Paskaityk, kas išgelbėjo žymią žvaigždę nuo baisaus sutrikimo (FOTO)

JAV atlikėja Demi Lovato tiek scenoje, tiek paprastame gyvenime atrodo laiminga. Visuomet besišypsanti, veikli ir energinga. Tačiau dainininkė ne per seniausiai prisipažino, jog dar visai neseniai ją kankino valgymo sutrikimas, kurį išgydyti padėjo...

Visagalė meilė. Būtent savo vaikinui Wilmeriui Valderramai Demi yra dėkinga už tai, jog šis ją išmokė vėl džiaugtis gyvenimu ir nebesikankinti dėl kiekvieno suvalgyto maisto kąsnelio.

Šį savaitgalį Demi savo Instagramo paskyroje patalpino nuotrauką, kurioje įsiamžino nuogomis kojomis gulinti ant lovos, o po nuotrauka buvo prierašas: aš dievinu savo moteriškas formas! Anksčiau jų nekenčiau, o dabar manau, jog jos nuostabios“.  Demi nuotrauką gali pamatyti čia.

Būdama vos 22 metų, Demi jau yra kentėjusi nuo bulimijos. Šiuo baisiu valgymo sutrikimu aktorė susirgo tuo metu, kai nuo buvo kankinama depresijos ir nepakankamo savęs vertinimo. 

Tuo metu Demi tiesiog buvo apsėsta minčių apie maistą. Kaip ji pati sako, ji vienu metu maistą labai mylėjo, tačiau kartu ir negalėjo jo pakęsti. Dainininkei teko 3 mėnesius gulėti psichologinių sutrikimų centre, kuriame ji pagaliau pasveiko.

Tačiau vis dėlto Demi prisipažįsta, jog didelę įtaką padarė ir jos vaikino Wilmerio palaikymas. Šis merginą paskatino pradėti kitaip žiūrėti į save. Jis buvo kiek griežtokas, tačiau jo griežtumas man padėjo. Jis įdėjo labai daug pastangų, jog aš pasveikčiau , - pasakojo žvaigždė. Anot Demi, mylimasis ją paskatino sportuoti ir taisyklingai maitintis, be to, nuolatinė veikla su mylimuoju jai padėjo pabėgti nuo nuolatinių minčių apie maistą. 

Kaip bebūtų, šiuo metu Demi švytinti, laiminga ir sveika. Tai įrodo jos viešos nuotraukos, kuriuose ji atrodo atsipalaidavusi ir patenkinta savimi. Meilės galia neapsakoma!

Demi Lovato
Demi Lovato
Vida Press

Demi Lovato
Demi Lovato
Vida Press

SUMMER SELFIE!!!!! #COOLFORTHESUMMER 🌴🍒💦☀️🍉💗

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on


Model behavior.... 💁🏻

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on


Celine ❤️ Christopher Kane 💋

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) onParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis