5 panelių išvaizdos trūkumai, kurie traukia vaikinus

Tai, dėl ko mes, panelės, kompleksuojame, vaikinų akimis gali būti visai žavinga. Kokie yra panelių išvaizdos trūkumai, kuriuos vaikinai laiko mielais?

Pašiaušti plaukai. Kad ir kaip mes stengtumėmes plaukus šukuoti, jie vis tiek veliasi? Vaikinams tai gali pasirodyti net visai žavinga! Tokia šukuosena jiems primena mergaites iš pajūrio, o šios jiems asocijuojasi su gera nuotaika ir laisve. Ar pastebėjai, jog vaikinai mėgsta plaukus specialiai pavelti? Šis gestas jiems patinka, nes susivėlusios mes jiems atrodame smagios ir atsipalaidavusios. Todėl ir tau neverta nerimauti, jei į pasimatymą ateisi suveltais vėjo plaukais, nes vaikinui tai ne bėda.

Nedidelis tarpas tarp dantų. Taip jau lemta, jog kai kurios merginos gimsta su tarpeliu tarp priekinių dantų, vadinamąja švarple. Visai nereikia dėl to kompleksuoti! JAV tyrimas atskleidė, jog vaikinai merginas su tokiomis šypsenomis net laiko simpatiškesnėmis ir patrauklėsnėmis. Žinoma, jei tarpas tarp dantų tau trukdo gyventi visavertišką gyvenimą, visuomet galima jį pataisyti odontologo kabinete ar nešiojant breketus. 

Didesnis pilvukas. Pūpsantis pilvukas neduoda tau ramybės? Anot vaikinų, tau reikėtų dar ir kaip nusiraminti. Vaikinai pilnesniame pilvuke nemato jokių blogybių. Priešingai, minkštutis pilvukas kai kuriems net patinka! Smarkiai ištreniruotas pilvo presas patinka tikrai ne visiems, o kai kuriuos vaikinus net gąsdina itin sportiškų formų merginos, nes atrodo jiems gana vyriškos. Tačiau jei mėgsti sportuoti, visai nebūtina vengti sporto. O jei turi didesnį pilvuką, privalai nustoti kompleksuoti. Tikrai mylintis vaikinas mylės tave visokią!

Moteriškų formų figūra. Neretai panelės visais įmanomais būdais stengiasi atsikratyti Dievulio joms duotų figūros formų. Sportuoja, laikosi dietų ir kitaip stengiasi lygiuotis į lieknas kaip smilgeles manekenes. Tačiau juk ne visos gimė tokios! Vaikinai to niekaip nesupranta, o dažno vaikino nuomone, moteriškesnė figūra yra kur kas žavingesnė nei berniukiško tipo. Gamta taip jau sutvėrė, jog merginos turi apvalumus, tad kam priešgyniauti gamtai ir bandyti ją nugalėti? Verčiau susikoncentruok į vidinio pasaulio tobulinimą, savęs ugdymą, mokykis iš klaidų ir stenkis siekti savo tikslų. Anot vaikinų, ne merginos figūra lemia tai, ar jie ją užkalbins, o charizma, kurią jos spinduliuoja.

Nedidelė krūtinė. Jei tavo krūtinė nėra C dydžio, ir net ne B, tau visai nereikia nerimauti. Anot vaikinų, mažos krūtinės irgi yra dailios, tiesiog reikėtų tai mažiau akcentuoti. Juk dažna panelė, kuri turi mažą krūtinę, mėgsta kartoti, jog norėtų didesnės krūtinės. Vaikinų nuomone, kiekviena panelė yra unikali ir ne krūtinės dydis ją paverčia žavinga. Priešingai. Juk yra tokių panelių figūrų, kurioms maža krūtinė dar ir kaip tinka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis