4 programėlės, kurias privalo parsisiųsti kiekviena panelė

Savo kasdienybės neįsivaizduojame be išmaniojo mobiliojo telefono, kuris praverčia mums visais gyvenimo klausimais. Savo kasdienybės neįsivaizduojame ir be stiliaus bei mados. Juk mes esame panelės, neabejingos mados naujienoms, tiesa?

Taigi, kokios yra 4 garsiausios su mada ir stiliumi susijusios mobiliojo telefono programėlės? Garantuotai norėsi jas parsisiųsti, sužinojusi, kokiu principu jos veikia. Beje, juk nebūtina drabužių iš karto pirkti: kodėl gi tau tiesiog nepakomplektavus drabužių derinių? Juk tai gali atnešti tau naujų stiliaus idėjų!

Mallzee

Mallzee programėlės veikimo principas labai panašus, kaip ir garsiojo Tinderio. Ši programėlė suteikia tau galimybę rinktis drabužius iš 40 mados namų ženklų. Programėlė leidžia tau pačiai susidaryti įvairiausius drabužių derinius, pavyzdžiui, mokyklos outfitą, mergaičių vakaro outfitą ir kita. Be to, Mallzee programėlė kiekvieną kartą, atsiradus kažkokiam naujam drabužiui ar aksesuarui, iš karto atsiunčia tau naujienas į telefoną. Tu visuomet ant mados bangos!

PS Dept

Tai pasaulyje puikiai žinoma mados programėlė, kurios esmė - konsultavimasis mados klausimais dvidešimt keturias valandas per parą. Todėl jei blaškaisi, nežinodama, kokį drabužių derinį pasirinkti, ši programėlė tau labai tiks! Šios programėlės kūrėjai bendradarbiauja su tokiomis žinomomis kompanijomis kaip Stela McCartney, Chloe ar Net-A-Porter, todėl turėsi galimybę pasižvalgyti po jų produkciją.

Like To Know It

Like To Know It programėlė išsiskiria tuo, jog turėdama ją telefone tu be vargo susikursi savo svajonių drabužių derinius. Kaip viskas vyksta? Prisiregistravusi programėlėje savo elektoriniu paštu, tu galėsi sužinoti mylimiausių mados bloggerių drabužių kainas ir jų firmas. Principas toks: jei tu paspaudi like kokiai nors nuotraukai Instagrame, kuri turi kokią nors pirkinių nuorodą, programėlė iš karto nuorodą sugeneruoja ir įkelia į tavo nuosavą pirkinių sistemą. Todėl esi laisva kurtis savo drabužių stilių, semdamasi idėjų iš garsiausių mados bloggerių. Kaip tau toks pasiūlymas?

Spring

Ši mados programėlė taip pat turi Instagramo laikinimo ypatybę. Tačiau Spring pliusai - didžiulis, net 80 garsiausių pasaulio parduotuvių pasirinkimas, todėl tu be vargo galėsi susikurti savo stilių. Viena iš parduotuvių net prekiauja Beyonce kurtais drabužiais, todėl jei stiliaus klausimu lygiuojiesi į šią žvaigždutę, pirmyn siųstis šią programėlę!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis