Vaikino rankos atskleidžia, koks jis yra santykiuose

Mūsų kūnas gali simbolizuoti tai, kokie mes esame iš tikrųjų. Ne veltui plačiai pasaulyje yra paplitęs žmogaus asmenybės analizavimas pagal jo akių spalvą ar lūpų storumą. Charakterio bruožus gali išduoti ir rankos!

Ypač tai aktualu bendraujant su vaikinais. Juk tik pradėjusi su vaikinu bendrauti vargu ar iš karto nuspėsi, kas jis per paukštis. Todėl žvelk į jo rankas ir iš karto nustatyk jo charakterio tipo bruožus!

Vaikino pirštai labai ilgi. Vaikinas, turintis ilgus pirštus, neabejotinai yra dėmesingas, rūpestingas ir malonus. Dažnai tokius pirštus turintys vaikinai yra meniškos sielos, jiems patinka romantika, todėl jie yra linkę pasirūpinti savo simpatijomis.

Vaikino pirštai labai trumpi. Trumpus pirštus turintis vaikinas yra labai apsukrus ir dažnai būtent savo gudrumu palenkia paneles. Gerai, jei jis savo orientyre turi tik tave vieną, tačiau kas žino, gal į jo meilės tinklą yra pakliuvusi dar viena žuvelė?

Vaikino plaštaka labai didelė, palyginus su visa ranka. Jei vaikino plaštaka akivaizdžiai didelė, jis yra tas, kuris mėgsta dominuoti, vadovauti. Turi du pasirinkimus - arba leisti jam valdyti, arba pasipriešinti jo valdingam charakteriui.

Vaikino plaštaka labai smulki, palyginus su visa ranka. Smulkias rankas turintys vaikinai yra labai kruopštūs ir atsidavę, todėl tikėtina, jog ir jūsų draugystę vaikinas labai vertins bei norės ją išlaikyti. 

Vaikino pirštai ploni. Plonus pirštus turintis vaikinas gali būti linkęs į melavimą, todėl būk atsargi. Jis yra gudrus vaikinas ir tai sveikintina, tačiau kalbant apie bendravimą su merginomis, gali daug ką nuo jų nuslėpti.

Vaikino pirštai stori. Vaikinas, turintis tokius rankų pirštus, ko gero, bus tau ištikimas ir tave mylės. Jis labai nuoširdus, bendraujantis, todėl tave tikrai be vargo įtrauks į savo kompaniją ir padarys jos dalimi.

Tvirta ranka. Tvirtą ranką turintys vaikinai labai pasitiki savimi, tačiau tas pasitikėjimas kartais gali būti ne toks jau geras. Galbūt netgi erzinti. Tokie vaikinai žino, jog merginos jų trokšta, tad kartais su panelėmis gali elgtis atsainiai. Tokį vaikiną pasiekti nebus lengva ir dar... ar tikrai verta? Juk jis gali pasirodyti esąs savimyla. 

Suglebusi ranka. Netvirtą, suglebusią ranką gali turėti vaikinas, kuris yra neryžtingas ir nedrąsus. Tokias rankas turintis vaikinas dažnai pats pirmas prie panelės neprieis, jį reikia paskatinti. Todėl jei įsižiūrėjai netvirtą ranką turintį vaikiną, parodyk jam dėmesį pirma.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis