VIDINIS GROŽIS. Kaip jį tobulinti?

Pamatai žmogų ir mintyse pagalvoji: „Koks negražus!“ Susipažįsti su tuo pačiu žmogumi ir atrodo, kad jis tiesiog akyse „išgražėjo“ ir tapo tokiu nuostabiu! Ir atvirkščiai. Pamatai žmogų ir mintyse pagalvoji: „Koks gražuolis! Tikras saldainiukas!“ Susipažįsti, pamatai jo tuščią vidų ir jo grožis kažkur dingsta... Turbūt teko bent kartą pajusti šį jausmą. Svarbu spindėti ne tik išore, bet ir vidumi! Kaip? Štai!

Svarbiausia patikti ne kažkam kitam, o sau

Labai madinga kalbėti apie tai, kas patinka vaikinams, kas traukia jų dėmesį, tačiau reikėtų nepamiršti ir to, kad kiekvieno žmogaus grožio suvokimas skiriasi, todėl, kad ir kaip stengtumeisi, visiems graži nebūsi ir visiems nepatiksi. 

Todėl svarbiausia patikti ne kitiems, o pačiai sau. Jeigu savęs nuolat nekritikuosi, skaudesniais už botago liežuvio kirčiais, mylėsi ir priimsi save tokią, kokia esi, būsi patenkinta savimi, tuomet viduje spinduliuosi laime, kuri atsispindės ir tavo išorėje. Taip švytėdama net ir pati to nenorėdama trauksi aplinkinius prie savęs. Juk, kaip gali tikėtis patikti kažkam kitam, jeigu nepatinki pati sau?

Privalumai ar trūkumai? Kaip žiūri, taip ir matai!

Kiekvienas žmogus yra unikalus, kito tokio nėra. Vienus puošia žavios strazdanos veide, kitas turi žavias „duobeles“ skruostuose, o pas trečią yra nuostabus tarpelis tarp dantų. Vieniems tai gali būti trūkumai, o kitiems privalumai ir išskirtinumo ženklai, kuriais žmonės žavisi! Viskas priklauso tik nuo tavo požiūrio. Reklamose vaizduojamos nupieštais veidais ir chirurgų peiliais patobulintos lėlės, bet tu gyveni juk ne reklamoje. Todėl neslėpk savo strazdanų po didžiuliu sluoksniu makiažo, šypsokis neslėpdama to tarpelio tarp dantų, pasitikėk savim, eik drąsiai per gyvenimą ir tave sups tokie patys besišypsantys, pasitikintys savimi, o svarbiausia laimingi žmonės. 

Žavus paprastumas 

Kiek daug merginų prisiskaitę ir prisiklausę įvairiausių patarimų apie tai, kaip flirtuoti, kaip atrodyti nepasiekiamai ir panašiai, nevykusiai vaidindamos princeses ant žirnio vaikinų ne tik nesužavi, bet juos ir atstumia. Būk tuo, kuo esi, nevaidink kažko kito. Bandymas atkartoti kito gyvenimą nepadarys tavęs laiminga. Nedarkyk savęs naudodama ar dėvėdama tai, kas tau netinka, bet yra madinga. Ne drabužiai ir kosmetika, o nuoširdumas, rūpestis, meilė, supratingumas, mokėjimas džiaugtis kito laime, mokėjimas pripažinti, kad suklydai ir sugebėjimas ištarti „atsiprašau“, štai, kas iš tiesų puošia žmogų. 

Akį traukiantis muilo burbulas 

Išorinis grožis laikinas dalykas, vidinis puoš visą gyvenimą. Vidinį grožį tobulinti padeda smalsumas, domėjimasis gyvenimu, knygos, menas, seminarai, bendravimas, puoselėjamos vertybės, požiūris į pasaulį ir kitus žmones ir t. t. Ko reikia išoriniam grožiui sukurti? Ko gero, pinigų. Stilingų drabužių, soliariumo, makiažo, šukuosenos... Kad vidus būtų gražesnis, deja, neužteks nei poros kilogramų suvalgytos kosmetikos. Žmogaus vidui tobulinti reikia laiko, reikia augti kaip asmenybei. Išorinis grožis padeda atkreipti dėmesį į save, tačiau įdomius, protingus ir tuos, iš kurių galima daug ko pasimokyti, žmones šalia savęs padeda išlaikyti vidinis pasaulis. Nebūk kaip muilo burbulas, iš išorės graži ir spindinti, o viduje tuščia. 

Pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu, kas esi tu 

Jeigu mąstysi negatyviai, būsi nuolat paniurusi ir nesugebėsi džiaugtis niekuo, nejaugi manai, kad šalia tavęs bus pozityviai mąstantys, linksmi ir laimingi žmonės? Galbūt atsiras geradaris, kuris bandys tau padėti atrasti gyvenimo džiaugsmą, bet greitai pavargs nuo tavo nuolatinių verkšlenimų ir pasuks kitu keliu. Laimė slypi žmogaus viduje, jo mokėjime džiaugtis gyvenimu, kiekviena diena, gebėjime pamatyti gerus dalykus ir džiaugtis net mažiausiomis smulkmenomis.
Žinoma, svarbios yra abi pusės, apsileisti negalima, išvaizdą reikia prižiūrėti ir ją puoselėti, tačiau tai neturėtų būti svarbiausias prioritetas gyvenime. Supuvęs vidus nepadeda užmegzti rimtų ir nepaviršutiniškų santykių, o maudymasis komplimentų jūroje vargu ar teiks laimės visą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis