Konstatuota: garsus modelis - per stora (FOTO)

Gražuolė manekenė Gigi Hadid šiuo metu maudosi šlovės spinduliuose. Jos pilna visur - ant podiumo, ant žurnalų viršelių ir įvairiuose aukštuomenės renginiuose.

Gigi mados profesionalų yra laikoma šarminga ir turinčia puikią figūrą manekene.

Tačiau pasirodo, ne visi taip mąsto. Ar bent jau mąstė. Gigi nuo pat vaikystės buvo labai atletiško kūno sudėjimo, taip pat nuolat sportuodavo, žaisdavo tinklinį. 

Todėl kai ji pradėjo varstyti modelių agentūrų duris, atsakymai vienas po kito buvo „ne“. Gigi veidas modelių agentūrų vadovams patiko, tačiau ji buvo laikoma per stora!

„Aš verkdavau, o mama man sakydavo, jog kada nors mes surasime tokią agentūrą, kuri priimtų mane tokią, kokia esu. Aš jau buvau nuleidusi rankas, tačiau mama manimi tikėjo“ , - prisipažino Gigi.

Vis dėlto jai pasisekė ir ji pasirašė kontraktą su kompanija IMG Models, kurie puikiai toleravo jos moteriškesnes ir atletiškesnes kūno formas. Ir ką jūs manote - tos agentūros, kurios kažkuomet atsisakė dirbti su Gigi, dabar turbūt graužia nagus iš nervų ir nusivylimo.

Ar tikrai Gigi vertėjo numesti keletą kilogramų? Iš tiesų, kokia didelę žalą daranti yra modelių industrija, kai sveika, liekna ir atletiška mergina yra raginama dar labiau sulieknėti.

O kaip tau atrodo - ar Gigi tikrai reikia mesti svorį?!

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis