos, atsiskaityti su skolomis, mokesčiais. Po 23 d- užsidegsi azartu mylėti, pramogauti, stovyklauti, mėgautis vasaros grožybėmis.
Sėkmės dienos 4, 8, 12,17, 22,28
Įtampų dienos 1,6,10, 14, 20, 24, 30

TAURAS

Tarp savų būsi geriausia, įvykių ir reikšmingų permainų režsierė. Drąsiai sieksi artimųjų gerovės , keisi ar vasariškai kaitaliosi būstus, rajonus, šalis. Užsienio loterijoje nuskiltų didelė sėkmė.Galbūt gausi paveldą, premiją, pašalpą, projektinį rėmimą arba įsidarbinsi pas turtuolius. Liepą teks nuolat judėti, artimai bendrauti, mokytis, gilintis į reikalų esmę, dokumentų vingrybes. Būk atsargesnė tolimose kelionėse, viešumoje su užsieniečiais, su studijų administracija: pažeidusi jų papročius ir nuostatas, gautum vėliau skaudų atkirtį.
Sėkmės dienos 2, 7, 11, 15, 19, 26, 30
Įtampų dienos 5, 9, 13,17, 22, 28

DVYNIAI

Pasistenk iki liepos 9 d arba jau po 25 d. pakeliauti, pasirinkti studijų kryptį ir širdies draugą, susižadėti, susitarti su tolimais draugais dėl bendrų projektų . Liepos viduryje aplinkybės panardins į neišvengiamus piniginius reikalus. Nuojauta, patirtis ir norai nurodys, kur ir kaip galėtum užsidirbti, sutaupyti, priartėti prie svajonių išsipildymo nealindama sveikatos. Galbūt mama ar suplonėjusi piniginė ragins ravėti daržus, darbintis pardavėja, stoti prie staklių. Priimdama mažas dovanėles, nepamiršk, kad už jas vėliau paprašys riebesnio atlygio.
Sėkmės dienos 4,8, 12,18, 22,27, 31.
Įtampų dienos 1,6, 10, 16, 20, 25, 29

VĖŽYS 

Aplinkinius nustebins neįprastas taikiųjų Vėžių aktyvumas.Ryžtingais veiksmais ir aštriais pasisakymais pasistenk neatstumti gerbėjų ir mylimųjų, neužsipulk aukštesnių. Sujaukusi šventę ar renginį, gali prarasti patikimų globėjų bei rėmėjų paramą. Pavyks sėkmingai pakeisti darbą,rasti veiklą be stresų, su didesniais atlygiais. Toli nuo namų, kelyje ar transporto stotelėje gali nejuokais įsimylėti, atrasti rimtą pomėgį, susigrąžinti prarastą meilę. Liepos gale, kai pagaus pirkimo manija, neiššvaistyk tiek ilgai kauptų santaupų.
Sėkmės dienos 3, 7,11,16, 19, 24, 30
Įtampų dienos 5, 9, 13, 17, 22, 28

LIŪTAS

Žvėrių valdovai viešai neverkia ir nerodo silpnybių net pereidami nesėkmių ruožą. Susidūrusi su išdavystėmis pasidžiauk : “kokia laimė,kad palieka apgaulingi draugai!dėkui Angelams sargams, kad nenuskilo menkoje atrankoje !”. Pasižymėsi savanorystėje ir labdaroje,ieškosi galimybių ir tenkinsi poreikius internete . Ištęsėk pažadus dėl nepabaigtų darbų , bet - šiukštu ! – neužkliudyk naujoje darbovietėje smarkuolių tylenių. Po 23 d.sąstingis ir slėpynės baigsis, vėl trykši energija ir meile, žavėsi pasaulį.
Sėkmės dienos 5, 9,13, 18, 23, 27, 31
Įtampų dienos 2, 7, 11, 16, 21, 25, 29

MERGELĖ 

Veiksi išvien su senais bičiuliais. Siaurame ratelyje, pasikumščiuodami ir pašmaikštaudami , kursite bendrus planus ir svajosite… apie praeities atsikartojimą. Retro nuotaikose neįklimpk ir vėl į žalingus pomėgius, į pavojingus žaidimus, kuriems priešinasi tėvai, giminės. Judėjimas ir pokalbiai kažkodėl bus apriboti : gal ryšys užkambyje strigs, gal automobilis ar kompiuteris liūdės taisykloje. Greičiausiai neturėsi laiko ir noro tuštiems “labučiams”, domins rimtesni dalykai. Po 23 d. – pagaliau atostogų karštyje pailsėsi, atgausi jėgas.
Sėkmės dienos 1, 6, 10, 14, 20, 24, 30
Įtampų dienos 4, 8, 12, 17, 22, 27

SVARSTYKLĖS 

Būsi iškelta į aukštybes , iššoksi aukščiau bambos, pranoksi vietinių lūkesčius. Su draugais kopsi į kalnus, užimsi aukštą postą, vadovausi žygiams ar žygiuosi savo vestuvių eisenos priešakyje. Žmonės, į kuriuos lygiuojiesi, žavėsis tavo darbais, grožiu ir nuomone , pripažins. Gerbėjų būrys ūgtels kaip ant mielių. Dairykis būtent dabar, kam įduoti širdies raktus . Draugės patars, kaip atkreipti įsižiūrėto žvaigždūno ar narsuolio baikerio dėmesį. Liepos viduryje – atoslūgis, trumpam sušlubuos sveikata, išsimiegok , bet neaptink
Sėkmės dienos 5, 9, 13, 18,23,27
Įtampų dienos 2,6,11, 15,21,24,29

SKORPIONAS

Atėjo laikas esmingai praplėsti ribas ir akiratį, išplaukti į platesnius vandenis.Iki 12 dienos ryškis tigro šuoliui srityje,kuri jaudina ir intuityviai vilioja.Na ir kas, kad beveik jos neišmanai , kad anksčiau niekinai. Nuoširdumas ir didelis noras padės įveikti nežinojimų slenksčius, ties kuriais kiti suklumpa dešimtmečius. Mokslams, kurių norėtum, trūks lėšų, o pinigams, kurių esi verta, trūks būtiniausių žinių, patirties. Neatsisakyk padirbėti užsienyje. Liepą keliausi su mylimais ar pas mylimus pažįstamais, nesyk sapnuotais keliais.
Sėkmės dienos 1,7,10, 14, 20, 26,30
Įtampų dienos 4, 9, 12, 18, 22, 28 

ŠAULYS

Jei mėgsti iššūkius, riziką ir adrenaliną, liepos įvykiai suteiks progų prakaituoti iš išgąsčio , pakutens nervus. Iki 23 d kelionėse tyko daugiau pavojų ir duobių, nei visada. Rizikuodama, kovodama su svetimais papročiais jausk saiką, neprarask gerbėjų ir rėmėjų. Įžengusi į privačias teritorijas ir gavusi raktą nuo seifo su dideliais pinigais būk bent truoutį taupesnė, nesusigadink šviesios ateities baudomis, kvailystėmis ir lošimais. Žvaigždės ragina kažką keisti būtent dabar : skirtis su mylimaisiais ar juos švelnumu susigrąžinti, galutinai atsikratyti žalingų pomėgių, priklausomybių ir ryšių.
Sėkmės dienos 5, 8, 13, 17, 23, 28
Įtampų dienos 1,6, 10,15,19,26, 30

OŽIARAGIS

Pasirodo, jog priešus lengva paversti ištikimiausiais sąjungininkais. Šaunu, kad tave supa tiek geranoriškų žmonių, su jais malonumas veikti išvien ir atlaikyti konkurentų vaikiškus sprigtus. Stenkis įsiklausyti, atliepti kitų slapčiausius norus, lanksčiai derintis prie kitų galimybių. Tarkis, derėkis , siūlykis – ir seni sumanymai virs pagirtinomis sutartimis. Jei atleisi kontrolės vadžias, pasaulis atgręš mielesnį veidą.Rodykis viešumoje, sek kitų sėkmės pėdomis. Karštuose širdies reikaluose galimi menki nesusipratimai, trumpam išskirs tolimi atstumai, stringantis ryšys.
Sėkmės dienos 3,7,11,16,21,25,29 .
Įtampų dienos 5,9,13,18,23,27,31

VANDENIS

Liepos šūkis : skubėk, bet neskubink kitų. Lenktyniaudama su lyderiais ir laiku, rizikuoji pavėluoti į reikšmingą skrydį. Spirgėsi it žarija , net daiktai įelektrintose Vandenių aurose duš, luš, kris, plyš. Pasistenk nepersipykti su vadais ir žmonėmis, su kuriais vienoje erdvėje dirbi, miegi, ilsiesiesi. Dėl jų nuoskaudų gali prarasti saugų darbą ir geradarius pagalbininkus. Ne laikas išsišokimams ir cirkams. Apsikuopusi sieloje, namuose ir darbovietėje, rasi būdų , kaip priglobti silpnesnius, kurie bijo ar žengia pirmuosius žingsnelius.
Sėkmės dienos 4,9,12,17,22,28
Įtampų dienos 2,7,1o,14,19,26,30

ŽUVYS

Visi aplink, it vargo bitės, suksis darbuose , o Žuvys - svaigiai plauks paskui jausmus, giliai panirs į kūrybą ar meilę. Net smulkiausias užduotėles atliksi su malonumu, originaliai. Mylėsi ir būsi mylima, išsaugok atminties bylose nepamirštamas akimirkas . Iki 23 d. – atostogų metas. Susigrąžinsi jėgas ir gyvenimo skonį prie pamėgto kranto ar pamiškės. Bet kokios kelionės išvargins, egzotiškuose kraštuose nerasi mažųjų stebuklų, kurie liepą laukia namuose.Venk grupių , jose būsi vertinama pagal praeities nuopelnus, kuriuos seniai išaugai. Beje,ir senos draugystės šią vasarą gesins užsidegimą siekti geresnės išvaizdos, kovoti dėl dalykinių pergalių.

Sėkmės dienos 2,6,11,15,21,25,29
Įtampų dienos 5,8,13,18,23,27,31

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis