6 klaidos, kurias daro merginos bendraudamos su vaikinais

Bendravimas su žmonėmis yra unikalus reiškinys. Gražiu, maloniu bendravimu galime pasiekti labai daug ir priešingai - bendraudamos šaltai galime atstumti. O kokias didžiausias klaidas merginos daro bendraudamos su vaikinais?

1. Labai daug kalba. Žmonės, kurie nuolatos tyli, atrodo įtartini. Tačiau jei mergina plepa nesustodama, ne tik tampa neįdomi, be paslapties, bet dar ir erzina. Juk išpasakoti visą gyvenimą tikrai nėra geriausia mintis, o ypač tik susipažinus su vaikinu.

2. Nuolatos maivosi ir flirtuoja. Suka plaukus aplink pirštą, mirksi akutėmis, koja bando paglostyti vaikino koją... Ne, tai ne filmo scenarijus, kai kurios merginos tikrai bando atkartoti vilioklių įvaizdį. Ir dažniausiai labai nevykėliškai... Verčiau jau būti kuklesne nei bandyti apsimesti ta, kuria nesi.

3. Bando parodyti savo šaunumą. Visos mes norime pasirodyti pačios geriausios, tik nereikia perlenkti lazdos. Ypač vaikinus erzina, kai merginos giriasi, pasakoja apie savo buvusius vaikinus ir aukština savo gyvenimą. Tuomet jos vaikinų akyse lieka tik karalienės ant žirnio.

4. Apsimeta kvailesnėmis nei yra iš tiesų. Kartais merginos, iš kažkur išgirdusios, jog prieš vaikinus visų savo protinių galimybių negalima atskleisti, bando apsimesti kvailutėmis. Merginos, nebijokite parodyti, kiek daug žinote! Slėpti savo erudiciją ir išmintį yra beprasmiška. Taip, gal vaikinui, kuriam rūpi tik jo paties raumenukai, nepatiksite, tačiau tikrai atrasite tą, kuris vertina ne jūsų išvaizdą, bet gerą charakterį.

5. Nuolat akcentuoja save ir savo gyvenimą. Kalbėjimas apie save yra gerai tik tuomet, jei tai yra draugiškas dalijimasis savo išgyvenimas. O štai egocentriškumas nepatinka nė vienam vaikinui.

6. Nebūna savimi.
Jei mergina prie vaikino nebus savimi, beveik garantuota, jog ir vaikinas nebus savimi. Toks bendravimas - pasmerktas. Vaikinas negalės atsipalaiduoti šalia panelės, kuri nėra savimi, o ir panelė iš karto pajus šaltumą iš vaikino pusės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis